Game Ranger Sorunu

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Merhabalar arkadaşlar, Game Ranger ile online oyun oynamaya çalışıyorum fakat 2 gündür sürekli olarak oyundan atıyor beni. Bugün öğrendiğim kadarıyla bir kaç arkadaşda daha aynı sorun oluyormuş. Oyundan atarken hiç bir hata veya uyarıda vermiyor direk kapanıyor oyun. Konuyla ilgili bilgisi olanlar lütfen yardımcı olabilirler mi

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Konuyla ilgili bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?

kutuk41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun simgesine sağ tıkla sorun gidericiye bak bi ... olmazsa bida kaldır kur..

- - - Mesaj Güncellendi - - -

bunlar olmazsa bu kesin olur ...

1.yol:Oyunun dosyasındaki PRESENTVERSION.dat dosasıına sağ tıklayıp birlikte aç diyoruz ve not defterini seçiyoruz.Daha sonra çıkan rakamları 00001 ise 00002 olarak, 00002 ise 00001 olarak (00003 ise 00004 olarak, 00004 ise 00003 olarak) değiştiriyoruz.

bu olmazsa 2.yol

2.yol:
Yine oyunun dosyasındaki dunmgr.des dosyasının adının sonuna ".bak" ekliyoruz.Oyunun açılması için gereken dosya adı "dunmgr.des.bak"'tır.Bunu yapmamızın nedesni oyunun bu dosyayı doğru açıdan okumasını sağlayarak oyundan atmasını önlemektir.

umarım yardımcı olmuşumdur

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Öncelikle çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Ancak söylediğiniz dosyaları bulamıyorum.Bilgisayarı yeni formatladım oynadığım oyun call of duty mw.Sorun hala devam ediyor ve söylediğiniz dosyaları oyunda bulamadım.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Koskoca sitede sadece ben mi Game Ranger kullanıyorum yani :)

Fesbutu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunu açıyoruz fakat başlama verince oyun uyuşmazlığı diyor nedendir bu? teşekkürler