Game Maker studio birisini arıyorum

K3llyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Game maker ile bugüne kadar birçok yarım yamalak oyunlar yaptım. Fakat tek başıma olduğum ve hedeflerim büyük olduğu için bu oyunları yapmak o kadar uzun sürdü ki sürekli üşenip bıraktım ya da aklıma farklı bir fikir geldi ve onu yapmaya başladım. Bu yüzden tam olarak bitirebildigim bir oyun yok fakat beraber çalıştığımız kişiler olursa bir projeyi bu kadar kolay bırakıp gidemem :)

Şu anda online bir Android oyunu gelistiriyorum. Beraber calisabilecegimiz bir veya daha fazla kişi arıyorum. Game maker i çok iyi bilirim demiyorum. Fakat yine de kodlamalarla baya biseyler yapabiliyorum. Bilmediğim bir kod gerekirse farklı bir yoldan giderek yine aynı sonuca ulasabiliyorum.

Her neyse berbaber çalışmak isteyenler varsa burdan mesaj atabilirsiniz :)

Ben Kenobi

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Hedefleriniz büyükse Unreal Engine oyun motoru öğrenmenizi tavsiye ederim.

K3llyll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Aslında büyük derken şimdilik o kadar büyüğü kastetmemistim. :) Yani bazı insanlar game maker da space invaders tarzı çok basit oyunlar yapıyorlar. Benim de öyle bişey yapmak için kullanacağımı sanmasinlar diye öyle demiştim. Şu anda öğrenciyim ve zaten çok büyük oyunlar yapamam. Şimdilik oynanabilir online Android oyunları yapmak gibi bir hedefim var :)