Genel Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Hocam Benim Önerdiğim Cihaz S20+ Cihazıydı A30 İle S20+'yı Kıyaslıyorsunuz Ciddi Olamazsiniz? S20+ Önerdim Ve Exynos İşlemcinin Sorunlarını Belirterek Önerdim Öyle Bir Durumda Alıp Almamak Kullanıcıya Kalmış Zaten Evet Exynos Acayip Hatalı Bir İşlemci Ama Gün İçerisinde Cihazını Kullanırken Kafanızı Vurmanıza Sebep Değil O Nedenle Önerdim Alırsın Almazsın? O senin Fikrin Şimdi Bide Bırak S20+ Cihazını A30 Cihazına Bak 3000 TL Ücret İsteniyor Exynos İşlemci Var Verilen Özelliklere Bak? Bu Fiyata Sence Tavsiye Edilirmi? Az Düşünsen Zaten Bana Bu Soruyu Sormazsın Hocam İyi Forumlar Dilerim
Şimdi de yalan söylüyorsun. Bu konunun başında dedinya A21s A31 iyi öneririm diye. Kendi söylediğini bilmiyorsun bir de bana karşılaştırıyorsun diyorsun. Bence sen biraz dinlen uykusuz falan kalmışsın.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Şimdi de yalan söylüyorsun. Bu konunun başında dedinya A21s A31 iyi öneririm diye. Kendi söylediğini bilmiyorsun bir de bana karşılaştırıyorsun diyorsun. Bence sen biraz dinlen uykusuz falan kalmışsın.
Benim Uykusuz Kaldığıma Eminmiyiz? Sen Daha Çok Uykusuz Kalmışsın Galiba
Screenshot_20201031-175343_Chrome.jpg

Bu Deneme Amaçlı Gördüğün Gibi Bu Konuya Yazdığım Mesajın Düzenlenmiş Hali Son Düzenlenme Aşağıda Yazıyor Gördüğün Gibi Gel Gelelim Bu Konu İçerisinde Benim Yazdığım İlk Mesaja.
Screenshot_20201031-175359_Chrome.jpg

Gördüğün Gibi Yazdığım İlk Mesaj Ve Düzenlenme Yok Bu Cihazlarin Berbat Cihazlar Olduğunu Ve A30 Üzerinden Örnrk Vererek 3000 TL Fiyatına Çöp Olduğunu Belirtmişim.

Bence Siz Eleştirmek İçin Yer Arıyorsunuz Bana Demek Yerine Kendiniz Okumayı Tercih Ederseniz Daha Faydalı Olucaktır İyi Forumlar Dilerim.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Benim Uykusuz Kaldığıma Eminmiyiz? Sen Daha Çok Uykusuz Kalmışsın Galiba
Ekli dosyayı görüntüle 122155
Bu Deneme Amaçlı Gördüğün Gibi Bu Konuya Yazdığım Mesajın Düzenlenmiş Hali Son Düzenlenme Aşağıda Yazıyor Gördüğün Gibi Gel Gelelim Bu Konu İçerisinde Benim Yazdığım İlk Mesaja.
Ekli dosyayı görüntüle 122156

Gördüğün Gibi Yazdığım İlk Mesaj Ve Düzenlenme Yok Bu Cihazlarin Berbat Cihazlar Olduğunu Ve A30 Üzerinden Örnrk Vererek 3000 TL Fiyatına Çöp Olduğunu Belirtmişim.

Bence Siz Eleştirmek İçin Yer Arıyorsunuz Bana Demek Yerine Kendiniz Okumayı Tercih Ederseniz Daha Faydalı Olucaktır İyi Forumlar Dilerim.
Deneme yazısını sonradan ekledin.
Konudaki ilk mesajında A30 ve A21s önerimdir yazıyor. Yalandan sonraki mesajları değiştirip yeni mesajı atıyorsun.
Benimle iddialaşma ben haklı çıkacağım her şekilde.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Deneme yazısını sonradan ekledin.
Konudaki ilk mesajında A30 ve A21s önerimdir yazıyor. Yalandan sonraki mesajları değiştirip yeni mesajı atıyorsun.
Benimle iddialaşma ben haklı çıkacağım her şekilde.
Bak Sana Bin Defa SS Kanıt İle Birlikte Attım Sana Tekrar Cevap Vermiyeceğim Bu Konudaki İlk Mesajım Ortada Üstteki Açıklamamda Zaten Belirtmişim Deneme Diye Değiştirdiğimi Yazdığım İlk Mesaja Git Bak Ne Dediğim Belli Mesajın Düzenlenmediği Belli Okumayı Çöz Sonra Benimle Atış Tartışma Yaratıyorsun Boş Yere Ve Sana Karşılık Vermek İstemiyorum. Günlerdir Sergilediğin Kaba Tutumları Bırakmanı Ve İyi Bir Gün Geçirmeni Diliyorum İyi Forumlar.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bak Sana Bin Defa SS Kanıt İle Birlikte Attım Sana Tekrar Cevap Vermiyeceğim Bu Konudaki İlk Mesajım Ortada Üstteki Açıklamamda Zaten Belirtmişim Deneme Diye Değiştirdiğimi Yazdığım İlk Mesaja Git Bak Ne Dediğim Belli Mesajın Düzenlenmediği Belli Okumayı Çöz Sonra Benimle Atış Tartışma Yaratıyorsun Boş Yere Ve Sana Karşılık Vermek İstemiyorum. Günlerdir Sergilediğin Kaba Tutumları Bırakmanı Ve İyi Bir Gün Geçirmeni Diliyorum İyi Forumlar.
Bilgin olmaması benim suçum değil. Yanlış SS ler atıyorsun benim mesajımı görünce altına deneme yazıyorsun. Deneme ne mesajın denemesi mi olur. Aç metin belgesinde dene. Yanlış yazdığın her mesajın altına deneme yazacaksan hiç foruma girme derim. Okumayı ben biliyorum sen okuduğunu anlamıyorsun. Hadi buna da cevap ver görelim.
İyi forumlar.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Bilgin olmaması benim suçum değil. Yanlış SS ler atıyorsun benim mesajımı görünce altına deneme yazıyorsun. Deneme ne mesajın denemesi mi olur. Aç metin belgesinde dene. Yanlış yazdığın her mesajın altına deneme yazacaksan hiç foruma girme derim. Okumayı ben biliyorum sen okuduğunu anlamıyorsun. Hadi buna da cevap ver görelim.
İyi forumlar.
SS Ler Gayet Doğru Ve Bu Konudan Bak Seninle Tartışmak İstemiyorum Deneme Yazmamın Sebebi İlk Mesajdada Belirttiğim Gibi Sana Düzenlenmiş Bir Yazının Örneğini Göstermek Sonda Attığım Yazıda Düzenlenme Yok Ve O Benim Bu Konuda Yazdığım İlk Mesaj Emin Ol Bilgim Yeteri Kadar Var Olmasa Burda Öneri Yapmam Gerek Bu Cihazların Yazılım Alaninda Gerek Kullanım Alanında Çok Ugraştım Ve Çoğu Cihazıda İnceliyorum Bilgisi Olmayan Sensin Aslında Okumak Yerine Durmadan Yargılayıp Atak Yapmak Malesef Bu Konuda Seni Haklı Çıkartmıyor "Buna Da Cevap Ver Görelim" Bunun Gibi Çocukça Ve Kaba Tavırlarında Hiç Hoş Değil Bu Son Yazdığım Cevap Olucak Sana Dahada Cevap Vermiyeceğim Okumayı Bildikten Sonra Gelirsiniz Daha Detaylı Konuşuruz Attığım SS'lere İnanmıyorsanızda Gidin Konuyu Bir Daha Kendiniz İnceleyin Benim Diyeceklerim Bu Kadar.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
IMG_6420.PNG

Kardeşim bir bak konudaki ilk mesaja sonra konuş lütfen. Okuması kimin yok gör. Hadi şimdi cevap ver bakalım bekliyorum.
Amacım tartışmak değil. Yanlış yönlendime yapıyorsunuz. Anlatınca da okuman yok diyor deneme falan yazıyorsun.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Ekli dosyayı görüntüle 122171
Kardeşim bir bak konudaki ilk mesaja sonra konuş lütfen. Okuması kimin yok gör. Hadi şimdi cevap ver bakalım bekliyorum.
Amacım tartışmak değil. Yanlış yönlendime yapıyorsunuz. Anlatınca da okuman yok diyor deneme falan yazıyorsun.
Hocam Ben Kendi İlk Mesajımdan Bahsediyorum O En Üstteki Arkadaş Ben Değilim Benim Nickim Belli Profil Fotoğrafım Belli Madem Yazan Ben Değilim Bu Görüşe Katılan Ben Değilim Benimle Niye Tartışıyorsunuz? Onuda Anlamış Değilim?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Aynen öyle, bu cümleyi @Ekto02 kursa bile neden bu kadar gereksiz tepki verdiniz ki :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Aynen öyle, bu cümleyi @Ektoo32 kursa bile neden bu kadar gereksiz tepki verdiniz ki :)
Ektoo32 Yeni Güncellenmiş Versiyonum Çıkmış Haberim Yok [emoji28] Kendisi İle Özelden Konuştuk Bu Konuyu İyi Forumlar Ve İyi Akşamlar Diliyorum Efenim [emoji108]

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ektoo32 Yeni Güncellenmiş Versiyonum Çıkmış Haberim Yok [emoji28] Kendisi İle Özelden Konuştuk Bu Konuyu İyi Forumlar Ve İyi Akşamlar Diliyorum Efenim [emoji108]
:D
Bir an takma adınızı unuttum, denedim bir şeyler. Sonra mesajı düzenledim :)

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Konu sahibiyle karıştırmışım. Özelden konuştuk zaten. Dışarıdayım gözümden kaçmış.