Galaxy s7 edge vs iphone 6s 64gb

s7 edge vs ip.6s 64

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

alperenq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkese merhaba iki telefon arasında kaldım s7 istiyorum gibi çünkü şarj performans kamera ve suya dayanıklılık benim gönlümü aldı. fakat bu telefonları 4 sene kullanacağım için s7 de 2.yıldan sonra bana eziyet çektirirmi diye düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Hangi telefonu alırsan al muhtemelen iki veya üç yıl sonra deüiştirmek isteyeceksin...Dört yıl biraz zor ama uzun kullanım için iphone öneririm...

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
herkese merhaba iki telefon arasında kaldım s7 istiyorum gibi çünkü şarj performans kamera ve suya dayanıklılık benim gönlümü aldı. fakat bu telefonları 4 sene kullanacağım için s7 de 2.yıldan sonra bana eziyet çektirirmi diye düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim
İphone 6s minumum bence 5 sene güncelleme ömrüne sahip. 4s göz önüne alınırsa. Buradauzun ömürlü olan cihaz 6s ama s7 edge'de çok kaslı ve şık bi cihaz hangisi seçersen seç memnun kalırsın. Ben olsam 6s alırdım çünkü Apple'a alıştım.

alperenq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@Sercan4040 teşekkür ederim ama zaten 4 sene sonra ygs lys ye gireceğim için telefon fazla sorun olmuyacak

alperenq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
@Tys23 teşekkür ederim yorumun için.yani s7 alırsam 3. yılında pişman edermi beni

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Yok pişman etmez bence s7 edge...

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Samsung s7 edge'in iphone 6s 64 gb'a gore artilari;

+ Ekrani daha yuksek cozunurluk sunuyor, daha iyi renkler sunuyor, daha az guc tuketiyor.

+ Kamerasi bariz bir sekilde daha iyi fotolar ve videolar elde ediyor. On kamerada foto kalitesinin yanisira genis acisi sayesinde kalabalik selfiler eziyet haline donusmuyor. Iphone 6s de on kamera acisi oldukca dar s7 edge gore.

+ Pil performansi asiri farkla onde s7 edge'in. Bu konuda lenovo vibe p1'den sonraki favori modellerden biri pil konusunda.

+ Suya/toza dayaniklilik.

+ Hizli sarj teknolojisi. Bu konuyada deginmekte fayda var. Cunku 0-40 dakkada %0'dan %60 sarja ulasmak zamandan buyuk tasarruf kazandiran bir ozellik.

Iphone 6s 64gb'in samsung s7 edge'e gore artilari;

+ Performans. Ekran cozunurlugunun dusuk olmasi ve islemcisinin cok guclu bir yapida olmasi hem benchmarka testlerinde hem gundelik kullanim hemde oyun oynarken bu guc fazlasiyla belli oluyor.

+ Ios sisteminin stabilite daha kararli calisma konularinda ve daha uzun sure stabil kalma konularinda sadece s7 edge'e gore degil butun android platformuna gore avantajili. (Stock android cihazlar haric).

+ Daha uzun sure guncelleme avantaji.

+ Daha hizli ve daha kararli calisan parmak izi sensoru.

+ Daha buyuk kapasiteli dahili hafiza avantaji.

+ Kulakliktan alinan ses performansi daha iyi.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
2,2-5 yıl sonra değiştirmek isteyeceksin o yüzden s7 yı de sevmişsin s7 al derim

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
batarya sorun değilse kesinlikle 6s andiroidden uzak dur ios varken

alperenq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar stabil olması,güncelleme desteği ve müzik performansından dolayı 6s almış bulunmaktayım.herkese teşekkürler konu kapanabilir.

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Hayırlı olsun güle güle kullan

battysailor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
S7 seneye 1000 liraya satarsin siser kalir android 6s al kafan rahat olsun