Galaxy S6 ve S6 Edge Kullananlar Kulübü

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Bi de gülüyor musunuz
--- Gönderi Güncellendi ---
Ne yani şimdi gelmiyo mu hayır bi de gülmeyin zaten kafayı yedim

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Akşama ya da yarın gelecek
Emin misin arkadaşım artık o kadar sinirlendim ki vallahi telefona zarar vericem
Yeter ya bune sabahtan beri ders çalışamıyorum bu yüzden ben ha geldi ha gelecek diye yeter artik
İphone kullananlar şu halimize gülüyor

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Emin misin arkadaşım artık o kadar sinirlendim ki vallahi telefona zarar vericem
Yeter ya bune sabahtan beri ders çalışamıyorum bu yüzden ben ha geldi ha gelecek diye yeter artik
İphone kullananlar şu halimize gülüyor
Ben de senin şu haline gülüyorum. Ders çalışamıyormuş güncelleme gelmedi diye. Güler misin ağlar mısın.

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Yeter ya bune sabahtan beri ders çalışamıyorum bu yüzden ben ha geldi ha gelecek diye
Vodafone güncellemeye itiraz ediyormuş, sanırım güncelleme iptal oldu. Noguat yerine ios 11 gelebilirmiş.
Hayırlısı artık.
Sen ne saçmalıyosun ne ne ne ne ios ne ne ios ne
Ben de senin şu haline gülüyorum. Ders çalışamıyormuş güncelleme gelmedi diye. Güler misin ağlar mısın.
Dönüp kendi haline ağla bana gül komik değil guluncsun aradaki farkı iyi düşün

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Gencler sakin olun yahu alti ustu bi guncelleme haklisiniz sinirleniosunuz ama abartmayin kirmayin birbirinizi

xpterk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saat 17:00 a kadar geldi geldi gelmediyse artık yarına kalır.

Ronin10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Yarında gelmez ertelenecek en az bir hafta yine bence. Umarım yanılırım.

zeynelglgnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
49ad8d6fc3a6d19dde96adbe90cc3791.jpg

Reaksiyon puanı
10,325
Ne demişti Tansu efendi, S6 ve Note5 Şubat'ın 3. hafta sonu verilecek... Mart'ın 2. haftasına giriyoruz. Ortada yaprak bile kımıldamıyor. Adamlar açıklama yapmaya bile tenezzül etmiyorlar. Ben şaşırdım mı hayır. Benim bildiğim Samsung hep aynı. Saygısı olmayan, Bilmem kaç bininci aldatmasından, yalanından sonra utanmayı unutmuş, yüzlerindeki kızarma hissi yalama olmuş bir şirket olarak daha çok hayal kırıklııkları yaratacağını size müjdeleyebilirim. :)

cengover05

Profesör
Reaksiyon puanı
447
Ne demişti Tansu efendi, S6 ve Note5 Şubat'ın 3. hafta sonu verilecek... Mart'ın 2. haftasına giriyoruz. Ortada yaprak bile kımıldamıyor. Adamlar açıklama yapmaya bile tenezzül etmiyorlar. Ben şaşırdım mı hayır. Benim bildiğim Samsung hep aynı. Saygısı olmayan, Bilmem kaç bininci aldatmasından, yalanından sonra utanmayı unutmuş, yüzlerindeki kızarma hissi yalama olmuş bir şirket olarak daha çok hayal kırıklııkları yaratacağını size müjdeleyebilirim. :)
tamam teşekkürler. guncelleme delisi değilim. umrumuzda da degil. bizi düşündugun icin sağol.

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Aydinlandik saol yaa

baysal388

Asistan
Reaksiyon puanı
12
shiftdelete.net teki son haberi okudunuz mu arkadaşlar ? güncelleme yine ertelenmiş. Mart ayı içinde alması planlanıomuş

Sinan5

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben yuh diyorum başkada bişey demiyorum 24 Şubat 27 subat olmadı 6 Mart oda olmadı tebrikler
Bundan sonra ki büyük güncelleme gelir mi sizce