Yardım Geçmişte Amazon logolu bir site var.

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selamlar, bugün Google'ın Logosunun tarihini araştırıyordum. Sadece resimlere baktım ve Amazon logosuna benzer bir logolu şey vardı geçmişte. Tıkladığımda normal arama arama kısmına attı ve geçmişten silindi. Virüs falan olabilir mi?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,926
Selamlar, bugün Google'ın Logosunun tarihini araştırıyordum. Sadece resimlere baktım ve Amazon logosuna benzer bir logolu şey vardı geçmişte. Tıkladığımda normal arama arama kısmına attı ve geçmişten silindi. Virüs falan olabilir mi?
Hayır, bir RAT bağlantısı olduğunu sanmıyorum. Tıkladığınız bağlantıyı da görmediğimiz için kesin bir şey de söyleyemiyoruz. İsterseniz sürprizbozan içinde paylaşabilirsiniz.

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Hayır, bir RAT bağlantısı olduğunu sanmıyorum. Tıkladığınız bağlantıyı da görmediğimiz için kesin bir şey de söyleyemiyoruz. İsterseniz sürprizbozan içinde paylaşabilirsiniz.
Ben de söyliyemiyorum. Geçmiştekine tıklayınca yok oldu beni de arattığım şeye attı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin olmak için bir tam tarama yapsam çıkar mı RAT olup olmadığı?

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,926
Ben de söyliyemiyorum. Geçmiştekine tıklayınca yok oldu beni de arattığım şeye attı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Emin olmak için bir tam tarama yapsam çıkar mı RAT olup olmadığı?
Malwarebytes ve Kaspersky ile tam arama yapıp, bir inceleyin. Bir sorun olacağını sanmıyorum ama içiniz rahat olsun.