Gizli Dosya Problemi(Yardım Lazım)

xtremend33

Üyecik
>>ARKADAŞLAR BEN ARAÇLAR-KLASÖR SEÇENEKLERİNDEN GİZLİ DOSYLARI GÖSTER SEKMESİNİ TIKLIYORUM AMA UYGULA-TAMAM DEDİKTEN SONRA GENE GÖSTERME SEKMESİNE GELİYO..
SANIRIM BU KULLANICININ TAM YÖNETİCİ OLMADIGINDAN KAYNAKLANIYOR AMA BEN DE 1 TANE KULLANICI VE BİRDE MİSAFİR VAR YANİ KENDİ AÇTIGI Kİ O BİLE KULLANIM DIŞI NE YAPSAM DÜZELTEMİYORUM ÇILDIRDIM BİLGİSİ OLAN DAHA DOGRUSU BİLGİ ALDIM AMA GİDEREMEDİM BAŞINA GELEN VE DÜZELTEN BİİRİSİ VARMI ACABA HAYIR BİLİRSİNİZ GİZLİ DOSYALAR EN ÖNEMLİ OLAN DOSYALARDIR :) :)

sinan_253

Asistan
bilgisayar açılırken f5 e bas güvenli modu seç ordan kullanıcı hesaplarını yönet dosyalarını kurtar kullanıcıları sil kullanıcı ekle herşey yaparsın

elektr10

Profesör
Büyük ihtimalle bir worm bulaştı bilgisayarına.

Kayıt defterinden "HKEY_LOCAL_MACHINE,SOFTWARE\Microsoft\Windows\Cur rentVersion\Explorer\Advanced\ Folder\Hidden\SHOWALL" bölümüne git."checkedvalue" değeri büyük ihtimalle sıfırdır, onu 1 yap.

Windowsun açılışında çalışan bilinmeyen uygulamaları kaldır.

svchost.exe dosyasını arat, birden fazla sonuç verirse haberim olsun :)

chimera

Dekan
Onursal Üye
Başlık düzeltildi. Yazı içeriği kısmi olarak düzeltildi. Mesaj içeriğinin tamamının büyük harfle yazılması yanlıştır.

Soruna gelince güvenli modda bilgisayarı açarsan administrator olarak açabilirsin ve o oturumda yetki kısıtlanması gibi bir şey söz konu değildir. Bir de oradan dene derim.
Eğer yine olmazsa sistemine birşey bulaşmıştır. Taratma işlemini de yine güvenli modda yaparsan daha iyi olur.