Gizli Dosya Problemi(Yardım Lazım)

Bu konuyu okuyanlar

xtremend33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
>>ARKADAŞLAR BEN ARAÇLAR-KLASÖR SEÇENEKLERİNDEN GİZLİ DOSYLARI GÖSTER SEKMESİNİ TIKLIYORUM AMA UYGULA-TAMAM DEDİKTEN SONRA GENE GÖSTERME SEKMESİNE GELİYO..
SANIRIM BU KULLANICININ TAM YÖNETİCİ OLMADIGINDAN KAYNAKLANIYOR AMA BEN DE 1 TANE KULLANICI VE BİRDE MİSAFİR VAR YANİ KENDİ AÇTIGI Kİ O BİLE KULLANIM DIŞI NE YAPSAM DÜZELTEMİYORUM ÇILDIRDIM BİLGİSİ OLAN DAHA DOGRUSU BİLGİ ALDIM AMA GİDEREMEDİM BAŞINA GELEN VE DÜZELTEN BİİRİSİ VARMI ACABA HAYIR BİLİRSİNİZ GİZLİ DOSYALAR EN ÖNEMLİ OLAN DOSYALARDIR :) :)

xtremend33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
VAlla bastım bişelere bilmiyorum dikkat etmedim parlak marlak yazıyordu parlattım işte :)))))

sinan_253

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bilgisayar açılırken f5 e bas güvenli modu seç ordan kullanıcı hesaplarını yönet dosyalarını kurtar kullanıcıları sil kullanıcı ekle herşey yaparsın

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Büyük ihtimalle bir worm bulaştı bilgisayarına.

Kayıt defterinden "HKEY_LOCAL_MACHINE,SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\ Folder\Hidden\SHOWALL" bölümüne git."checkedvalue" değeri büyük ihtimalle sıfırdır, onu 1 yap.

Windowsun açılışında çalışan bilinmeyen uygulamaları kaldır.

svchost.exe dosyasını arat, birden fazla sonuç verirse haberim olsun :)

dragonfly

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet benimde başıma gelmişti virüs girmiş olabilir

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Başlık düzeltildi. Yazı içeriği kısmi olarak düzeltildi. Mesaj içeriğinin tamamının büyük harfle yazılması yanlıştır.

Soruna gelince güvenli modda bilgisayarı açarsan administrator olarak açabilirsin ve o oturumda yetki kısıtlanması gibi bir şey söz konu değildir. Bir de oradan dene derim.
Eğer yine olmazsa sistemine birşey bulaşmıştır. Taratma işlemini de yine güvenli modda yaparsan daha iyi olur.

xtremend33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim umarım yapmayı başarırım yazı için özür bidaha olmayacak söz (S)