Galaxy S6, LG G4, HTC One M9, Xperia Z3 Plus, iPhone 6, Zenfone 2 Sizce Kral Hangisi?

Sizce En İyi Akıllı Telefon Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    342

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Samsung Galaxy S6 İncelemesi - ShiftDelete.Net

aa8d3c876365e0829ad0cf8c82f98493.jpg

Galaxy S6 incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;wn7pPgQ_Hdo]https://www.youtube.com/watch?v=wn7pPgQ_Hdo[/video]

Galaxy S6 [UKT] (Uzun Kullanım Testini aşağıdan izleyebilirsiniz)

[video=youtube;ih9hwC4vfjc]https://www.youtube.com/watch?v=ih9hwC4vfjc[/video]

Samsung Galaxy S6 Edge İncelemesi - Shiftdelete.Net

samsung-galaxy-s6-edge-2-1429137679.jpg

Galaxy S6 Edge incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;TouWISAT8uo]https://www.youtube.com/watch?v=TouWISAT8uo[/video]

Galaxy S6 Edge [UKT] aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;o3NADCOShO8]https://www.youtube.com/watch?v=o3NADCOShO8[/video]

LG G4 İncelemesi - ShiftDelete.Net

5eac0f4bfc63ab39d4f7dba57a638ec3.jpg

G4 incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;fyBoNaU0I4M]https://www.youtube.com/watch?v=fyBoNaU0I4M[/video]

G4 [UKT] aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;pYqW6PB70sU]https://www.youtube.com/watch?v=pYqW6PB70sU[/video]

HTC One M9 İncelemesi - ShiftDelete.Net

6138bfc4513502153df9f1016ca4cbc5.jpg

One M9 incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;Bm75PJTWp-Q]https://www.youtube.com/watch?v=Bm75PJTWp-Q[/video]

One M9 için Uzun Kullanım Testi videomuz şu anlık yok.

Sony-Xperia-Z3-Plus-Hakkinda-Her-Sey - ShiftDelete.Net

Şu anda Z3 Plus için inceleme ve UKT videomuz yok.

d97b6b0766f7277fbdbf313d435acd33.jpg

iPhone 6 Detaylı İncelemesi - ShiftDelete.Net

8c3c9c5529a3ea025b1884b6ec3c0c5d.jpg

İphone 6 incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;qUlo7F9CFIw]https://www.youtube.com/watch?v=qUlo7F9CFIw[/video]

İphone 6 [UKT] aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;wlHmN_z9ysQ]https://www.youtube.com/watch?v=wlHmN_z9ysQ[/video]

İphone 6 Plus Detaylı İncelemesi - Shiftdelete.Net

iphone-6-plus-2.jpg

İphone 6 Plus incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;gks5GYMpaP8]https://www.youtube.com/watch?v=gks5GYMpaP8[/video]

İphone 6 Plus [UKT] aşağıdan izleyebilirsiniz:

[video=youtube;zbV0sQGgHE4]https://www.youtube.com/watch?v=zbV0sQGgHE4[/video]

Asus Zenfone 2 İncelemesi - ShiftDelete.Net

0fdbfeaeb14e1daced1127e9a833fdb9.jpg

Zenfone 2 İncelemesini Aşağıdan İzleyebilirsiniz:

[video=youtube;L7LrqbaShHw]https://www.youtube.com/watch?v=L7LrqbaShHw[/video]

Zenfone 2 için [UKT] videomuz şu an yok.

Sizce yeni telefonlar arasında en iyisi hangisi? Ankete oy vermeyi unutmayın.

Konuya desteği için @Vikings'e teşekkürler...

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Android olarak G4, ios olarak İphone 6 plus kral :) neden G4? S6 gibi S810 işlemciden bile güçlü işlemciye sahip bir telefon varken neden G4 kral? çünkü ekran olarak daha iyi, kamera olarak daha iyi, arayüz performansı daha güzel. Ram tüketimi samsung'a göre daha az, bir yandan asphalt 8 oynarken GTA SA'a geçip kaldığımız yerden takılma kasma olmadan oynayabiliyoruz. Samsung cihazlarda tıkanıyor çünkü ram tüketimi fazla. Şarj olarak daha iyi ve daha az güç tüketip daha az ısınıyor.

Elbette diğer cihazlarında hem S6 hemde G4'e göre üstünlükleri var ama benim gözümde G4 hepsinden daha iyi.

İos platformuna dönünce zaten her zaman en son çıkan telefonları en iyi olduğu için, 6+'dan daha iyi ios cihazı yok şu anda :)

Ekleme yapmak istiyorum, G4'ün grafik işlemcisi son zamanların amiral gemilerine göre bir kaç tık geride kalmış olabilir ama şu anda piyasa olan tüm oyunları ( akıcı ve akıcı olmama arasında ki ince çizginin ) çok rahat üzerinde oynatıyor.

Bu yüzden S6 gibi o kadar güçlü bir işlemci ile G4'ün oyun performansında gözle fark edilir bir fark yok.

Sadece sentetik testlerde öne geçiyor onlarda normal yani güçlü yonga setine sahip.

Kontrolsüz güç güç değildir demişler. Benim yorumlamam bu kadar :)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
LG G4'ün üstüne bir tek iPhone 6S geçer. Ama performans alanında. Açıkçası iPhone 7 ve S7 çıkana kadar kamera alanında lider G4 kalacak. Bu sefer de LG onları Nisan ayında yine herbirini tokatlayacak model G5'i tanıtacak.

Bir üretici ne zaman işlemcisini kendi geliştirirse o kadar başarılı olur. Ama tekeli geçemez. Örnek Note 4 Exynos 5433 vs Snapdragon 805, iyi iş cıkarmış olabilir Samsung Exynos ile. Ama oyunlarda hala stabilite bozukluğu var. Bu yüzden Exynos versiyonun tek hava atacağı yer benchmark sonuçları oldu.

Peki ya S808?

LG de Sony gibi Qualcomm tekeli yerine artık yenilikçi işlemciler sunan Mediatek'e yönelmek istedi ama Qualcomm'un yaptığı teklife hayır diyemeyecek konuma geldi. Sonuçta beraber işlemci (S808 bunun ürünü) geliştirecekler ve bazı işlemcilerin masrafını Qualcomm kendi cebinden ödeyecek. Zaten Samsung'u tamamen kaybetti, Sony ve hTC alt ve orta seviyede Mediatek'ten işlemci satın aldığından tek partneri LG kalmıştı. Mecburen de LG'ye hayır denemeyecek fırsat sundu. Bunun meyvesini de G4'de elde etti LG. Hem kendi cihazına özel hazırlanan bir işlemci hem de işlemcinin marketle herhangi bir uyumsuzluk sorunu yok. Tek taşta iki kuş vurdu LG. Belki işlemcinin hızı yüksek olmayabilir ama işlemci cihaza tamamen uyumlu bir şekilde çalışıyor ki önemli olan da bu.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Arkadaşlar konuyu güncelledim, şu anda elimizde olan tüm inceleme ve Uzun Kullanım Testi ( UKT ) videolarını ekledim. Ayriyetten listeye İphone 6 Plus'ı koydum.
[MENTION=263325]Jiraiya[/MENTION] İstediğin gibi kalınlaştırdım yazıları, nasıl istediğin gibi yapabilmişmiyim? bir eksik varsa söyle yapıyım, mobilden bu tarz şeyleri yapmak işkence. Pc'den 5 dk :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaşlar konuyu güncelledim, şu anda elimizde olan tüm inceleme ve Uzun Kullanım Testi ( UKT ) videolarını ekledim. Ayriyetten listeye İphone 6 Plus'ı koydum.
[MENTION=263325]Jiraiya[/MENTION] İstediğin gibi kalınlaştırdım yazıları, nasıl istediğin gibi yapabilmişmiyim? bir eksik varsa söyle yapıyım, mobilden bu tarz şeyleri yapmak işkence. Pc'den 5 dk :)
Alttaki [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] teşekkürler yazısı gözükmüyor su an. Bir de videolari direk koyduysan eski linkler duruyor gibi onlar da silinmeli son olarak listede iphone 6 plus yoktu donanim hemwn hemen ayni diye koymadim s6 edge da ayni sekilde ama incelemesi konmus :D ankette de yok

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
LG G4'ün üstüne bir tek iPhone 6S geçer. Ama performans alanında. Açıkçası iPhone 7 ve S7 çıkana kadar kamera alanında lider G4 kalacak. Bu sefer de LG onları Nisan ayında yine herbirini tokatlayacak model G5'i tanıtacak.

Bir üretici ne zaman işlemcisini kendi geliştirirse o kadar başarılı olur. Ama tekeli geçemez. Örnek Note 4 Exynos 5433 vs Snapdragon 805, iyi iş cıkarmış olabilir Samsung Exynos ile. Ama oyunlarda hala stabilite bozukluğu var. Bu yüzden Exynos versiyonun tek hava atacağı yer benchmark sonuçları oldu.

Peki ya S808?

LG de Sony gibi Qualcomm tekeli yerine artık yenilikçi işlemciler sunan Mediatek'e yönelmek istedi ama Qualcomm'un yaptığı teklife hayır diyemeyecek konuma geldi. Sonuçta beraber işlemci (S808 bunun ürünü) geliştirecekler ve bazı işlemcilerin masrafını Qualcomm kendi cebinden ödeyecek. Zaten Samsung'u tamamen kaybetti, Sony ve hTC alt ve orta seviyede Mediatek'ten işlemci satın aldığından tek partneri LG kalmıştı. Mecburen de LG'ye hayır denemeyecek fırsat sundu. Bunun meyvesini de G4'de elde etti LG. Hem kendi cihazına özel hazırlanan bir işlemci hem de işlemcinin marketle herhangi bir uyumsuzluk sorunu yok. Tek taşta iki kuş vurdu LG. Belki işlemcinin hızı yüksek olmayabilir ama işlemci cihaza tamamen uyumlu bir şekilde çalışıyor ki önemli olan da bu.

Konuya dalmaktan yorumunu unuttum :D İşlemcinin çok güçlü olması aynen pek bir fark yaratmıyor. Önemli olan uyumlu olması, örnek iphone 6+ en iyi oyun performansı veren telefon, işlemcisine baktığın zaman 1 küsür Ghz. Yani olay Ghz'de değil olay uyumlulukta.

S808 cidden ben G4 için yaratıldım diyor, arayüz olsun performans olsun cidden akıcıda akıcı yani :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Konuya dönecek olursak ben de oyumu Galaxy s6 ya verdim.
Kasa kalitesindeki iyilestirmeler, arka ve ön kamerasindaki gelismeler, kullandığı islemci ve ram teknolojisi hepsinden önde. Bunun yaninda arayüzünü de yavas yavas düzeltmeye basladilar. Pil ömrü dışında eksiklerini gideren cihaz bana göre yılın cihazi oldu.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Android de G4 ve Z3+ İos da İphone 6

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Oyumu LG G4'e verdim çünkü müşterisini sağılacak bi'koyun gibi görmeyen tek firma aralarında... (ASUS hariç :p)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Konuya dönecek olursak ben de oyumu Galaxy s6 ya verdim.
Kasa kalitesindeki iyilestirmeler, arka ve ön kamerasindaki gelismeler, kullandığı islemci ve ram teknolojisi hepsinden önde. Bunun yaninda arayüzünü de yavas yavas düzeltmeye basladilar. Pil ömrü dışında eksiklerini gideren cihaz bana göre yılın cihazi oldu.

Ya g4 varken ne s6'sı gözünü seveyim :mrgreen: Hem touchwiz düzeltiliyor deme bana kanka 6 ay sonra görürsün touchwizi :p

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyumu LG G4'e verdim çünkü müşterisini sağılacak bi'koyun gibi görmeyen tek firma aralarında... (ASUS hariç :p)

Apple'da hariç :p

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53

Biliyoruz ki Apple cihazlarında belli bir hafıza koyuyor. MSD kart girişi koymuyor. Cihazın farklı hafızalarda farklı fiyata sunuyor. Mesela iPhone 6 16 GB ile 64 GB arasında 400 lira fark var. 48 GB hafızaya 400 lira para veriyorsun. O paraya MSD kart alınmaz mı? Buda tüketiciyi koyun olarak görme olmuyor mu? :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Biliyoruz ki Apple cihazlarında belli bir hafıza koyuyor. MSD kart girişi koymuyor. Cihazın farklı hafızalarda farklı fiyata sunuyor. Mesela iPhone 6 16 GB ile 64 GB arasında 400 lira fark var. 48 GB hafızaya 400 lira para veriyorsun. O paraya MSD kart alınmaz mı? Buda tüketiciyi koyun olarak görme olmuyor mu? :)

Orası öyle olabilir ama ios'lu cihazlara sd kart olurmu onu bilemem olursa ioslu cihazlara özel sd kart üretilir onlarda pahalı olur diye düşünüyorum.

Sonuçta ios yani android değil belki ondan koymuyor olabilirler. Hiç ioslu ve sd kartlı cihaz görmediğim için böyle bir düşünceye kapıldım :p

FataL Rhyme

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Tabii ki de LG G4 kamerasıyla ve ısınmayan, hızdan kesinti vermeyen işlemcisiyle LG G4

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Herturlu zenfone 2 performans olarak hepsini tokatlar kamerada g4 haric digerlerine cok rahat kafa tutar bataryada cok guzel 6 saat civari ekran suresi veriyodu bide fiyatlara bakicak olursa en iyi bence zenfone 2

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Zenfone 2 nin kimseyi tokayladığı yok fiyatına göre iyi bir işlemci ve 4gb ram var mutitasking de iyi olsada her oyunu akıcı oynatmıyor fiyatı tasarımı yazılımı ekranı ve kamerası ile G4 yılın telefonu

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Zenfone 2 nin kimseyi tokayladığı yok fiyatına göre iyi bir işlemci ve 4gb ram var mutitasking de iyi olsada her oyunu akıcı oynatmıyor fiyatı tasarımı yazılımı ekranı ve kamerası ile G4 yılın telefonu
G4 her oyunu akicimi oynatiyo ? Gidin bi gta sa oynayin 2 telefondada görün

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ne yazık ki Gta Sa, hisilicon, intel ve Exynos işlemcili telefonlarda akıcılık yerlerde. Gidip oynamaya da gerek yok [MENTION=383050]Virility[/MENTION]'in dediği gibi Tolga abinin inceleme videosu bunun kanıtı.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91

Hahaha güldürmeyin lütfen. GTA Sa performansa S810 ve S808'in altında. Frame drop, takılmalar var :D nereye tokatlıyor? :p

[video=youtube;L7LrqbaShHw]https://www.youtube.com/watch?v=L7LrqbaShHw[/video]

Şu anda android markette ki oyunlar en iyi Snapdragon ile uyumlu çalışıyor ve en iyi performansı sunuyor. Frame drop ve takılmaları geçtim ekranda siyah miyah şeyler çıkıyor böyle oyun keyfini mahveden şeyler bunlar ayriyetten frame drop en uyuz olduğum şeydir. Isı derecesi 42 çıktı arkadan G4 ile aynı derecede ısınıyor, yani frame droplar g4'de olmadığına göre sıcaklıktan değil işlemciden kaynaklıymış demek ki :)

yasinayaz23

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne yazık ki Gta Sa, hisilicon, intel ve Exynos işlemcili telefonlarda akıcılık yerlerde. Gidip oynamaya da gerek yok [MENTION=383050]Virility[/MENTION]'in dediği gibi Tolga abinin inceleme videosu bunun kanıtı.
Hislicon,intel tam optimize edilmemis olabilir ancak exynoslu note 4 takır takır oynatiyo ayrica g4 0 kasma ile oynatmiyo fps dususu oluyo

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bence oyun konusu tartismaya deger bir konu degil, sonucta kullandigimiz aletin bir "cep" telefonu oldugunu unutmamak gerekir.

Ben sahsen bu konulari nedense hep sacma ve gereksiz bulmusumdur.

Kardesim madem oyun oynayacaksin al bir dizüstü keyfine bak. Bir telefona sirf oyun oynamak icin 2000tl verilir mi?

Her telefonun kendine göre bir güzelligi bir artisi ve eksisi var. Kimse sahip oldugu telefona kolay kolay toz kondurmaz. Benimki seninkini döver hesabi ;)

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
S810 ne kadar eleştirilsede grafik performansıyla şuan hem S808 i hem S6daki exynos yongasetini hem de İntel tabanlı işlemcileri geride bırakıyor
Ayrıca Zenfone2 deki gibi 4gbram vs gibi rakamlara takılmamak gerekiyor bunun yerine LPDDR3 mü LPDDR4 Ram mi bunlara dikkat etmek lazım ve bildiğim kadarıyla Zenfone2deki LPDDR3 4Gb Ram var
Galaxy S6 , Xperia Z3+ LPDDR4 3GB Ram e sahipler ve Asusun kullandığı ramlerden kat ve kat daha performanslıdırlar
Öte yandan G Flex 2 de de 2gb lpddr4 ram var
G4 şuan multimedya bakımından One m9 ile Xperia Z3+ ile yarışır ama performansta geride kalır
Konu batarya olduğundaysa zaten z3+ ın bariz bi üstünlüğü var
G4 şuan ayrıca oyunları akıcı veya stabile yakın bi seviyede oynatabilir
Ama dikkat edilmesi gereken bi nokta da varki bu oyunların belirli bi süre sonra 2k çözünürlüğe göre optimize edilecek olması.
Büyük ihtimalle o zaman s808 ile s810 u Adreno 418 ile 430 arasındaki fark anlaşılır ki bu da çok uzak bi dönemde değil yakın bi zamanda bu geçiş olacak
O yüzden cihaz alınacaksa dikkat edilmesi gereken birazda şimdi stabil olduğu kadar ileride olabileceği midir bunuda bi kıstas olarak almalıyız
Ses konusuna gelecek olursak tartışmasız One m9 ile z3+ önde gidiyor
Kamerada S6 , G4 ve Z3+ önde
S6 olduğundan canlı gösteriyor renkleri G4te de tam tersine fazla net ve yerine göre renkler soğuk çıkabiliyor
Z3+ z3te de olduğu gibi manuelde zaten çok başarılı çekim yapmaya imkan veriyordu esas sorunu otomatik çekimdeydi XDAdan ve diğer takip ettiğim platformlarda bahsedildiği kadarıyla bu sorunda çözülmüş gözüküyor
Ama gelipte test etmeden net bişey söylemek doğru olmaz
Bu arada İphone6 sanki MWCde tanıtılan ürünlerden sonra biraz özellik bakımından geride kalmış gibi bi izlenim yarattı bende :dirol:

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu san andreas parali olmasaydi alip Note 4'de deneyecektim, ama yaklasik yirmi liraya satiyorlar.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Hislicon,intel tam optimize edilmemis olabilir ancak exynoslu note 4 takır takır oynatiyo ayrica g4 0 kasma ile oynatmiyo fps dususu oluyo

Çok kasıyor cidden, 720p 60Fps olarak izledim var ya her saniye frame drop böyle telefonmu olur? yarın iade etmeye götürüyorum boşuna para vermişim.

Zenfone 2 alırım hepsini tokatlıyor nasıl olsa. G4 kasıyormuş :mrgreen: tamam cihazı sevmiyorsanız kötülemeyin en azından. Kasıyormuş frame drop oluyormuş? hani ben videoda görmedim, elimde ki cihaz ile full ayarlarda oynadım 2 gün önce test için bir sorun yaşamadım gayet akıcı oynatıyor?

Biz durup dururken zenfone 2'ye laf attıkmı? buraya gelip Zenfone 2 hepsini tokatlar diyen benmiydim acaba? daha telefona sahip değilsiniz anladığım kadarıyla, donanımına baktınız 4gb rami falan gördünüz ve gelip aa zenfone 2 hepsini tokatlar diyorsunuz.

Sonra optimizasyon lazım diyorsunuz, 0 sorun yaşatmadan oynatan G4'e kasıyor frame drop oluyor diyorsunuz? ee ben sizinle daha fazla bu tartışmayı sürdürmek istemiyorum. İyi forumlar.

[video=youtube;zU-CbrDkuNs]https://www.youtube.com/watch?v=zU-CbrDkuNs[/video]

@TheFame Ben bilgisayarımda 2K çözünürlükte oyun oynayamıyorum küçücük telefondan 2k'da max ayarlarda akıcı oynamasınımı bekleyeceğim :D ?

Ben bu telefona oyun için değil farklı ihtiyaçlarım için para verdim ama telefondan şu anda akıcı her oyunu oynayabiliyorum. Peki diyelim 2K geldi ve bunu başta düşenecekler zaten oyuna 1080p, 2K diye çözünürlük ayarı getirilicektir böylece şu anda 2Klı cihazlar ile bundan 1 yıl sonra çıkıcak 2k'lı cihazların performansı bir olmayacak elbette.

Oyunu sunan kişilerde bunu düşünüp ayarı koyucaklar. Telefon dünyasında yavaş yavaş 2K ekrana geçilmeye başladı, bundan 1-2 yıl sonra standart hale dönüşebilir hatta bazı firmalar mallık yapıp 4k koymaya çalışabilirler artistlik yapıcaz diye :mrgreen:

Uzun lafın kısası mutlaka çözünürlük değiştirme ayarı olucaktır, olmasa bile grafikleri bir tık düşürürüz yada resolutions kısarız birazcık olur biter yani :)

Zaten oyun oynamak isteyen gider laptop yada masaüstü kurar telefondan oyunmu olurmuş (Gta gibi oyunlardan bahsediyorum) bide 2k çözünürlük oldu. Zaten telefona 2K çözünürlük aşırı gereksiz, yahu 1080p monitörüm var 21 mi 22'' çok rahat yetiyor 5,5'' telefona 1080p koymuşsun 4k koymuşsun her türlü ihtiyacını görücektir zaten. 1080P bozulmasaydı yani 2k'ya geçişler hiç olmasaydı şu anda s6 olsun g4 olsun şarjı daha uzun süre dayanıcaktı ve daha az ısınacaktı...

FUAT AVCİ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BENCE hepsi birbirinden iyi kullanıcıya göre değişir eğer cihazı özelleştirmek istiyorsa android , 7 den 70 e herkesin kullanabileceği basit ios
android de S6 edge ios ta 6+

kerimakblt67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım sizdeki kafa ne kafası ya LG telefonmu o telefona para bile vermem ama kabullenmek zorundayızki en iyi ekran onda kamerada yanılıyodunuz Sony Z3+ daha kamerası gözükmedi bile sony kamerada tokatlayacak lg yi 15 gün sonra gelin buraya o zaman yorum yaparsınız telefonun kralı Sony dir.

hahaha güldürdün beni G4 ün G3 teki tasarım farkı nı söylesene bana bi tek kapak farkı var azcık mantıklı konuşun samsung desen kamerası Tolga Cemin dediği gibi topuklu ayakkabı gibi HTC aynı devam ediyor Sony de öyle fakat adamlar sarj kapağını açtı daha ne yapsınlar

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
[MENTION=437400]TheFame[/MENTION] Bu arada bir şey fark ettim (daha önceden biliyordum da şimdi görünce aklıma geldi) G4'ün ayarlarında ''Oyun Optimizatörü'' diye seçenek var. Pil tasarrufu ve oyunlarda daha iyi performans alabilmek için koyulmuş.

2K için bir önlem kısaca :) telefon kaldırmazsa bu seçeneği aktifleştiriyorsunuz 1080p akıcı oynuyorsunuz (eğer oyun yapımcıları oyunun içine çözünürlük ayarı koymamışlarsa)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya arkadaşlar kusura bakmayın ama kafama takılan bir durum var bu *** iletişimde samsung galaxy s6 birebir olup fiyatı 699TL satıyor aranızda kullanan varmı veya alan ? yardımcı olursanız sevinirim