Genel Telefon Önerisi

Talhaozlu88

Asistan
Forumda Akıllı Cihaz alacak arkadaşlar varmış fiyat performans ürünü araştıranlara benim önerim samsung a21s güzel cihazdı a31 de olur samsung arada kasma yapar doğrudur ama malzeme kalitesi iyidir xiaomi ve huawei kasma durumu düşüktür ama malzeme kalitesi çok iyi değildir örnek xiaomi note serisi kalitesiz malzeme kullanır google yazdığınızda karşınıza çıkar bunun haricinde iphone 6s 7 almanıızı tavsiye etmem eskidiler artık iphone 11 f/p ürünü benim görüşüm.

Umut Çelik

Profesör
Forumda Akıllı Cihaz alacak arkadaşlar varmış fiyat performans ürünü araştıranlara benim önerim samsung a21s güzel cihazdı a31 de olur samsung arada kasma yapar doğrudur ama malzeme kalitesi iyidir xiaomi ve huawei kasma durumu düşüktür ama malzeme kalitesi çok iyi değildir örnek xiaomi note serisi kalitesiz malzeme kullanır google yazdığınızda karşınıza çıkar bunun haricinde iphone 6s 7 almanıızı tavsiye etmem eskidiler artık iphone 11 f/p ürünü benim görüşüm.
Bence sen hiç tavsiye etme. A21s ve A31 çöp

Sen bu cihazları (a21s,a31) önerme derim.Bu cihazlar kasmaktan başka bir halta yaramaz.

alpotter

Profesör
Tam size yardımcı olmak için "genel" telefon önerilerimi yazacaktım, sizin öneri verdiğinizi fark ettim. :D
Not : Yazayım içimde kalmasın ;
Redmi 8, realme 5i, realme 6 4gb, realme 6 8gb, realme 7 pro, mi note 10 lite, mi 10 lite 5g, samsung note 10 lite, iphone se2, oppo reno 3 pro, poco f2 pro...

Talhaozlu88

Asistan
A serisinde minimum A51 alınır. a10 20 30 ve türevleri tamamen çöp.
sattığımdan biliyorum çöp ğile alakası yok ne alacaksı o fiyat bazında note 9 mu malzeme kalitesi iyi değil realme oppo güldürme servis ağı tam oturmamış ve akseesuarları doğru düzgün bulumayan cihazlarmı note 10 lite daha 1 hafta önce verdim müşteriye cihaz ısınma sorunu vardı

A21s de A31 de malzeme kalitesi olarak çöp cihazlar. Donanım olarak da çöp cihazlar. F/P olarak da çöp cihazlar.

A21s ve A31 önermek yanlış yönlendirme tamamen.

Umut Çelik

Profesör
sattığımdan biliyorum çöp ğile alakası yok ne alacaksı o fiyat bazında note 9 mu malzeme kalitesi iyi değil realme oppo güldürme servis ağı tam oturmamış ve akseesuarları doğru düzgün bulumayan cihazlarmı note 10 lite daha 1 hafta önce verdim müşteriye cihaz ısınma sorunu vardı
A21s ve A31 çöp. Malzeme kalitesi diyorsun RN9pronun ön arka cam.
A21 ve A31 plastik.

• Beğen
Reactions: STB

alpotter

Profesör
Evet, bu fiyatlarda realme 6 öneriyorum. Realme'nin servis ağı gayet de oturmuş. Henüz 2 yıllık bir marka olmasına rağmen birçok ilde servisi var. Aksesuar derken ne demek istediniz pek anlamadım ancak iki tws kulaklığını da ülkemize getirdiler. Kılıflar çoğu cihazda kutu içinden çıkıyor ve neredeyse tüm online alışveriş sitelerinde kırılmaz cam / kılıf bulunuyor. Spigen gibi markaların henüz (bir aralar ithalatçı garantili satılan realme x2 dışında) realme için ürettiği kılıf yok ancak yakın zamanda gelecektir.

• Beğen
Rn 9 da plastik, senin o önerdiğin A21s ve A31 de plastik. 1 yıl ömürleri zor olan cihazları Samsung diye önermeyin.

Orta segmentte Samsung'un günümüz için rakiplerinin çok gerisinde olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

Ayrıca servis ağı tam oturmamış demeniz trajikomik. Samsung amiral gemisi bile götürdüğünüzde kullanıcı hatası diyor, bunun örnekleri çok fazla.

Bu fiyatlarda Realme 6 varken sadece Xiaomi ve Samsung'a tıkalı kalıp A21s önermeyin.

• Beğen
Kullandığın için kötüleyemiyorsun bilirim bu durumu.

Sözümün arkasındayım gayette çöp cihazlar. Ne oyun açıyor , ne güzel kamerası var ne malzeme kalitesi iyi. Sırf Android sürümü yüksek diye paranızı çöpe ATMAYIN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme bende sevmiyorum fakat almayın çöp demiyorum. Siz sanırım A serisi alıp kazık yediniz , arkadaşlar da kazık yesin başka marka almasın diye uğraşıyorsunuz. Realme servis ağı da gayet iyi , yetkili serviste parça sıkıntısı çekilmiyor , A10 A20 gibi çöpler gibi malzeme kalitesi leş değil. Tarafsız bir şekilde yorum yapın.

Umut Çelik

Profesör
Kullandığın için kötüleyemiyorsun bilirim bu durumu.

Sözümün arkasındayım gayette çöp cihazlar. Ne oyun açıyor , ne güzel kamerası var ne malzeme kalitesi iyi. Sırf Android sürümü yüksek diye paranızı çöpe ATMAYIN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme bende sevmiyorum fakat almayın çöp demiyorum. Siz sanırım A serisi alıp kazık yediniz , arkadaşlar da kazık yesin başka marka almasın diye uğraşıyorsunuz. Realme servis ağı da gayet iyi , yetkili serviste parça sıkıntısı çekilmiyor , A10 A20 gibi çöpler gibi malzeme kalitesi leş değil. Tarafsız bir şekilde yorum yapın.
Kendi kazıklanmış ya yediremiyor. O yüzden başkaları da alsın istiyor. Ya böyle insanları neden alıyorlar ki foruma ? Adam A21S ve A31 iyi diyor ya.

Son mesajlar