Genel Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Forumda Akıllı Cihaz alacak arkadaşlar varmış fiyat performans ürünü araştıranlara benim önerim samsung a21s güzel cihazdı a31 de olur samsung arada kasma yapar doğrudur ama malzeme kalitesi iyidir xiaomi ve huawei kasma durumu düşüktür ama malzeme kalitesi çok iyi değildir örnek xiaomi note serisi kalitesiz malzeme kullanır google yazdığınızda karşınıza çıkar bunun haricinde iphone 6s 7 almanıızı tavsiye etmem eskidiler artık iphone 11 f/p ürünü benim görüşüm.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Forumda Akıllı Cihaz alacak arkadaşlar varmış fiyat performans ürünü araştıranlara benim önerim samsung a21s güzel cihazdı a31 de olur samsung arada kasma yapar doğrudur ama malzeme kalitesi iyidir xiaomi ve huawei kasma durumu düşüktür ama malzeme kalitesi çok iyi değildir örnek xiaomi note serisi kalitesiz malzeme kullanır google yazdığınızda karşınıza çıkar bunun haricinde iphone 6s 7 almanıızı tavsiye etmem eskidiler artık iphone 11 f/p ürünü benim görüşüm.
Bence sen hiç tavsiye etme. A21s ve A31 çöp

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sen bu cihazları (a21s,a31) önerme derim.Bu cihazlar kasmaktan başka bir halta yaramaz.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Tam size yardımcı olmak için "genel" telefon önerilerimi yazacaktım, sizin öneri verdiğinizi fark ettim. :D
Not : Yazayım içimde kalmasın ;
Redmi 8, realme 5i, realme 6 4gb, realme 6 8gb, realme 7 pro, mi note 10 lite, mi 10 lite 5g, samsung note 10 lite, iphone se2, oppo reno 3 pro, poco f2 pro...

bycash1

Asistan
Reaksiyon puanı
97
A serisinde minimum A51 alınır. a10 20 30 ve türevleri tamamen çöp.
sattığımdan biliyorum çöp ğile alakası yok ne alacaksı o fiyat bazında note 9 mu malzeme kalitesi iyi değil realme oppo güldürme servis ağı tam oturmamış ve akseesuarları doğru düzgün bulumayan cihazlarmı note 10 lite daha 1 hafta önce verdim müşteriye cihaz ısınma sorunu vardı

Reaksiyon puanı
6,381
A21s de A31 de malzeme kalitesi olarak çöp cihazlar. Donanım olarak da çöp cihazlar. F/P olarak da çöp cihazlar.

A21s ve A31 önermek yanlış yönlendirme tamamen.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
sattığımdan biliyorum çöp ğile alakası yok ne alacaksı o fiyat bazında note 9 mu malzeme kalitesi iyi değil realme oppo güldürme servis ağı tam oturmamış ve akseesuarları doğru düzgün bulumayan cihazlarmı note 10 lite daha 1 hafta önce verdim müşteriye cihaz ısınma sorunu vardı
A21s ve A31 çöp. Malzeme kalitesi diyorsun RN9pronun ön arka cam.
A21 ve A31 plastik.

• Beğen
Reactions: STB

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Evet, bu fiyatlarda realme 6 öneriyorum. Realme'nin servis ağı gayet de oturmuş. Henüz 2 yıllık bir marka olmasına rağmen birçok ilde servisi var. Aksesuar derken ne demek istediniz pek anlamadım ancak iki tws kulaklığını da ülkemize getirdiler. Kılıflar çoğu cihazda kutu içinden çıkıyor ve neredeyse tüm online alışveriş sitelerinde kırılmaz cam / kılıf bulunuyor. Spigen gibi markaların henüz (bir aralar ithalatçı garantili satılan realme x2 dışında) realme için ürettiği kılıf yok ancak yakın zamanda gelecektir.

• Beğen
Reaksiyon puanı
6,381
Rn 9 da plastik, senin o önerdiğin A21s ve A31 de plastik. 1 yıl ömürleri zor olan cihazları Samsung diye önermeyin.

Orta segmentte Samsung'un günümüz için rakiplerinin çok gerisinde olduğunu biliyorsunuzdur umarım.

Ayrıca servis ağı tam oturmamış demeniz trajikomik. Samsung amiral gemisi bile götürdüğünüzde kullanıcı hatası diyor, bunun örnekleri çok fazla.

Bu fiyatlarda Realme 6 varken sadece Xiaomi ve Samsung'a tıkalı kalıp A21s önermeyin.

• Beğen
Reaksiyon puanı
7,999
Kullandığın için kötüleyemiyorsun bilirim bu durumu.

Sözümün arkasındayım gayette çöp cihazlar. Ne oyun açıyor , ne güzel kamerası var ne malzeme kalitesi iyi. Sırf Android sürümü yüksek diye paranızı çöpe ATMAYIN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme bende sevmiyorum fakat almayın çöp demiyorum. Siz sanırım A serisi alıp kazık yediniz , arkadaşlar da kazık yesin başka marka almasın diye uğraşıyorsunuz. Realme servis ağı da gayet iyi , yetkili serviste parça sıkıntısı çekilmiyor , A10 A20 gibi çöpler gibi malzeme kalitesi leş değil. Tarafsız bir şekilde yorum yapın.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kullandığın için kötüleyemiyorsun bilirim bu durumu.

Sözümün arkasındayım gayette çöp cihazlar. Ne oyun açıyor , ne güzel kamerası var ne malzeme kalitesi iyi. Sırf Android sürümü yüksek diye paranızı çöpe ATMAYIN.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme bende sevmiyorum fakat almayın çöp demiyorum. Siz sanırım A serisi alıp kazık yediniz , arkadaşlar da kazık yesin başka marka almasın diye uğraşıyorsunuz. Realme servis ağı da gayet iyi , yetkili serviste parça sıkıntısı çekilmiyor , A10 A20 gibi çöpler gibi malzeme kalitesi leş değil. Tarafsız bir şekilde yorum yapın.
Kendi kazıklanmış ya yediremiyor. O yüzden başkaları da alsın istiyor. Ya böyle insanları neden alıyorlar ki foruma ? Adam A21S ve A31 iyi diyor ya.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Orta segmentindeki kralları:
Poco X3 nfs
realme 6/7
Xiaomi mi note 10 lite

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Forumun uyanığı madalyamızı takdim etmek için sizi sahneye davet ediyoruz ?

Bydede07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
4000 tl bütçeye alınabilecek en iyi telefon nedir ? ya da 4500 tl ye samsung note 10 lite alınır mı

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Mi9T - Redmi Note 10 - Poco X3 NFC harika cihazlardır.

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Merhaba A21s A30 Cihazları Dürüst Olmak Gerekirse Berbat Cihazlar Gerçekten 3000 TL Edicek Bir Cihaz Olduğuna İnanmıyorum Samsung'un A30 Cihazının Üstüne Az Daha Bütçe Ekleyip Realme 6 Pro Bile Alsanız Kat Kat Memnun Kalırsanız Kısacası A30 Bu Fiyata Çöp Açıkcası.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhaba A21s A30 Cihazları Dürüst Olmak Gerekirse Berbat Cihazlar Gerçekten 3000 TL Edicek Bir Cihaz Olduğuna İnanmıyorum Samsung'un A30 Cihazının Üstüne Az Daha Bütçe Ekleyip Realme 6 Pro Bile Alsanız Kat Kat Memnun Kalırsanız Kısacası A30 Bu Fiyata Çöp Açıkcası.
Eee başta niye önerdin o zaman?

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Eee başta niye önerdin o zaman?
Hocam Benim Önerdiğim Cihaz S20+ Cihazıydı A30 İle S20+'yı Kıyaslıyorsunuz Ciddi Olamazsiniz? S20+ Önerdim Ve Exynos İşlemcinin Sorunlarını Belirterek Önerdim Öyle Bir Durumda Alıp Almamak Kullanıcıya Kalmış Zaten Evet Exynos Acayip Hatalı Bir İşlemci Ama Gün İçerisinde Cihazını Kullanırken Kafanızı Vurmanıza Sebep Değil O Nedenle Önerdim Alırsın Almazsın? O senin Fikrin Şimdi Bide Bırak S20+ Cihazını A30 Cihazına Bak 3000 TL Ücret İsteniyor Exynos İşlemci Var Verilen Özelliklere Bak? Bu Fiyata Sence Tavsiye Edilirmi? Az Düşünsen Zaten Bana Bu Soruyu Sormazsın Hocam İyi Forumlar Dilerim

Deneme.

Son düzenleme: