Öneri gibirnet rezaleti

yunskrgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar internet yavaş sürekli ping var avrupa serverlarında kesinlikle oynanılmıyor. internete bağlı cihazlardan biri pubg'ye girdiği anda internet diğer cihazlarda resmen çöküyor. gibirnet konuyla alakalı kesinlikle yardımcı olmuyor. müşteri hizmetleri daha önce aramama rağmen açılan arıza kayıtlarının hiç biri görünmüyor. kendi açtığım arıza kayıtları boş olarak görülüyor. en son konuştuğum müşteri hizmetleri arıza kaydı açarız sıkıntı sizin tesisat ile alakalı çıkarsa ve bu tespit edilirse 300 lira servis ücreti verirsiniz diyor. ben bu işten hiç bir şey anlamadım benim bildiğim arıza kaydı açılır sıkıntı tesisattan çıkarsa bana tesisatta sıkıntı var derler ben onu yaptırırım para da vermem şimdiye kadar millenicom türknet ttnet birçok ıss kullandım hiçbirinde böyle saçmalık görmedim duymadım

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,018
Bahsettiğin ISS'i ilk kez senden duyuyorum hocam. Geçmiş olsun. Bence eğer taahhüt bitmesine çok fazla kalmamışsa cayma bedelini ödeyip diğer ISS'lere yönelmeniz iyi olacaktır.

Hakan Ö.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Taahhütünüz biter bitmez ayrılın hocam o firmadan. :oops:

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
541
İsminde bile hayır yok zaten. Çok mu aradın.

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Bence taahhütünüzün sonunu bile beklemeyin. Birkaç farklı zamandan hız testi yaparak ekran görüntüsü alın ve tüketici hakem heyetine gidin. Eğer vaat edilen servisi veremediklerini gösterirsen taahhüt zorunluluğu ortadan kalkacaktır. Hatta belki iade bile alabilirsin.

thruthreign

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
159
şu servis sağlayıcılarına neden bulaşıyorsunuz yahu?