Gençlerbirliği 2-0 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 21 Nisan 2013 Pazar

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hayırlısı olsun artık. Fenerbahçe'nin şimdi avrupaya konsantre olması çok önemli. Oradan gelecek bir başarı inanılmaz süper olacaktır.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
GALATASARAYlı kardeşlerimi aklı selime ve aşırıya kaçmamaya davet ediyorum. Elbette aynı durumda fenerliler olsaydı onlarda sevinecekti.. Tıpkı bizim şu an sevindiğimiz gibi.. Ama unutmamalıyız ki; daha ligde 4 hafta var. Hiçbirşey bitmiş değil.

inşAllah hepimiz sevincimizi de üzüntümüzü de dozunda yaşarız. Hepinize iyi geceler.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
GALATASARAYlı kardeşlerimi aklı selime ve aşırıya kaçmamaya davet ediyorum. Elbette aynı durumda fenerliler olsaydı onlarda sevinecekti.. Tıpkı bizim şu an sevindiğimiz gibi.. Ama unutmamalıyız ki; daha ligde 4 hafta var. Hiçbirşey bitmiş değil.

inşAllah hepimiz sevincimizi de üzüntümüzü de dozunda yaşarız. Hepinize iyi geceler.

Senin gibi arkadaşlara bu forumda ihtiyaç var. Bu şekilde olmalıyız her zaman.

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aceba Ligi , Türkiye kupasını , Benfika maçını , Benfika turunu kaybederse neler olur ?

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Çok güzel ve yerinde bir mesaj.
Teşekkürler

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Aceba Ligi , Türkiye kupasını , Benfika maçını , Benfika turunu kaybederse neler olur ?

Futbol bu. Herşey olabilir.

Türkiye kupasını ben Fenerbahçe için garanti görüyorum.

Lig için artık herşey çok zor,

Avrupa için ise % 50 şansı var. Ne bir eksik ne bir fazla... Avrupa ligi kupası neden olmasın...

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Şu trabzonun yerine biz olacaktık ya neyse :D Hayırlı geceler [MENTION=63117]friendly[/MENTION] usta uyu uyu :D Kaç gecedir sabahlıyorsun yazıktır :D

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

Hocam aynı şey bizim icinde gecerli türkiye kupasında elendik ş.liginde Gruplarda cıkmasaydık Lig de fenerin arkasında 7 puan olsaydık şampiyon olmasaydık bizim icin ne olurdu ?

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hocam aynı şey bizim icinde gecerli türkiye kupasında elendik ş.liginde Gruplarda cıkmasaydık Lig de fenerin arkasında 7 puan olsaydık şampiyon olmasaydık bizim icin ne olurdu ?

Düşündüm de tüylerim diken diken ... Abi bizim için fenerden daha çok yıkım olurdu sanırım :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16

cevabı :)

BIZZFUjCEAEcNfx.jpg:large

Derim, deriz çünkü FENERBAHÇE liyiz.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Adamlar oyunu gereği gibi oynadı kazandılar tebrikler Gençlerbirliği

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Kocaman GALATASARAY ile ilgili Söyleceklerimi sonraya saklarım diyor kocaman ne var söyle bakalım bu adam ne saçnalıyor bu adam teknikdirektörmü savcımı gelin birde sakin olun diyorsunuz

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
Sadece İyi Gününde Yanında Olsaydık Sarı'nın Yanına Lacivert koymazdık.

Tebrikler Gençler

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gençler i tebrik ederim. bir fenerli olarak son 15 dakikayı izlemedim sıkıldım çünkü. kalktım tv nin başından. farklı yenilsek de eğer oyun tat veriyorsa oturur sonuna kadar izlerim. fener maçı olmasına gerek yok kimin maçı olursa olsun ama tat tuz yoksa ... fenere de 75 dk dayanmışım çok bile. üç kulvarda yarışmak elbet kolay değil ama asıl olay ruhu olan ve mücadele ruhunu sahaya yansıtan oyuncu olup olmaması. orta sahada ( salih henüz çok genç ve yeterince pişmedi bence) ruhla oynayan oyuncu yoktu ve gençler orta alanı çok rahat gelip geçtiler. goller her nekadar farklı pozisyonlardan gelmiş olsa da maçın zevki yoktu benim için. cimbomu da şampiyonluğu aldığından dolayı kutlarım. mucizeler öyle çok olmuyor bizim ligde. son haftaya kalsa belki gene sahaya falan atlardık ya neyse :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
gençler i tebrik ederim. bir fenerli olarak son 15 dakikayı izlemedim sıkıldım çünkü. kalktım tv nin başından. farklı yenilsek de eğer oyun tat veriyorsa oturur sonuna kadar izlerim. fener maçı olmasına gerek yok kimin maçı olursa olsun ama tat tuz yoksa ... fenere de 75 dk dayanmışım çok bile. üç kulvarda yarışmak elbet kolay değil ama asıl olay ruhu olan ve mücadele ruhunu sahaya yansıtan oyuncu olup olmaması. orta sahada ( salih henüz çok genç ve yeterince pişmedi bence) ruhla oynayan oyuncu yoktu ve gençler orta alanı çok rahat gelip geçtiler. goller her nekadar farklı pozisyonlardan gelmiş olsa da maçın zevki yoktu benim için. cimbomu da şampiyonluğu aldığından dolayı kutlarım. mucizeler öyle çok olmuyor bizim ligde. son haftaya kalsa belki gene sahaya falan atlardık ya neyse :D

Tebrik edecek Gençlerbirliği taraftarına ulaşılamiyor.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
ben dünkü yorumumdada söylemiştim artık ligde küçük takım kalmadı diye büyük takımlar bile bazen kaybedebilir 34 haftalık uzun bir maraton hepsinide kazanacaksın diye bir kural yok bazen böyle süprizler olabiliyor gençlerbirliğini tebrik etmek lazım haftaya g.saray da antepe takılabilir ama şurası gerçekki şampiyon değişmez ne mutlu g.saraylıyım diyene fenerede uefa kupasında başarılar dilerim.Bence ligde değil avrupada başarılı olup ses getirmek daha güzel diye düşüncesindeyim

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Şu trabzonun yerine biz olacaktık ya neyse :D Hayırlı geceler @friendly usta uyu uyu :D Kaç gecedir sabahlıyorsun yazıktır :D
Trabzon sizin yerinize geldi ya zaten fark etmez :mrgreen:

Bu saatten sonra galatasaray lig şampiyonudur kaybederse gerekli sözleri sarf ederim :)
Uefa şansımızı finale çıkarsak ki inanıyorum alıcaz diye içimden geçiriyorum.
TÜRKİYE Kupası ise zaten bizim...

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu konu da yok o kadarini bilmeyeni dövüyorlar.

korpe sende ya hemen alınıyorsun sen öyle diyince bende burda var dedim hadi şimdi teprik et beni de beraber perşembe fenerbahçe nin galibiyetini kutlayalım sen tebrik etmesenden zaten kutlarım fenerbahçenin galibeyitini benfica karşısında inş önimli bir skorla döner orada tüm gönlümle istiyorum