Game of Thrones İçin Farklı Yorumlar

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Dizi cidden güzel kimin ne zaman öleceği hiç belli olmuyo.Zaten son bölümde diziye fahi*e olarak kimin katıldığını söylememe gerek varmı bilmiyorum.Spoiler olmasın kendiniz araştırın :D

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
9. bölümde favori karakterlerimden birinin ölümü beni derinden sarstı yeme içmeden kesildim :D Sibel de adına şanına yakışan onu ünlü yapan bir rol kapmış kız kendi hayatını oynuyor dizideki karakterinde zorluk çekmiyordur tebrik eder başarılarının devamını dileriz ...

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Yorum yaparken spoiler vermemeye çalışalım, diziyi izlemeyenler olabilir ;)

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Bu da erotizm-şiddet karışımı bir dizi sanırım, Spartacus gibi.

Ordo ab chaO

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Bu da erotizm-şiddet karışımı bir dizi sanırım, Spartacus gibi.

O kadar da değil. Evet arada şiddet ve erotizm var ama Spartacus gibi sadece bunları temel alan bir dizi değil. O tarz şeylerin oranı dizinin geneline göre çok az.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Şimdiye kadar sadece 1 bölümde erotik sahne yokdu galiba :F

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Güzel bir dizi sibel kekilli'yi hiç beklemiyordum :D 10 bölümde'de oynayacakmış galiba sırf dekor ve oyuncular için bile izlerim ama dizi'de baya sürükleyici.

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bu diziyi herkes çok övüyor, önümüzdeki ay bende izleyeceğim.

Torn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu dizi için yabancı bir forumda okumuştum bu yorumu hoşuma gitti.
"Sopranos" in the "MiddleEarth" :D

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
İzlemeye değer gördüğüm tek dizi şu anda.
Diğerlerinde ya sıkıldım ya bitirildi :)
Dizi çıktığında demiştim çok hoş müziği diye, PATLADI GİTTTİİİ :)
En hoşuma giden de 8.-Bit Remix versionu :)

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
Teknik açıdan en iyisi, Heavy Metal versiyonu ile Piyano versiyonu olmuş.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Diziyi izlememiş olanlar için bir bilgi vermek istiyorum.
Konusu fantastik.
Ancak yapımcılar İngiliz olduğu için sanki İngiliz Tarihini izliyor gibi hissedebilirsiniz.
Müzikleri, görüntü yönetimi, oyuncuları ile sıkı ve izlenesi bir dizi.
Abartılı şiddet ile erotizm konusunda Spartaküs'ün eline kimse su dökemez, mamafih şiddet ve erotizm akışta var.
Şöyle ilk bölümden, nedir diye baktım, ilk elde bulduğum dokuz bölümü iki günde izledim.
İzlenmesini öneririm.

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Dizinin en kötü yanı, (ki son bi kaç bölümde böyle) çok can alıcı yerde bitiriliyor bölümler. Bir hafta beklemek çok zor geliyor :)

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
İlk 3 bölümü izledikten sonra fırsat olmadı ardı ardına 6 bölüm :p

İzleyin :)

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Yeter artık ya, medeni romalılar (aslında hiçte öyle değiller), kahraman keltler, soylu ingilizler bla bla bla, bıkmadınızmı hala bunlardan temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyorlar sizde afiyetle yiyorsunuz, yazık çok yazık... Etrafta izlenilesi hikayesi sıradışı olan o kadar çok dizi varki gidip hala bu klişe dizileri sanki muhteşem bişeylermiş gibi ayıla ayıla bayıla izliyorsunuz ya, anlamıyorum...

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Yeter artık ya, medeni romalılar (aslında hiçte öyle değiller), kahraman keltler, soylu ingilizler bla bla bla, bıkmadınızmı hala bunlardan temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önünüze koyuyorlar sizde afiyetle yiyorsunuz, yazık çok yazık... Etrafta izlenilesi hikayesi sıradışı olan o kadar çok dizi varki gidip hala bu klişe dizileri sanki muhteşem bişeylermiş gibi ayıla ayıla bayıla izliyorsunuz ya, anlamıyorum...
Hikayenin geçtiği mekan klişe olabilir ama konusu değişik.
Yani mekanı sıra dışı olan hangi dizi var ?

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Daha iyisi varsa tavsiye et o zaman bu kadar iyi dekor ve kostüm yok çoğu dizide tam aksine farklı bence her açıdan

Demnesia

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Firefly, V, Jericho, Flashforward, The Lost Room daha sayayım mı...

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Supernatural var :p

Bu diziye de bi el atayım.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Yarım asırdır 5000 Western, 6000 Polisiye, 3000 Tarihi, 1500 Bilim kurgu, 5000 Gerilim, Korku, vs film seyrettikten sonra ve saçma sapan aşk filmleri yerine zaman öldürmek için ideal.
Evet hep kötüler kaybeder, ölenler bazen dirilir, Amerikalılar dünyayı kurtarır ama bu işin sonu da gelmez.
Ayılıp, bayılmıyoruz Demnesia, biraz zaman öldürüyoruz. :D

by10ur

Profesör
Reaksiyon puanı
7

Flashforward iyi idi yarım kaldı firefly güzel diyorlar izledim de v sana göre iyi bana göre kötü diğerleri hakkında fikrim yok ama game of thrones ile kıyaslanacak diziler değil tabi bunlar ben daha iyi derken aynı eski kostum dekor yüzüklerin efendisi tarzı gibi olan dizileri kastettim yoksa bunları kıyaslamak yanlış bende vereyim öyle :) breaking bad, Oz,Sherlock,Band of brothers,The walking dead gider durur bunlar dünyanın sevdiği diziler :)

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
The Lost Room ?
Bitmiş mini dizilerden mi bahsediyoruz?
Lost roomda çok klişe mekanlarda geçiyor? Tek farklı yanı konusu. Ayrıca kurku bakımından da bi çok saçmalığı var Lost Room un.
Dizinin sonu da çok saçmaydı.
Şu an izlenebilecek kadar kaliteli olan dizilerden birtanesi KESİNLİKLE "Game of Thrones" bence.
Klişelikten bahsetmek istiyorsan "Camelot" u tavsiye ederim :) Tam bi klişe :)

DarKeN

Profesör
Reaksiyon puanı
88
V neydi öle ya. Çok ağırdan alarak ve sıkıcı bir şekilde giderken tam yayından kalkacağı son bölümünde açılıp saçıldı son bölüm çok heyecanlıydı. Game of Thrones şu anda izlenebilecek en iyi dizilerden biri ama sezon bitiyor durmak yok yola devam :) çünkü merakla beklediğim True Blood 4. sezona başlıyor 1 hafta sonra yine HBO kanalında

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
V neydi öle ya. Çok ağırdan alarak ve sıkıcı bir şekilde giderken tam yayından kalkacağı son bölümünde açılıp saçıldı son bölüm çok heyecanlıydı. Game of Thrones şu anda izlenebilecek en iyi dizilerden biri ama sezon bitiyor durmak yok yola devam :) çünkü merakla beklediğim True Blood 4. sezona başlıyor 1 hafta sonra yine HBO kanalında
Ne klişe(!) yaa, Vampirler insanlar birlikte falan :)
Şaka bi yana konusu iyiye benziyor ama biten dizileri izlemek istiyorum artık. Her hafta dizilerin yeni bölümünü beklemek çok sıkıyor canımı :)
HeRoEs ' u izliyordum adamlar çat diye çatladı pat diye patladı dizi yayından kalktı. SGU:Universe vardı, bi baktık zoraki bi final yaptılar, The CAPE izliyordum onlarda zoraki final yaptılar, Spartacus desen bitti, başladı,yine bitti, yine başlayacak falan.
Game of Thrones iyi gidiyor ama inş onlarda zoraki bir dizi finali yapmazlar ilerde.

0nur

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İyi olcak Game Of Thrones biterken True Blood geliyor :)

Son mesajlar