GM 4G için Eelo OS kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Daha Önce @EmreAladag32 GM4G için LineageOS 17.1 kurulumunu anlatmıştı.
➡️Buradan Ulaşabilirsiniz
Eelo OS, içerisinde GOOGLE olmayan işletim sistemi. Artık GM 4G için Kullanılabiliyor.
Kurulumuna ve gerekli dosyaya buradan ulaşabilirsiniz.
Ben GM4G cihazıma kurmadım. Bilgisayar olmadığı için şuanda kuramıyorum. Yükleyen olursa buraya görsel atarsa sevinirim.
crackling.jpg

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
Ben şu anda kullanıyorum, Google hizmetleri olmadığı için çok performanslı ve stabil çalışıyor aynı zamanda pil kullanımının ekstra minimum düzeyde olduğunu belirteyim. Eelo OS'in kendi mail sistemi, bulut sürücüsü ve uygulama mağazası olduğu için Google hizmetlerini pek aratmıyor. Olur da istediğiniz uygulama Eelo OS mağazasında yoksa bu siteyi öneririm, direkt Google Play Store sunucuları üzerinden APK ve OBB dosyalarını indirebildiği için daha güvenli: İnternet Sitesi için Buraya Tıkla

Ekran görüntüleri:

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
@EmreAladag32, Daha önce olduğu gibi, Ayarlardan Sistem depolamasını paylaşırsan çok daha yardımcı olmuş olursun. Birde LineageOS a göre artısı, eksisi nedir? (Daha önce kullanmıştın.) Gm 4G Orijinal Rom'dan Daha iyi mi?
GM4G,Android,7.1.1 Sistem Depolaması= 2,50 GB

Son düzenleme:

vigilantemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,547
@EmreAladag32, Daha önce olduğu gibi, Ayarlardan Sistem depolamasını paylaşırsan çok daha yardımcı olmuş olursun. Birde LineageOS a göre artısı, eksisi nedir? (Daha önce kullanmıştın.) Gm 4G Orijinal Rom'dan Daha iyi mi?
GM4G,Android,7.1.1 Sistem Depolaması= 2,50 GB
Lineage OS (seed, crackling dahil) ve orijinal ROM'dan performans - pil konusunda daha başarılı olduğunu söylemeliyim yalnız Google hizmetlerine fazlasıyla bağımlı kişilerin kullanmasını pek tavsiye etmem ama imkanları varsa kurup bir şans vermeliler. Sistem 2,88 GB'lık bir alan kaplıyor, çeşitli oyun ve uygulamalar da yüklü haldeyken sonuç şu şekilde. Ben gayet memnun kaldım:

Ledenav

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Cihazın gerçek markasını bilmeniz gerekiyor. GM6 gerçek marka değil. Ayrıca GM6 için olmaması gerekiyor. Web sitesinden cihaz talep edebilirsin. Ben ısrarla GM 4G talep etmiştim Eelo os ilk çıktığında. Ve şimdi var GM4G için.