GM Discovery elite -Sony Xperia M2 - HTC Desire 816 Yardımınız gerekli

mint0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Herkese merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi General Mobile Discovery Elite Sony Xperia M2 HTC Desire 816 Bu 3 telefon arasında kaldım , Vodafone'dan taahhütlü olarak alacağım her 3 telefon da aynı fiyata denk geliyor. Yani fiyat unsurunu kenara bırakarak hangi telefon daha iyi olur bunu merak ediyorum bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Not : isteklerim kasmadan sorunsuz facebook , twitter , instagram deneyimi, sorunsuz internet keyfi ve batarya ömrü. Telefonda oyun oynayan birisi değilim oyun kısmı önemli değil , kasa sağlamlığı , arayüz ve güncellemeler önemli. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

htc2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cıtayı bu kadar yukselttıysen z1c al yukardakı cıhazlar donanımına gore pahalı

mint0n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
var mı başka yardımcı olacak ?

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkdşnda dediği gbi alabilrsn z1c al yoksa bnm tercihm m2 olurdu

bgra92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi General Mobile Discovery Elite Sony Xperia M2 HTC Desire 816 Bu 3 telefon arasında kaldım , Vodafone'dan taahhütlü olarak alacağım her 3 telefon da aynı fiyata denk geliyor. Yani fiyat unsurunu kenara bırakarak hangi telefon daha iyi olur bunu merak ediyorum bilgisi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim. Not : isteklerim kasmadan sorunsuz facebook , twitter , instagram deneyimi, sorunsuz internet keyfi ve batarya ömrü. Telefonda oyun oynayan birisi değilim oyun kısmı önemli değil , kasa sağlamlığı , arayüz ve güncellemeler önemli. Yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.

Elite donanim olarak en iyisi anca gm firmasi guncelleme ve garanti destegi 0. Ayrica bataryasi cop diyebilirim.5.5 inc ekranda 2500mah batarya var. Eger iphone akiciligini istyorsan ve uzun zamab kullanirim diyorsan desire 816 al yada tabiki g2 ve z1c a bak