Gittigidiyor.com, Terbiyesizleşebilir mi?

Ugur.pc

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bunun bir reklam olduğunu kantiyacak babayiğit bir savcı çıkarsa çok sağlam ceza yer. :w00t::hammer:
Reklam olduğunu kanıtlamasına gerek yok burada kız ve erkek ikiside ceza almaya şuan müsait durumdalar Neden?
Çünkü ikiside videolarında karşı tarafa (İkincil şahıslara) kişilik haklarına tecavüz yani laf atmaktadır. Ayrıyetten teşhircilik'te yapılmıştır. Ek olarakta kız 2 kişinin kişilik haklarına girmiş erkek ise 1 kişiye laf söylemiş ayrıyetten video karşısında açık bir şekilde sigara içmiştir (Ki buda istenirse suç sayılabilir)

Yani kanıt sadece bir tık uzakta. İkisininde mahkemeye çıkmaları an meselesi.

Edit : Ayrıyetten halkı kandırmak ve gerilime sokmak suçlamasıda yapılabilir. Allah'tan savcı değilim ama olsam kesin bunların ikiside yanmıştı :) Bu hukuk bilgim nereden geliyor işletme okuyorum az çok oradan :)

moz

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Reklam olduğunu kanıtlamasına gerek yok burada kız ve erkek ikiside ceza almaya şuan müsait durumdalar Neden?
Çünkü ikiside videolarında karşı tarafa (İkincil şahıslara) kişilik haklarına tecavüz yani laf atmaktadır. Ayrıyetten teşhircilik'te yapılmıştır. Ek olarakta kız 2 kişinin kişilik haklarına girmiş erkek ise 1 kişiye laf söylemiş ayrıyetten video karşısında açık bir şekilde sigara içmiştir (Ki buda istenirse suç sayılabilir)

Yani kanıt sadece bir tık uzakta. İkisininde mahkemeye çıkmaları an meselesi.

Edit : Ayrıyetten halkı kandırmak ve gerilime sokmak suçlamasıda yapılabilir. Allah'tan savcı değilim ama olsam kesin bunların ikiside yanmıştı :) Bu hukuk bilgim nereden geliyor işletme okuyorum az çok oradan :)

Evet, Ben daha çok bahsi geçen firma ile ilgili haksız rekabet gibi yorumlanıp rahtlıkla mahkeme yoluna gidilebileceğini dikkat çektim. Ama sen kişisel olarak incelemişin evet doğru kişisel karşılıklı mahkeme de açılabilir. :cursing:

adas12

Doçent
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar şimdi facebook ta bu videonun bi benzeri erkek oynuyo videonun adı asıl sana kapak olsun...

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Mertten cevap geldi arkadaşlar :D

Buyrun video :D

Login | Facebook

mükemmel :D devamını bekliyoruz browser savaşı gibi mert fulya savaşı...:w00t:

videoya bak ya annesi geçiyo :D anne bi dur ya işim var :D

mert komedi filminde oyna sen :D

videoyu izlerken dikkat edin soldaki inek eşeği beceriyo :D:D

bide damacanayı satışa çıkarıyorum diyo damacana naciden etkilenmiş :D

---
üstte facebookdaki video tamamen komedi için çekilmiştir.
gerçek mert videosu SacitAslan.com - Video - MERT\'TEN, FULYA\'NIN İNTİKAM VİDEOSUNA CEVAP

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bizim Fulyanın eline su dökemez bu bee.Bizim ki daha inandırıcı olmuş hakkaten.Aman ben susuyorum bu konuda yoksa bana gene ban yolları gözükecek.Daha deminde bu konu ile ilgili konu açtım kitlendi.Bir daha bu konuda konuşmamaya özen göstereceğim.Tabii parmaklarıma söz geçirebilirsem:)

İLHAN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Gıttıgıdıyor.com bu tarz ucuz seylerle ıhtıyac duymaz herkes ezberlemıs artık reklam dıye dıye her onune qelen seye reklam dıyorlar....

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bu arada etkiketleri ben eklemedim :( üyelere etiket ekleme izni vermiştik. demeki ki hemen kaldırmak lazım.

sarp159

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kaldırsan bence de iyi olacak Troy yoksa işin ucu kaçacak.Ayrıca İLHAN gittigidiyor ucuz şeylere ihtiyaç duymaz diyorsun.Ebay gittigidiyordan daha büyük bir firma ama oda duydu.Demek ki her sakallı dedemiz değilmiş.Valla yazmıyım diyorum ama duramıyorum.

RunoadeS

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Valla bu reklam sayesinde Gittigidiyor.com'u 80 yaşındaki dedem bile biliyor :D Sanırım reklam amacına ulaştı.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
yahu nasıl bişeydi bu

sabah pc yi tv ye bağlarken bi baktım ki sabah programlarına malzeme olmuş
saten olmasa şaşardım

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya aslında şu fotoğraf makinasını alan adam resimleri koysada bizde anlasak neyin ne olduğunu :D