Genç Arabası =)

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Otomobilde her zaman sıfır öneririm. Fiat ya da peugeot ikinci el alacağına Dacia sıfır alabilirsin. Yeni Dacia Sandero Stepway çok şık ve kalitesine göre oldukça ucuz ve Türkiye'deki servis ağı da oldukça yaygın.

Yeni Sandero Stepway
bizden yeterki para isteme,önermek,tavsiye etmek bizim işimiz:D

yukarıda da gördüğün gibi en uçuk kaçık öneriler bile hizmetine sunulmuş:eek:hmy:

genç arabası ve sandero stepway,ben bu kelimeleri yanyana yazarken bile zorlandım:thumbdown:

ismer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mitsubishi Lancer, evo serileri güzel ikinci el felan fazla pahalı değildir.

Genç arabası derken arkadasın kast ettiği şey modifiye ye yatkın yakışıklı bir araç. Focus , a3 , peugeot ,seat, bwm vb

Geçen sene Alfa 146 boxer im vardı. araba cok güzel gidişi olsun yolu tutuşu olsun . Yaptıgım masraflar haricinde tamirci oldugum halde satarken bile zarar ettim

Subaru , Evo , Corvette gibi araclar zenginlere hitab eder alırsın cocuguna 1-2 yıl beline vurur arabanın yarı fiyatına satar

Evo serisi arıza yapınca evin önüne çek geç karşısına izle
2004 yılında mitsubishi yetkili servisinde çalısıyordum EVO VII 4 ay ufacık parça beklediğini bilirim :)

design_man79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2007 ve üstü Mitsubishi COLT 1.5 - 25.000 TL Civarında ve COLT 1.3 CZT (90 BG!! ) 18.000 TL civarında çok rahat bulabilirsin. Az yakar ama çok kaçar.. Modifikasyona uygun küçük bir EVO diyebilriiz :)
Karar verdi iseniz hayırlısı olsun tabi :)