Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Teşekkür Ediyorum Hocam Çok Sağ Olun ^^
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı olsun güle güle kullan inşallah ? bu arada keşke imkanın varsa yurt dışından getirseydin. Yurt dışından alırsan bu telefonu aşağı yukarı yarı parasına getiriyorsun.
Yurt Dışı Telefonlara Genel Anlamda Karşıyım Hocam Ya Burda Ödediğim Verginin Fazla Fiyatların Hepsinin Farkındayım Ama En Azından Satmaya Kalktığımda Veya Bir Sonraki Sene Kampanyalar İle Değişim Yaptığımda Daha İyi Fiyatlar Alabiliyorum. O Yüzden Tercihim Türkiye Cihazı Çünkü Ben Bir Telefonu Maksimum 2 Sene Kullanıyorum Alıp 4-5 Sene Gibi Süreler Kullansam Dediğiniz Doğru Aslında...

Umarım kronik sorununu yaşamazsın. Hayırlı olsun.
Kronik Sorun Derken Hangi Sorundan Bahsediyorsunuz Çözemedim Umarım Yaşamam Fakat Sorunun Ne Olduğunuda Yazarsanız Bilinçlenmiş Olmayıda Çok İsterim Saygılarımla.

Teşekkürler Hocam Cansınız :))

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
9F08D6BC-0E32-4F95-9FAC-BECB41004024.jpeg

D15D43FD-4017-428C-8055-A5D83C47E746.jpeg

9CCD1F8B-BD38-4FD1-85ED-4E888642F5F7.jpeg

iPhone 14 Pro 256GB Derin Mor Bu Gece İzmir Optimum Gürgençler Üzerinden Alındı Şükür Kavuşturana :)

KöpkeFet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,

Bu entry için yıllardır kullanmadığım hesabımla giriş yaptım :D En son bu formda gezdiğim zamanlarda note 5 kullanıyordum. İki sene önce iphone 11’e geçiş yaptım. Birkaç gün önce de yurtdışından aldığım 14 pro max’e geçiş yaptım. Yazmam gereken yer burası mı bilmiyorum eskiden forumda başlıklar telefon modeline göre de ayrılıyordu. Şöyle bir sorum var sizlere arkadaşlar. Bildiğim kadarıyla bu sene pro modellere always on display geldi. Samsunglarda uzun zamandır kullanılıyordu. Teknoloji mağazalarında denk gelmiş olabilirsiniz, uzun süre aynı görüntüyü göstermiş amoled ya da oled ekranlı telefonlarda pikseller yanıyor ve o görüntü bi silüet halinde hangi uygulamaya geçerseniz geçin ekranda gözüküyor. Samsung(diğer üreticiler yapıyor mu bilmiyorum) bu tür burn-in denilen yanmaların önüne geçmek için always on display’deki saat vs. Bilgilerin yerini belirli aralıklarla değiştiriyor. Fakat şu an kullandığım cihazda bu tarz bir şey göremedim ve internette buna dair bir bilgi bulamadım. İleride tüm parça fiyatları ateş pahası olan bu telefonun ekranını yakmak istemiyorum. Bir bilgisi olan var ise beni aydınlatabilir mi? Teşekkürler.

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
Merhabalar,

Bu entry için yıllardır kullanmadığım hesabımla giriş yaptım :D En son bu formda gezdiğim zamanlarda note 5 kullanıyordum. İki sene önce iphone 11’e geçiş yaptım. Birkaç gün önce de yurtdışından aldığım 14 pro max’e geçiş yaptım. Yazmam gereken yer burası mı bilmiyorum eskiden forumda başlıklar telefon modeline göre de ayrılıyordu. Şöyle bir sorum var sizlere arkadaşlar. Bildiğim kadarıyla bu sene pro modellere always on display geldi. Samsunglarda uzun zamandır kullanılıyordu. Teknoloji mağazalarında denk gelmiş olabilirsiniz, uzun süre aynı görüntüyü göstermiş amoled ya da oled ekranlı telefonlarda pikseller yanıyor ve o görüntü bi silüet halinde hangi uygulamaya geçerseniz geçin ekranda gözüküyor. Samsung(diğer üreticiler yapıyor mu bilmiyorum) bu tür burn-in denilen yanmaların önüne geçmek için always on display’deki saat vs. Bilgilerin yerini belirli aralıklarla değiştiriyor. Fakat şu an kullandığım cihazda bu tarz bir şey göremedim ve internette buna dair bir bilgi bulamadım. İleride tüm parça fiyatları ateş pahası olan bu telefonun ekranını yakmak istemiyorum. Bir bilgisi olan var ise beni aydınlatabilir mi? Teşekkürler.
30-40 dakika sonra eğer 14 Pro ile etkileşime geçmezseniz kapanıyor. Buna önlem denilirse tabii.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
hayırlı olsun hocam bende Xiaomi Mİ9T'den İPhone 14 Pro 128 GB Derin Mor rengine geçtim kurulumu 2 gün önce yaptım IMEI pasaport kaydı hat işlemleri falan kaldı birkaç güne şarj adaptörü de gelir bakalım.
Mİ9T ise ikinci telefon olarak kullanırım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Son durum: Telefonu kullanıyorum IMEI ücretini ödedim yeni hat ve pasaport işlemlerini de hallettik şu kadarını söyleyebilirim ben 4 senedir telefon kullanmıyormuşum 120hz yağ gibi akıyor hocalarım