Game Gain Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben FİFA'yı daha iyi oynayayım diye Game Gain programını indirdim.Full yapmak için de serialini buldum.Sonra bilgisayarı her açışımda illegal key diyo.IP'mi almış falan...Yasal key alın diyo.Ödemezseniz 250.000$ üstünde cezası var diyo.Napmam lazım:?????:(Acil cevap yazarsanız sevinirim)

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Programları ilelgal kullanırsan böyle olur.Sen ona şifreyi girince o internetten kontrol etmiştir veya o şifre databasesinde ilelgal olarak kayıtlıdır.Satın al sende :D :D Zuhhaha böylesinide ilk defa duyuyorum..

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bunun neresi komik anlamadım.Bi yardım edecek yok mu yaww:?Hiç bööle bişey başıma gelmemişti.Ben çoğu programı trial indirip sonradan full yapan biriyim.Ama hiç bööle şu kadar cezası var diye uyarı gelmemişti.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
crazymafya dedi ki:
Bunun neresi komik anlamadım.Bi yardım edecek yok mu yaww:?Hiç bööle bişey başıma gelmemişti.Ben çoğu programı trial indirip sonradan full yapan biriyim.Ama hiç bööle şu kadar cezası var diye uyarı gelmemişti.
Nasıl cezası var diye uyarı gelmemişti.Kullandığın programların hakkında bölümüne bak bakalım veya lisanslarını oku ne yazıyo bak.

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bundan kurtulmanın bir çaresi yok mu?

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
crazymafya dedi ki:

Korkma ya gelip senden alacakmı zannediyorsun :)

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Alırlar mı almazlar mı bi akıl verin Allah'ınızın aşkına.Kafayı yiycem evde.:(

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
sen çantaları topla ilk gemiyle karayiplere orada yeni bir hayat kur kendine.Şaka bi yana korkman yersiz bence.Uyduruk bi program için kapına gelmezler.

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kapıma gelmeyecekler zaten.Parayı ben gönderecem.İcra falan gelir diye ödüm kopuyor.

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hakketen kesin bi cevap verebilecek olan yok mu?

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Kardeşim korkma kimse senden gelip zorla para alamaz...kaldıki seni nasıl bulacaklar ?? korkmana gerek yok.

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Şimdi bişey derimde paniklersin yine hiç demeyeyim(zaten bunu dememle paniklemişsindir yeteri kadar :} )

cathlack

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Arkalarında CIA polisi filan..250dolra çık bakalım derler dimi ???

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Talha Ertunç dedi ki:
İp den ev adresi bulunur
Tam olarak değil.Bulunduğu şehre kadar çok rahat bulurlar.Sonrasında ttnet'e başvurmak zorunda kalırlar.
@cathlack cia'e 250dolar yeter mi sence ??? Adamın bi günlük maaşı o kadardır :D

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dalga geçmeyin lütfen.Gerçekten bulurlar alırlar mı?

crazymafya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaw ne biliyim para da büyük para,içim gidiyo

sinanaga123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bak arkadaş senin ıp numarandan bulamazlar ve kapına gelmezler sen yanlış yerden indirmişsin crack i ni indirip game gain :thumbup1:dosyasına atıcaktın ve ondan sonra fasted ta basıcaktın ben denedim oldu gerçek diyorum interneti 5 dakika yerinden çek bulamazlar:biggrin::closedeyes::p