Gercekten Adı Bilinmeyen Bir Hatun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Mersin'de huşu ve huzur içinde deniz kenarında arkadaşla muhabbet ederken rastladığım poz verirken görünce neden tek açıdan çekilsin ki diye düşündüğüm bir fotoğraf :blushing:

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bir de adam olacaksın değil mi sen? Sen sevdiğinin yada kızkardeşinin resmini çekselerdi nasıl olurdu?

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
---------
adı bilinmez olurmu faysbuka koycak resim çekiyor.. resmi çaktırmadan çektiğin gibi
yanlarında da telefonla konuşma numarası yapıp adını alıp (aralarında konuşurken isim sölücek illa) faysbokdan arkadaş ekleyebilirdin :D
--------

Bir de adam olacaksın değil mi sen? Sen sevdiğinin yada kızkardeşinin resmini çekselerdi nasıl olurdu?

konu toptan kapatılıp silinse iyi olur bu arkadaşın verdiği gibi tepki veren çok olacakdır..

Mirack1907

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
57
Güzel poz yakalamışsın cesaret edip gidip konuşsaydın keşke :D

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Elbruz46 bu yaptığın doğru bir hareket mi? Haber verip çekseydin,hadi haber vermeden çektin gelip foruma koymasaydın bari :).

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
yok arkadaş ya ben bugün forumda ki resimlerin hiç birini göremiyorum

dnsleri değiştirince görmeye başladım...

ellerinize sağlık

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
İyice coştunuz artık. Foruma neden koyuyorsun bunu kendine sakla bari resmi açıp açıp bakarsın egolarını öyle tatmin etsene. (Soldaki büyük apartman yamuk mu lan?)

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bende biraz aşırı tepki vermiş olabilir sert bir mesaj yazmış olabilirim ama gizlice yapılması hoş durmayan bir hareket. Liselerde kızların fotolarını çekmekten çok kavgalar çıkıyor. Bizim sınıfta bile bulaşmıştı böyle belalara. Ayrıca kız kendi halinde internette iz bırakmadan yaşamak isteyen biri olabilir. Bu şekilde fotoları tanımadığı kişiler tarafından görünebiliyor. Böyle binlerce kişinin gezdiği bir forumda bu fotolar her türlü kız resimi koleksyoncusunun yada sapığın eline geçebilir. Arkadaş için ingilizce öğretmeni diyorlardı eğer öyle ise bu davranışı biraz daha yakışıksız bir hal alır :)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kızdan çok hoşlanmış sanırım. :)

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
bu kızın sevgilisi,babası,kardeşi de sdn yi takip ediyorsa ve konuda gerçekten göründüğü gibi ise ne olur :biggrin:

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
:huh:Ya biraz büyütmediniz mi ? Kızın yüzü gözükmüyor, hiç bir yeri açık değil , absürt bir resim değil ...????

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
:huh:Ya biraz büyütmediniz mi ? Kızın yüzü gözükmüyor, hiç bir yeri açık değil , absürt bir resim değil ...????
İlla bir yeri açık olursa mı sorun çıkıyor? Kız resminin çekildiğinden haberdar mı? Foruma verildiğinden haberdar mı? Değil...Yüzbin kişilik bir forum oldu burası.Belki kız forumda resminin görünmesini istemiyor.Resminin çekilmesini dahi isteyeceğini düşünmüyorum.Yani burada illa açıklık aramamak lazım.Gidip gizlice resmini çekip birde foruma vermek çok yanlış.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Resimde hiçbir şey yok, abartmışsınız. Ben asıl başlığa takıldım.
Başlık bu şekilde olursa, masum bir resim çekilse bile altında bir şey aranır.
Elbruz46 arkadaş yorumlarından tanıdığım kadarıyla boş beleş işlerle uğraşacak yapıda biri değil. Eminim açıklamasını yapacaktır.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92

Öncelikle büyümesi gerekenler bu resmin buraya konmasına karşı çıkanlar değil, aksine bu resmi buraya koyan ve bunu “masumane” kabul edenlerdir. Resmin açık yâda gariaçık olması pek önemli değil. “Adı bilinmeyen hatunlar” başlığı bu forumda hangi saplantılı zevkleri tatmin edilmek için açıldığı ve bu başlığında oraya gönderme yapılarak açıldığı ortadadır. Bu yüzden mesele başlıktaki vurgu ve göndermedir. Ama sorun yalnızca bu değil; kendisinden habersiz bir fotoğrafın çekilmesi yine kendisinden habersiz “zevklere malzeme çıkartacak” tarzda yayınlanmasıdır.

Bunu anlamak için senin bize önerdiğin, ama bizce en çok sana lazım olan "büyüme olgunluğuna" erişmeniz lazım.Tabi “büyüme olgunluğunu” fiziksel bir olgunluk olarak algılamamanda temennimiz...:)

firefox4ever

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Elbruz yaptığın şey mantıklı değil.Aynı şeyi bir başkasının senin bir yakınına yapmasını ister miydin?

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Öncelikle büyümesi gerekenler bu resmin buraya konmasına karşı çıkanlar değil, aksine bu resmi buraya koyan ve bunu “masumane” kabul edenlerdir. Resmin açık yâda gariaçık olması pek önemli değil. “Adı bilinmeyen hatunlar” başlığı bu forumda hangi saplantılı zevkleri tatmin edilmek için açıldığı ve bu başlığında oraya gönderme yapılarak açıldığı ortadadır. Bu yüzden mesele başlıktaki vurgu ve göndermedir. Ama sorun yalnızca bu değil; kendisinden habersiz bir fotoğrafın çekilmesi yine kendisinden habersiz “zevklere malzeme çıkartacak” tarzda yayınlanmasıdır.

Bunu anlamak için senin bize önerdiğin, ama bizce en çok sana lazım olan "büyüme olgunluğuna" erişmeniz lazım.Tabi “büyüme olgunluğunu” fiziksel bir olgunluk olarak algılamamanda temennimiz...:)

Yaptığım yorumu dikkatli okuyunuz. Sadece açıklık demedim, kızın yüzüde görünmüyor dedim... !!!!! Ayrıca ben kimseye büyüme olduğunluğundan bahsetmedim KONUYO BÜYÜTMEDİNİZ Mİ dedim !!!!! yazılanları dikkatli okuyup öyle yorum yapalım !!!!!!

İlla bir yeri açık olursa mı sorun çıkıyor? Kız resminin çekildiğinden haberdar mı? Foruma verildiğinden haberdar mı? Değil...Yüzbin kişilik bir forum oldu burası.Belki kız forumda resminin görünmesini istemiyor.Resminin çekilmesini dahi isteyeceğini düşünmüyorum.Yani burada illa açıklık aramamak lazım.Gidip gizlice resmini çekip birde foruma vermek çok yanlış.

100.000 kişilik forum da tanıyan birisi dahi olsa bu resimden kızın kim olduğunu çıkaramaz !!!!! Ayrıca Sadece açıklıktan bahsetmedim !!!! Sizde dikkatli okuyunuz ondan sonra yorum yapınız Lütfen !!!

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
umarım kaldırılır bu konu resmi koyan arkadaşta böyle hatalar yapmaz

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Yaptığım yorumu dikkatli okuyunuz. Sadece açıklık demedim, kızın yüzüde görünmüyor dedim... !!!!! Ayrıca ben kimseye büyüme olduğunluğundan bahsetmedim KONUYO BÜYÜTMEDİNİZ Mİ dedim !!!!! yazılanları dikkatli okuyup öyle yorum yapalım !!!!!!

100.000 kişilik forum da tanıyan birisi dahi olsa bu resimden kızın kim olduğunu çıkaramaz !!!!! Ayrıca Sadece açıklıktan bahsetmedim !!!! Sizde dikkatli okuyunuz ondan sonra yorum yapınız Lütfen !!!

Siz bizim yazıklarımızı dikkatlice okuyun.İlla açıklık,illa kızın yüzünün açık olması mı gerekiyor? O zaman ben gidiyim herkesin yandan fotoğrafını çekiyim foruma getiriyim koyayım.Nasıl olsa görünmüyor yüzü nasıl olsa tanıyan çıkmaz!

Yahu burada kıza yapılan terbiyesizliği görmüyor musunuz? Burada resmi çekilen kişi kim? Kız değil mi? Haberi var mı? Gizlice çekilmiş bir poz değil mi bu? Sonra gelip adı bilinmeyen bir hatun diye başlık atılıp bu resim yayınlanmadı mı?

Saçmalık,başlığıda içeriğide saçmalıklar dolu bir konu işte.

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Sevgili Jordan haklısın ben "büyütmediniz mi" cümlesini “büyümediniz mi” şeklinde okumuşum. Ve sitemimi de bu mesaj üzerine kurmuşum. Özür diliyorum. Ama bu, yaptığım bütün sitemlerin yanlışlığını göstermez. Biz kızın yüzünün görünüp görünmemesi üzerinde durmuyoruz. Seninde bu kısmı iyi okuman, anlaman lazım. Bizim üzerinde durduğumuz "“Adı bilinmeyen hatunlar” başlığı bu forumda hangi saplantılı zevkleri tatmin edmek için açıldığı ve bu başlığında oraya gönderme yapılarak açıldığıdır. Bu yüzden mesele başlıktaki vurgu ve göndermedir. Ama sorun yalnızca bu değil; kendisinden habersiz bir fotoğrafın çekilmesi yine kendisinden habersiz “zevklere malzeme çıkartacak” tarzda yayınlanmasıdır."

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
fotoğrafları kaynağından kaldırdım sadece forumdan değil...

Yazılan yorumların çoğunluğunun söylediği gibi yaptığım bir hatadır...

Hatamı kabullenmeyecek üstüne üstlük hatamı savunacak bir kişi değilim...

Ancak hata olan şey hakkında iki kelime laf etmek isterim...

Benim burada kim olduğunu bilmediğim birinin kimliği dahi kolay kolay tanınmayacak bir şekilde fotoğrafını o kişiden habersiz ve izinsiz sanal alemde yayınlamam hatadır...

Bu kişinin kişilik haklarına saygısızlık yaptığımı buradaki bazı üyelerin yaptığı yorumlar neticesinde biraz geç de olsa fark etmiş bulunmaktayım...

Ancak burada başka bir konuya gelirsek o da birilerinin namus bekçiliğine soyunması...
işte bu mesajlara gerçekten sinir oldum...

Beni bir kişinin fotoğrafını izinsiz olarak kullanmamdan ötürü kınayarak uyaran arkadaşlara sonsuz teşekkürler...

Bana karşı namus bekçiliği yapanlara ise tek sorum başlığı gördüğünüz halde o kadar namuslusunuz konuda ne işiniz var? fotoğrafı yayınlayan namussuz fotoğrafı merak edip bakan namuslu... Siz bunu kendi vicdanınıza sorup cevaplayın sorun bakalım ben çok namuslu biriyim de böyle bir başlık atılmış konuda ne işim var?

Vendetta_

Profesör
Reaksiyon puanı
75
başlığı abartıyorsunuz
Hatun:Eski Türkçede 'Han' eşlerine verilen ad.
fotolara bişi diyemem
sanatçının kişisel görüşüdür böyle birçok foto vardır hepsini yargılamaya kalksak milyon saatlerimizi alır
bu foto amatör fotoğrafçılık olarak aratıldığında bulunmuştur burdaki bayanlarında haberi yok fotoğraf çekildiğinden 1 bayanın fotoğrafını çekti diye bu kadar yükleniyosak bu fotoğrafı çeken adamı öldürelim
223361.jpg

eklemekte fayda var bende karşıyım izinsiz foto çekilmesine ama izin alırsanda işin doğallığı kaçar

Jordan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
braveheart.fb
Başlığa fazla dikkat etmedim. Bende özür dilerim. Elbruz46 zaten noktayı koymuş. Anlayışlı olmak, özür dilemek erdemliktir ayrıca teşekkür ederim !

UndyingDarkness

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bizde üzgünüz herkes üzgün.
Vandetta konu o değil
Ama arkadaşımız ufak bi hata yaptı ve döndü bize de tebrik etmek ve olayı uzatmamak düşer :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...