Genel Af Hakkında

ta2ccc

Asistan
19 Haziran 2008
309
16
18
Sevgili SDN yönetici evlatlarım konunun bütün yorumlarını ilgi ile takip ettim.Harikasınız inanın.:thumbup:

Af bir erdemdir ama biraz da suçun niteliğine bakar."Rahşan affı" yorumuna bayıldım valla.:biggrin:

Şimdi benim siz genç yöneticilerden bir ricam olacak.Prensiplerinize saygım sonsuz ve hepsi de yerindedir kesinlikle.Sadece bazı konulara yorum yapmak için (en az 100 yorumunuz olması gerekiyor) "Laf olsun torba dolsun" misali yazı yazmak istemiyorum.Ama inanın emekli bir basın mensubu olarak yorum yapmak istediğim o kadar konu var ki...o yazı karşıma çıkınca biraz üzülüyorum.

Zaten dün de aynı konudan muzdarip olan bir arkadaş konuyu gündeme getirmişti.Acaba diyorum bu öneriyede bir af getirilebilir mi?

Sevgi ile kalın.Kolaylıklar ve sabırlar dilerim.

NOT: Ayrıca Ö.M.dan bir mod.kardeşime dahil olduğum konulardan e-mail yolu ile haberdar edilme seçeneğim seçili olduğu halde bilgi gelmiyor bilgisini vermiştim..İlgilenirseniz sevinirim.Sevgiler.

ANNE

Profesör
Cezalı
5 Eylül 2009
1,657
75
0
Sevgili SDN yönetici evlatlarım konunun bütün yorumlarını ilgi ile takip ettim.Harikasınız inanın.:thumbup:

Af bir erdemdir ama biraz da suçun niteliğine bakar."Rahşan affı" yorumuna bayıldım valla.:biggrin:

Şimdi benim siz genç yöneticilerden bir ricam olacak.Prensiplerinize saygım sonsuz ve hepsi de yerindedir kesinlikle.Sadece bazı konulara yorum yapmak için (en az 100 yorumunuz olması gerekiyor) "Laf olsun torba dolsun" misali yazı yazmak istemiyorum.Ama inanın emekli bir basın mensubu olarak yorum yapmak istediğim o kadar konu var ki...o yazı karşıma çıkınca biraz üzülüyorum.

Zaten dün de aynı konudan muzdarip olan bir arkadaş konuyu gündeme getirmişti.Acaba diyorum bu öneriyede bir af getirilebilir mi?

Sevgi ile kalın.Kolaylıklar ve sabırlar dilerim.

NOT: Ayrıca Ö.M.dan bir mod.kardeşime dahil olduğum konulardan e-mail yolu ile haberdar edilme seçeneğim seçili olduğu halde bilgi gelmiyor bilgisini vermiştim..İlgilenirseniz sevinirim.Sevgiler.

Gerçekten 70 yaşında mısınız? :p :D Merak ettim.

Basından da emekli olduğunuzu söylemişsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla basından kolay kolay emekli olunmuyor. :D Olduğunuza göre çok yaşlı olmanız gerekiyor.

ta2ccc

Asistan
19 Haziran 2008
309
16
18
Gerçekten 70 yaşında mısınız? :p :D Merak ettim.

Basından da emekli olduğunuzu söylemişsiniz. Benim gördüğüm kadarıyla basından kolay kolay emekli olunmuyor. :D Olduğunuza göre çok yaşlı olmanız gerekiyor.

24 Ocak 1940 Üsküdar - İSTANBUL doğumluyum.Hürriyet gazetesi Makina Bakım Srv.den emekliyim.

NOT: Bu arada e-mail ile bilgilendirme prb.im ile ilgilenenlere teşerkkür ediyorum.Sorun giderilmiştir.Sevgi ile kalın.

bengh.jpg

vegaturk

Profesör
21 Haziran 2008
3,718
117
0
24 Ocak 1940 Üsküdar - İSTANBUL doğumluyum.Hürriyet gazetesi Makina Bakım Srv.den emekliyim.

NOT: Bu arada e-mail ile bilgilendirme prb.im ile ilgilenenlere teşerkkür ediyorum.Sorun giderilmiştir.Sevgi ile kalın.

bengh.jpg

Hoşgeldin amca sizi aramızda görmekten seref duyduk mutlu olduk :clover:
Forumda engin tecrübelerinizden yararlanmak isteriz...

ta2ccc

Asistan
19 Haziran 2008
309
16
18
Hoşgeldin amca sizi aramızda görmekten seref duyduk mutlu olduk :clover:
Forumda engin tecrübelerinizden yararlanmak isteriz...

Evlat çok teşekkür ederim.Birçok forumda üyeliğim vardır.Herzaman yorum yapmam genelde.Şimdiki zamane gençlerinin bazıları çok ters ve şımarık oluyorlar.O tip kişileri le dalaşmak sihhatime dokunuyor evlat.Onun için genelde nerde ne zaman neleri yapacağımı iyi tartıp öyle giriyorum konulara.:biggrin:

Bu arada 40 yaşında oğlum,38 yaşında bir kızım ve 3 torunum var.
"I know what is to be young
But you don’t know what is to be old! !"
Stay with love.....(Sevgi ile kalın):clover:

UndyingDarkness

Profesör
9 Ocak 2010
2,441
49
0
Sevgiler, saygılar amcacım. Ellerinizden öperim. Eğer sizin yaşınızı vs bilip saygısızlık yapıyorlarsa gerçekten karakterden yoksun insanlardır..

vegaturk

Profesör
21 Haziran 2008
3,718
117
0
Evlat çok teşekkür ederim.Birçok forumda üyeliğim vardır.Herzaman yorum yapmam genelde.Şimdiki zamane gençlerinin bazıları çok ters ve şımarık oluyorlar.O tip kişileri le dalaşmak sihhatime dokunuyor evlat.Onun için genelde nerde ne zaman neleri yapacağımı iyi tartıp öyle giriyorum konulara.:biggrin:

Bu forumda o tür densiz insanlar çıkramı bilmiyorum ama çıktığındada gerekli cevabı alır diyorum http://forum.shiftdelete.net/tanisalim-goruselim/ bölümüne konu açarsanız diğer arkadaşlarımızda sizi tanışmış olur ve gerektiği gibi saygı çercevesinde davranışlar sergilerler tabi 1 kasa domatesin içinde çürüklerde çıkabilir ama dert etmeyn sizin yaşınıza erişip aynı muameleye tabi tutulduklarında sizi daha iyi anlayacaklardır saygı ve sevgilerle amcacım :flowers:

ANNE

Profesör
Cezalı
5 Eylül 2009
1,657
75
0

Valla, gördüğümde şaşırmadım desem yalan olmaz. 40,50 vs. yaşlarda olanlar var, ama 70 yaşında beklemiyordum.

Çok da sevindim. :clap: Ellerinizden öpüyorum.

Günün süprizi bu olsa gerek. Teşekkürler. :clover:

Finix

Daha mükemmel bir Troy
4 Haziran 2008
11,527
2,285
293

Welcome back, if you talk to a Turkish uncle =) 70 yaşında biri hiç beklemezdim foruma bak bir sürü kişi ilgileniyor :D

SwateR

Rektör
19 Nisan 2009
10,200
662
293
Bu uslüpla af değil çıksa çıksa isyan çıkar :)

Merkez merkez.Tüm havayolları kontol altında.Uçuş izniniz tamam :D

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
@SwateR , çok fazla büyütmene gerek yok bence. Sadece şaka yapmış :)

@ Krazky , mod olmadığına göre ceza alıp almaması gerektiğini düşünmene gerek yok ;)

Keyfe bakın...

Mai Nai

Guru
Emektar
23 Ağustos 2008
21,627
157
243
Hakan büyük haksızlığa uğradı.Hele diğer şeyleride öğrenince yuh dedim gerçekten!!

nordpace

Öğrenci
23 Ekim 2009
41
0
0
Zorhak abinin banlanması yakışıksız olmuş açıkcası. 2 veya 3 senelik üyeyi banlamak yerine birazcık tevazu gösterilebilrdi. Üstüne üstlük 8000 küsür mesaj sayısı, 1000 küsür bonusu olan üyeyi banlamak hiç hoş bir davranış olmamış. Burada çoğumuzun abisi, sevilen, sayılan bir şahıstı. Bence forum içinde artan ''Zorhak mod olmalı artık'' seslerinin kurbanı oldu. Yani yönetimin kişisel taktiklerinin kurbanı oldu kısacası. Forumlarda işler böyle yürür. Borusu olanın borusu öter. Elliye yakın forum üyeliği olan birisi olarak konuşuyorum. Herkeze saygılar.

Blackout

Dekan
14 Nisan 2008
7,495
383
0
Zorhak abinin banlanması yakışıksız olmuş açıkcası. 2 veya 3 senelik üyeyi banlamak yerine birazcık tevazu gösterilebilrdi. Üstüne üstlük 8000 küsür mesaj sayısı, 1000 küsür bonusu olan üyeyi banlamak hiç hoş bir davranış olmamış. Burada çoğumuzun abisi, sevilen, sayılan bir şahıstı. Bence forum içinde artan ''Zorhak mod olmalı artık'' seslerinin kurbanı oldu. Yani yönetimin kişisel taktiklerinin kurbanı oldu kısacası. Forumlarda işler böyle yürür. Borusu olanın borusu öter. Elliye yakın forum üyeliği olan birisi olarak konuşuyorum. Herkeze saygılar.

Umarım işin aslı böyle değildir.

---------- saat 12:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 12:53 eklenmişti ----------

3 günlük diğer arkadaşın banı oda ceza puanı 15 olduğu için.:)

Bilmiyordum.:) Eyvallah spy iyi olmuş o zaman.:laugh: