Bu konuyu okuyanlar

Safa Calg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
General Mobile GM 9 Pro nasıldır sizce fiyatı çok iyi honor8c'den geçmeyi düşünüyorum.Kamerası İPhone 8 plus'a yakın diyorlar hatta bazen daha iyi
GEÇMEYE DEĞERMİ?
images (1).jpeg

Safa Calg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
kronik sorunlar var diyorlar ve önce 8cyi satmam lazım :)
İPhone 6 ile takas geldi ama yapmadım pişman olmam gerekiyormu sizce

Safa Calg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
gm 9 pro son güncellemesi android 10 ancak rom vs 11 kurabilme imkanımız olurmu çok bilindik Bi model değil çünkü

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
GM 9 Pro'da batarya dışındaki parçaları yetkili servisten başka bir yerden tedarik edilemiyordu. Ben de almayı düşünmüştüm ama vazgeçtim bu yüzden.

Ama fiyatına göre değerlendirmek lazım tabi. Çok şey beklememek lazım.

Hayaksisheytan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
GM 9 çok dengeli bir orta sınıf telefon. Benim çok hoşuma giden bir telefon. Hayla 2020 de rakiplerinden + yönde özellikleri var.
O fiyata amoled full hd ekran sterio hoparlör bulunmaz. Yaşından dolayı güncelleme, işlemcisi bir tık 2020 rakiplerine göre düşük fiyatı göze alınınca makul bence, kamerası yazılımsal eis ile çok güzel çalışşasa da 3 lü 4 lü kamera ile kombinlenmiş rakiplerinin gerisine düşüyor bence donanımsal olarak.

Pasa86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tavsiye etmiyorum, bir sorunu düzeltmek için aylarca müşteri temsilcilerine yalvardım adamlar anlamıyor arkadaş. General mobile 5 plus yaptıklarını gördük aynısını yapacaklar, firma ürününü satana kadar, bu markayı bir daha almam almayacağım. Android 10, 2021 den önce unutun arkadaşlar bende diyordum suçu kime atacaklar diye tam oldu adamlar resmen ekmeğine yağ sürdü. Her zamanki yaptıkları olay, firma çalışanlarını düşünüyor ama müşterilerini düşünmüyor. Eski cihazlarında da aynısını yaptılar şimdide. Türkiye deki teknoloji sitelerininde ne kadar güvenilir olduğunu görmüş olduk. Yok şöyle iyi yok böyle iyi cihaz yok şu özellik var yok bu özellik var ama gel görelim ki herkes kendi cebini düşünüyor. En son güncelleme 5 eylülde 2019 da geldi. Bir allah'ın kulu editör bunu çıkıp haber yapmadı bu cihaz android one ama neden güncelleme verilmiyor diye yerli malıymış.

Ekli dosyalar

• general mobile 9 pro.PNG
    general mobile 9 pro.PNG
    38 KB · Görüntüleme: 232

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Mi A3 alternatifi olabilir. Ama iyi cihazdır GM9 Pro.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
GM9 Pro 2018 yılında çok fahiş bir fiyat ile -2700-2800₺ gibi bir fiyat ile- satışa çıkmıştı. Şimdi fiyatı 1350₺.
F/P açısından yine alınabilir.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Vodafone abonelerine 6 taksitle 1380 e veriyor. Alınır

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
fiyat performans olarak alınabilir. O fiyat bandında teknik donanım olarak daha iyi bir cihaz yok gibi. Ama kronik bir sorunu var mı çıkar mı bilmiyorum. YIllarca Gm5 kullandım hiç sorun yaşamadım. Ama etrafımda canı yanan çok tanıdığım var. Alternatif olarak Mia3 olabilir. Ya da benim şu an kullandığım Huawei P Smart 2019 o fiyatlara düştü. Onu da düşünebilirsin. Sorunsuz telefon.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Duyduğum sadece mikrofonun sesi karşıya biraz zayıf gidiyormuş.

Teknoloji_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar oğluma doğum günü hediyesi olarak telefon bakıyorum. Genellikle pubg oynuyor ve video yüklemeleriyle ilgileniyor telefonu biraz yoracak sanırım yaptıkları , bunlara istinaden Aşağıdaki listedeki bu telefonlardan arasında hangilerini tercih etmem mantıklı ve uygun olur takipçi arkadaşlarında yardımlarını rica ederim. Teşekkürler.
1-General Mobile GM 9 Pro
2-Honor 8X
3-Realme 5i
4-Xioami Redmi Note 6

Pasa86

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar oğluma doğum günü hediyesi olarak telefon bakıyorum. Genellikle pubg oynuyor ve video yüklemeleriyle ilgileniyor telefonu biraz yoracak sanırım yaptıkları , bunlara istinaden Aşağıdaki listedeki bu telefonlardan arasında hangilerini tercih etmem mantıklı ve uygun olur takipçi arkadaşlarında yardımlarını rica ederim. Teşekkürler.
1-General Mobile GM 9 Pro
2-Honor 8X
3-Realme 5i
4-Xioami Redmi Note 6
Honor x8 alin.

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
ben kullanıyorum bayadır eylül 2019dan beridir elimde bir ara tireşim sıkıntısı yaşadım telefona bildirim gelince titreşim olmuyordu. garantiye gönderecektim corona yüzünden telefon gider 2 3 ay gelmez dediler bende göndermedim. sonra kendiliğinden düzeldi. saf android kullanmak için aldım. şuan hiçbir sıkıntısı yok sadece güncelleme gekliyorum hala gelecek. bir çok oyunu da açıp oynarsın. o fiyata iyidir. almalısın bence..