General Mobile'ın Fenomen'i

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
General Mobile'ın Fenomen'i

Android işletim sistemini kullanan General Mobile Fenomen, hoş ve farklı tasarımı, büyük ve kaliteli ekranı ve uygulama zenginliğiyle öne çıkıyor. Bu modeli yakından görmeye ne dersiniz?

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
piyasaya ilk çıktığı gün inceleme fırsatı buldum doğrusu general mobileden hiç beklenemedik bi telefon beni çok şaşırtı fakat o kadar büyük bi ekranın çözünürlüğünün düşük olması telefonu mahvetmiş

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Motorola Droid 2 çakması gibi olmuş tasarımı.
piyasaya ilk çıktığı gün inceleme fırsatı buldum doğrusu general mobileden hiç beklenemedik bi telefon beni çok şaşırtı fakat o kadar büyük bi ekranın çözünürlüğünün düşük olması telefonu mahvetmiş

Çözünürlük düşük değil, piyasadaki çoğu 4.3" telefonun çözünürlüğü bu. Yeni yeni qHd(540*960) çözünürlükte telefonlar çıkmaya başladı.

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
İnceleme yine beklediğim gibi anlaşılan okadar yorumları boşuna yazıyoruz 2.5 dklık incelemelerle ürün tanıtılıyor.

Telefon güzele benziyor ama hatları kaba geldi bana tipini sevemedim.

neoptolemos1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar biz 2 adet dün aldık.yanlız birşeyler yazsam problem olurmu bilemiyorum.ilk defa bir formda yazıyorum .memnun kalmadık.geri verdik.samsung wawe 2 aldık.