Game Gain Sorunu

crazymafya

Asistan
Arkadaşlar ben FİFA'yı daha iyi oynayayım diye Game Gain programını indirdim.Full yapmak için de serialini buldum.Sonra bilgisayarı her açışımda illegal key diyo.IP'mi almış falan...Yasal key alın diyo.Ödemezseniz 250.000$ üstünde cezası var diyo.Napmam lazım:?????:(Acil cevap yazarsanız sevinirim)

gokhans19

Profesör
Programları ilelgal kullanırsan böyle olur.Sen ona şifreyi girince o internetten kontrol etmiştir veya o şifre databasesinde ilelgal olarak kayıtlıdır.Satın al sende :D :D Zuhhaha böylesinide ilk defa duyuyorum..

crazymafya

Asistan
Bunun neresi komik anlamadım.Bi yardım edecek yok mu yaww:?Hiç bööle bişey başıma gelmemişti.Ben çoğu programı trial indirip sonradan full yapan biriyim.Ama hiç bööle şu kadar cezası var diye uyarı gelmemişti.

gokhans19

Profesör
crazymafya dedi ki:
Bunun neresi komik anlamadım.Bi yardım edecek yok mu yaww:?Hiç bööle bişey başıma gelmemişti.Ben çoğu programı trial indirip sonradan full yapan biriyim.Ama hiç bööle şu kadar cezası var diye uyarı gelmemişti.
Nasıl cezası var diye uyarı gelmemişti.Kullandığın programların hakkında bölümüne bak bakalım veya lisanslarını oku ne yazıyo bak.

PcMaSTeR

Profesör
crazymafya dedi ki:

Korkma ya gelip senden alacakmı zannediyorsun :)

m1903

Profesör
sen çantaları topla ilk gemiyle karayiplere orada yeni bir hayat kur kendine.Şaka bi yana korkman yersiz bence.Uyduruk bi program için kapına gelmezler.

cathlack

Profesör
Kardeşim korkma kimse senden gelip zorla para alamaz...kaldıki seni nasıl bulacaklar ?? korkmana gerek yok.

m1903

Profesör
Şimdi bişey derimde paniklersin yine hiç demeyeyim(zaten bunu dememle paniklemişsindir yeteri kadar :} )

m1903

Profesör
Talha Ertunç dedi ki:
İp den ev adresi bulunur
Tam olarak değil.Bulunduğu şehre kadar çok rahat bulurlar.Sonrasında ttnet'e başvurmak zorunda kalırlar.
@cathlack cia'e 250dolar yeter mi sence ??? Adamın bi günlük maaşı o kadardır :D