Galaxy S6, LG G4, HTC One M9, Xperia Z3 Plus, iPhone 6, Zenfone 2 Sizce Kral Hangisi?

Sizce En İyi Akıllı Telefon Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    342

Bu konuyu okuyanlar

uzaylı35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Antutu'da zirvede S6 var. Testlere dayalı konuşun. SDN'nin de İphone 6 vs S6 diye bir sayfası var, (forum değil) oraya bakarsanız sevinirim.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Android olarak G4, ios olarak İphone 6 plus kral :) neden G4? S6 gibi S810 işlemciden bile güçlü işlemciye sahip bir telefon varken neden G4 kral? çünkü ekran olarak daha iyi, kamera olarak daha iyi, arayüz performansı daha güzel. Ram tüketimi samsung'a göre daha az, bir yandan asphalt 8 oynarken GTA SA'a geçip kaldığımız yerden takılma kasma olmadan oynayabiliyoruz. Samsung cihazlarda tıkanıyor çünkü ram tüketimi fazla. Şarj olarak daha iyi ve daha az güç tüketip daha az ısınıyor.

Elbette diğer cihazlarında hem S6 hemde G4'e göre üstünlükleri var ama benim gözümde G4 hepsinden daha iyi.

İos platformuna dönünce zaten her zaman en son çıkan telefonları en iyi olduğu için, 6+'dan daha iyi ios cihazı yok şu anda :)

Ekleme yapmak istiyorum, G4'ün grafik işlemcisi son zamanların amiral gemilerine göre bir kaç tık geride kalmış olabilir ama şu anda piyasa olan tüm oyunları ( akıcı ve akıcı olmama arasında ki ince çizginin ) çok rahat üzerinde oynatıyor.

Bu yüzden S6 gibi o kadar güçlü bir işlemci ile G4'ün oyun performansında gözle fark edilir bir fark yok.

Sadece sentetik testlerde öne geçiyor onlarda normal yani güçlü yonga setine sahip.

Kontrolsüz güç güç değildir demişler. Benim yorumlamam bu kadar :)
Şunu söylemem gerekirse bunların hiç biri amiral gemisi değil amiral gemileri 6s samsun s7. Htc m 10 ve android te bi önceki telefonu alırsan touchwizz arayüzünde kasma yapıyuor bana göre iphone 6s al

Faruk.F

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Apple 6/6plus 6s/6splus modelleriyle htc one serisi tutkumu aldı içine çekti :D

Ahmtalkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bayaa g4 ü övmüşsünüz ben Xperia m5 ya da lg g4 alacaktım g4 mü alayım eksiklerini yazan olmamış hiç eksiği yok mu bunun

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar bayaa g4 ü övmüşsünüz ben Xperia m5 ya da lg g4 alacaktım g4 mü alayım eksiklerini yazan olmamış hiç eksiği yok mu bunun
G4 için ghost screen olma ısınma sıkıntısı ge. şarj olma gibi birçok problem duydum. Yani Lg G4 almak yerine Note 4 bile alsanız daha memnun kalırsınız.

g4zede

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adımdanda anlaşılacağı gıbı g4 mağdurlarından bırıyım .1700 tlye aldıgım teefon 7 ay kullandıktan sonra basıma geldı kronık anakart problemı var telefonda bayağıda buna benzer sıkayet okudum nette meğer bı tek ben degılmısım . anakart degısmesı ıcın teknık servıse verdım 2 aydır yenı haber geldı hazır dıye . tuketıcı mahkemesine verdım bı ıkı ayda onu bekleyecegım tavsıyem uzak durun

derin acar

Asistan
Reaksiyon puanı
18
i phone 6 s plus tan çok memnnum şu an üstünde bir telefon yok bence .

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
adımdanda anlaşılacağı gıbı g4 mağdurlarından bırıyım .1700 tlye aldıgım teefon 7 ay kullandıktan sonra basıma geldı kronık anakart problemı var telefonda bayağıda buna benzer sıkayet okudum nette meğer bı tek ben degılmısım . anakart degısmesı ıcın teknık servıse verdım 2 aydır yenı haber geldı hazır dıye . tuketıcı mahkemesine verdım bı ıkı ayda onu bekleyecegım tavsıyem uzak durun

Nick güzelmiş

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S6 ile iPhone 6 yı karşılaştıracak olursak bana göre samsung s6' da pili düşürdü ve o donanıma yetmedi bu pil fakat iPhone 6'da hem donanım iyi hem de işletim sisteminden dolayı şarjı s6'ya göre biraz daha iyi bir performans sunuyor. Kamera bakımından s6'yı bir tık daha ileride görüyorum fakat iPhone 6'nın kamerası da fena değil.

kaneki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben apple 6 kullanıyorum ve memlunum bunlardan birini alacak apple 6 alsın çok iyi bir telefon zaten bütün apple serisini severim apple 2 serisi dısında hersey var bende hatta çekilis yapmayı düsünmüyo değilim apple 4 s cekili yapa bilirim :) iyi forumlar