Gelecek Partisi'nin paylaşımı: "Yerli Otomobilimiz ne kadar yerli?"

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Eeeey Davutoğlu

Aynı yollarda yürümediniz mi? Yavaş dön ümmet hızına yetişemiyor.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Eeeey Davutoğlu

Buna önce muhalif olup cumhurbaşkanlığı seçiminden itibaren Cumhur İttifakına katılan Mustafa Destici için ve Devlet Bahçeli için de söyleyebiliriz.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Buna önce muhalif olup cumhurbaşkanlığı seçiminden itibaren Cumhur İttifakına katılan Mustafa Destici için ve Devlet Bahçeli için de söyleyebiliriz.

Bilmeden konuşuyorsun :(

Bahçeli ne diyor. 15 Temmuz ile birlikte ben Devletimiz için dönen dolapları gördüm BEKA sorunu olduğunu anladım Dış güçlerin ve FETO'nun ülkeyi ele geçirmek istediğini Amerikanın PYD-YPG ile Kürt devleti kurmak istediğini anladım DEVLETİMİN MİLLETİMİN YANINDAYIM diye açıklamaları var.

Başkaları gibi Darbe gecesi açıklama yapmayan darbe sonrası FETO'cuların peşinde koşanlar Suriye'de ne işimiz var PYD-YPG terör örgütü değil yok Doğu Akdeniz'i boşverin Libyaya gitmeyin S400 almayın diyenlerden olmadı adam... Ben Türkiye'nin Milli çıkarları için yapıyorum diyor herşeyi. Bazıları gibi Milli meselelerde devletin karşısında durmuyor... ( 15 Temmuz öncesi söylediklerimide unutmadım veya geri almadım diyor. )

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012

Bahçeli ne diyor. 15 Temmuz ile birlikte ben Devletimiz için dönen dolapları gördüm BEKA sorunu olduğunu anladım Dış güçlerin ve FETO'nun ülkeyi ele geçirmek istediğini Amerikanın PYD-YPG ile Kürt devleti kurmak istediğini anladım DEVLETİMİN MİLLETİMİN YANINDAYIM diye açıklamaları var.

Başkaları gibi Darbe gecesi açıklama yapmayan darbe sonrası FETO'cuların peşinde koşanlar Suriye'de ne işimiz var PYD-YPG terör örgütü değil yok Doğu Akdeniz'i boşverin Libyaya gitmeyin S400 almayın diyenlerden olmadı adam... Ben Türkiye'nin Milli çıkarları için yapıyorum diyor herşeyi. Bazıları gibi Milli meselelerde devletin karşısında durmuyor... ( 15 Temmuz öncesi söylediklerimide unutmadım veya geri almadım diyor. )
Bahçeli de mi kandırılmış? Keşke siyasetçi olsaydım. Konuşur konuşur kandırıldım derdim kurtulurdum.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378

OzkanK. haklıyı savunurum ama bana bilmeden konuşuyorsun diyemezsin. Bahçelinin Erdoğanı desteklemesi darbe olayından dolayı değildir.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Öyle iki yoruma bakıp birilerini sen şucusun bucusun diye yaftalamak itham etmekten kurtulsaydı insanlar böyle sorunlarla uğraşmak yerine ülkeyi ileriye nasıl taşırız neler yapabiliriz diye düşünürlerdi. Kusura bakma ama o bir iki yoruma göre beni iktidar yanlısı diye düşünmüş olanlardan olabilirsin.

Sana hak vereceğimi hiç düşünemezdim

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bahçeli de mi kandırılmış? Keşke siyasetçi olsaydım. Konuşur konuşur kandırıldım derdim kurtulurdum.

Oda bir Erdemdir. Adamlar yanlış yaptım kandırıldım diyor özürünü diliyor sonucu HALK değerlendirir sandıkta...

Karşılanrında 18 yıldır hiç yanlış yapmayan hiç özür dilemeyen kanıtlanmış mahkeme kararı ile yalan veya yanlış olduğu ispatlanmış video kaydı olan olaylarda bile ÖZÜR DİLEMEYEN geri adım atnamyan muhalefet var... onuda halk değerlendiriyor ve gerekeni yapıyor sunuca siz karar verin...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
OzkanK. haklıyı savunurum ama bana bilmeden konuşuyorsun diyemezsin. Bahçelinin Erdoğanı desteklemesi darbe olayından dolayı değildir.

Neymiş ayrıntılı açıklada bilelim ? Gerekçeler ve delilleri ile...

Benim söylediklerim bahçelinin söylemleri veya parti sözcülerinin açıklamaları. ( Sizin kaynak nedir bilerek söylüyorsunuz madem açıklayın. )

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Ona bakarsak parti liderleri ve sözcülerinin dedikleri doğru diye referans alacaksak diğer partilerin lider ve sözcüleri de doğru söylüyordur. MGK toplantılarında sanki açıklananı söylüyorlar. Siyasette çıkarlar için en uç noktadan en zararsız noktaya kadar tüm seçenekler söylenir konuşulur tartışılır en uygununa karar verilir ve açıklanır. Nasıl Baykal keyfinden genel başkanlıktan istifa etmediyse Bahçeli de keyfinden ittifaka dahil olmadı. Daha düne kadar iktidara destek olan partiler muhalif kesime geçebilirken muhalif olanlarda iktidar yanına geçebilir. Ve her zaman seçime kadar devlet çıkarından çok parti içi ve partiler arası çıkarlar daha önemlidir.

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Ne kadar yerli olduğu umrumda değil. Kaliteli ve rekabetli bir fiyatta olsun yeter (benim için)

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Hep bunlar saman eksikliğinden küçük enişteye bir balya saman yollayalım. Muhalefet edecem diye böyle saçmalanır mı be?

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ona bakarsak parti liderleri ve sözcülerinin dedikleri doğru diye referans alacaksak diğer partilerin lider ve sözcüleri de doğru söylüyordur. MGK toplantılarında sanki açıklananı söylüyorlar. Siyasette çıkarlar için en uç noktadan en zararsız noktaya kadar tüm seçenekler söylenir konuşulur tartışılır en uygununa karar verilir ve açıklanır. Nasıl Baykal keyfinden genel başkanlıktan istifa etmediyse Bahçeli de keyfinden ittifaka dahil olmadı. Daha düne kadar iktidara destek olan partiler muhalif kesime geçebilirken muhalif olanlarda iktidar yanına geçebilir. Ve her zaman seçime kadar devlet çıkarından çok parti içi ve partiler arası çıkarlar daha önemlidir.

hee sonuca gelirmisin ? Kesin gerekçeyi biliyorum Darbe sonrası ittifak yapmadılar dediğin konu nerde...
Bu yaptığın lafı dolandırmak sadece. Ben normal olanı söylüyorum sana. Darbe gecesi bahçelinin tutumu halkı sokağa partilileri parti binasına çağırması ve sonrasında aldığı kararlar son 2 yıldır Hükümetin yanında olduğunu gösteriyor işte oylamalarda bile fire vermeden desteklemesi Hükümete ters gelen ve anlamsız eleştirenleri partiden atması vb bir sürü hareketi var...

Neden zorluyorsun ? Bu konuyu bilmiyorsun işte...

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
hee sonuca gelirmisin ? Kesin gerekçeyi biliyorum Darbe sonrası ittifak yapmadılar dediğin konu nerde...
Bu yaptığın lafı dolandırmak sadece. Ben normal olanı söylüyorum sana. Darbe gecesi bahçelinin yutumu halkı sokağa partilileri parti binasına çağırması ve sonrasında aldığı kararlar son 2 yıldır Hükümetin yanında olduğunu gösteriyor işte... Neden zorluyorsun ?
Cümlemi dikkatli okur musun rica etsem. Ne diyorum ben yine tırnak içinde şuraya yazıyorum.
"Bahçelinin Erdoğanı desteklemesi darbe olayından dolayı değildir."
Erdoğan televizyon kanallarında bağlanıp milleti sokaklara çağırmasaydı Bahçeli çağıracak mıydı sanıyorsun.
Ve yine ekleyeyim.
"Parti liderleri ve sözcülerinin dedikleri doğru diye referans alacaksak diğer partilerin lider ve sözcüleri de doğru söylüyordur. "

"Her zaman seçime kadar devlet çıkarından çok parti içi ve partiler arası çıkarlar daha önemlidir."
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozkan şunu iyice belirteyim parti takım gibi tutulmaz. Vatandaş olarak iş yapacak adama oy verilir.Devlet yararı çıkarı, hükümet ve muhalefet gibi kavramları ne zaman ülkece ayrımına varılırsa işte o zaman demokrasi de olur eğitim de olur her şey olur.

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Ozkan şunu iyice belirteyim parti takım gibi tutulmaz. Vatandaş olarak iş yapacak adama oy verilir.Devlet yararı çıkarı, hükümet ve muhalefet gibi kavramları ne zaman ülkece ayrımına varılırsa işte o zaman demokrasi de olur eğitim de olur her şey olur.

Katılıyorum... Bu söylediklerini uygulamanı öneririm.

Anlatmaya çalıştığımda o zaten. Sen bahçeli muhalifti darbe öncesi neler neler dedi öyleyse şuan hükümete körlemesine sallamalı Milli meselelerde bile arkasında durmaması gerekir gibi anlatıyorsun. Bende 15 Temmuz sonrası BEKA sorunu var bunu anladık şeklinde ifade ettiğini ve Hükümetimizin arkasındayız diye açıklamalar yapıp tutum aldı diyorum zaten...

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,378
Katılıyorum... Bu söylediklerini uygulamanı öneririm.
Uygulamadığımı kim dedi ya da öyle bir açıklama mı yaptım ?
Sen bahçeli muhalifti darbe öncesi neler neler dedi öyleyse şuan hükümete körlemesine sallamalı Milli meselelerde bile arkasında durmaması gerekir gibi anlatıyorsun.

Cümlemde öyle bir anlam hiç yok.
Bak arkadaş aşağıdakini söylüyor.
Eeeey Davutoğlu

Bende yolundan dönen Davutoğlu gibi onlarında döndüklerini söylüyorum.

"Buna önce muhalif olup cumhurbaşkanlığı seçiminden itibaren Cumhur İttifakına katılan Mustafa Destici için ve Devlet Bahçeli için de söyleyebiliriz."

"Daha düne kadar iktidara destek olan partiler muhalif kesime geçebilirken muhalif olanlarda iktidar yanına geçebilir."

"Her zaman seçime kadar devlet çıkarından çok parti içi ve partiler arası çıkarlar daha önemlidir."

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Didem hanımın istediği yorumlar ;
Zaten biz yerli bir şey yapamayız,
Yerli ürün diye bizi kandırıyorlar
Hükümetin seçim vaati

Bu tarz yorumlar yaparsanız tartışma çıkmaz. Fakat olaya objektif şekilde yaklaşırsanız bu tarz didişmeler direkt olarak çıkıyor.
Didem hanımın istediği yorumlar falan... inanın bu kafada değilim. Bu habere en çok sevinenlerdenim şüpheniz olmasın. Sadece yaptığınız yoruma anlam veremedim. A4 vs... Bu kadar basite indirgemenizi anlayamadım. Yoksa siz benim istediğim yorumu (bunu benden başka kimse bilemez) yapsanız ne yapmasanız ne? Herkesin kendince farklı bir fikri var. Saygı duyuyorum.

Reaksiyon puanı
7,997
Didem hanımın istediği yorumlar falan... inanın bu kafada değilim. Bu habere en çok sevinenlerdenim şüpheniz olmasın. Sadece yaptığınız yoruma anlam veremedim. A4 vs... Bu kadar basite indirgemenizi anlayamadım. Yoksa siz benim istediğim yorumu (bunu benden başka kimse bilemez) yapsanız ne yapmasanız ne? Herkesin kendince farklı bir fikri var. Saygı duyuyorum.
Tasarımı bizim olsun diyorsunuz , mantıken soruyorum bu mümkün mü? Resim çizmeyen birine al bize şunu şunu hatasız bir şekilde çiz deseniz tamam çizmesine çizer ama çok fazla eksiği olur. Bu araba çizimi de aynen böyle. Çizilmesine sıkıntı yok gayette güzel çizer tasarımcılarımız fakat sadece çizmekle bitmiyor. Bunun hesaplamaları dahil uzun bir süreci var. Bu süreçte sıkıntı yaşansaydı bu tarz konularda hemen dalga konusu açılırdı. Ek olarak global pazara sunulacak bu araba hatasız olmalı. Bunun için de profesyonel şirket ile çalışıldı.