Bu konuyu okuyanlar

eloz

Öğrenci
Neredeyse 1 aydır realme 7 kullanıcısıyım bazen ekranın bazı yerlerinde dokunmatik çalışmıyor yeniden başlatınca kendine geliyor telefon sizde de oluyor mu böyle hatalar. Servise göndermeli miyim sizce

Brt.17

Doçent
Neredeyse 1 aydır realme 7 kullanıcısıyım bazen ekranın bazı yerlerinde dokunmatik çalışmıyor yeniden başlatınca kendine geliyor telefon sizde de oluyor mu böyle hatalar. Servise göndermeli miyim sizce
Yazılımsal hata olabilir. Telefonunuzu güncellemeden önce realme community den biraz araştırma yapın orda güncellemeden sonra hataları genelde yazıyorlar ona göre güncelleyin

eloz

Öğrenci
Yazılımsal hata olabilir. Telefonunuzu güncellemeden önce realme community den biraz araştırma yapın orda güncellemeden sonra hataları genelde yazıyorlar ona göre güncelleyin
Çok hakim değilim o sayfaya ama son gönderilere baktığım kadarıyla böyle bir sıkıntı göremedim sorun , ekran sorunu gibi anahtar kelimeleri arattığımda da çıkmadı ama olmuyor sanki bunu yazdıktan sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir sorum daha olacak ya Google arama çubuğuna dokunup hemen yazmaya başlayınca bazen 1-2 saniye sonra siyah ekran gelip düzeliyor o ara yazdığım harfler de gözükmüyor bunun ne gibi bir sebebi olabilir. Ekran kaydı atabilirim isterseniz

Son düzenleme:

Brt.17

Doçent
Çok hakim değilim o sayfaya ama son gönderilere baktığım kadarıyla böyle bir sıkıntı göremedim sorun , ekran sorunu gibi anahtar kelimeleri arattığımda da çıkmadı ama olmuyor sanki bunu yazdıktan sonra

Bir sorum daha olacak ya Google arama çubuğuna dokunup hemen yazmaya başlayınca bazen 1-2 saniye sonra siyah ekran gelip düzeliyor o ara yazdığım harfler de gözükmüyor bunun ne gibi bir sebebi olabilir. Ekran kaydı atabilirim isterseniz
@alpotter realme 6 pro kullanıyor o realme hakkında daha bilgilidir

alpotter

Profesör
@Brt.17, Etiketlediğiniz için teşekkürler.
Bu sorunla bir kez karşılaştım ve güncelleme ile çözüldü.

dogn07

Asistan
Özel başlık
0010 0000 0001 0011
Realme 6 Pro için Android 11'den hâlâ ses seda yok. Realme Community'de biri beta testinin Şubat'ta yayınlanacağını ve kararlı sürümün de bugların düzeltilip Şubat sonu ya da Mart başı yayınlanacağını yazmış.
(Beta testi sadece Hindistan'daki kullanıcılara açıldı sanırım.)

trcano35

Öğrenci
merhabalar, realme 6 kullanıcısıyım. cihazımı ilk kullandığım zamanlarda 60 dakikada tam şarja ulaşırken şu zamanlarda, 50 dakikada %92 lere kadar hızlı bir şekilde şarj olup daha sonra %100 olana kadar 26 dakika süre geçmektedir. yani tam şarj olması için toplam süre 76 dakikaya çıkmaktadır. bu konuda bir bilginiz var mıdır? bunun nedenini öğrenmek istiyorum.

furkan1080p

Asistan
Merhaba arkadaşlar Realme 7 kullanıcısı olarak aranıza katılıyorum. Realme 7 kullananlara soruyorum bu android 11 ne zaman gelecek acaba ocak veya şubatta geleceği söylenildi ama ne gelen güncelleme var ne de bir şey. En son A.78 güncellemesi aldı başka yok sizce ne zaman gelir güncelleme ?

dogn07

Asistan
Özel başlık
0010 0000 0001 0011
Realme 6 Pro'ya Güvenlik güncellemesi gelmiş.

Merhaba arkadaşlar Realme 7 kullanıcısı olarak aranıza katılıyorum. Realme 7 kullananlara soruyorum bu android 11 ne zaman gelecek acaba ocak veya şubatta geleceği söylenildi ama ne gelen güncelleme var ne de bir şey. En son A.78 güncellemesi aldı başka yok sizce ne zaman gelir güncelleme ?
Hayırlı olsun, bu ay sonu ya da Nisan başı gelir diye tahmin ediyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-05-18-26-26-93.jpg
    Screenshot_2021-03-05-18-26-26-93.jpg
    30.7 KB · Görüntüleme: 33

furkan1080p

Asistan
Realme 7'ye an itibariyle yeni bir güncelleme geldi.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-18-19-49-55-04.jpg
    Screenshot_2021-03-18-19-49-55-04.jpg
    33.6 KB · Görüntüleme: 20

SDN Son Haberler

Son mesajlar