Iphone 6,Lg g4,Galaxy S6,Iphone 5s Telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese iyi forumlar telefon almayı düşünüyorum
Iphone 6 ve 5s
Lg g4 ve g3
Htc one m8 ve m9
galaxy s6 gibi arkadaşlar netten çok fazla araştırma yaptım ama bi sonuca varamadım hala kararsızım konu açıp danışmak istedim bilgi sahibi ve kullanıcı olanlara bu arada telefon kuzey ıraktan gelecek pasaporta işleticez sanırsam öncelikli olarak bana ios yada android kararını vermelisin diyeceksiniz çok önemsemiyorum o kısmı işin gösterişinde de değilim tek istediğim 4 sene kadar sorunsuz yetebilecek

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
iPhone 6. Ama iPhone 6s'i alma şansınız varsa onu beklemelisiniz.

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s gelsede bütçe yönünden sıkıntı çıkabilir

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
S6 M9 ve M8'i gozden cikararak baslayabilirsiniz. Ben G4 derim.

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S6 M9 ve M8'i gozden cikararak baslayabilirsiniz. Ben G4 derim.
Benimde aklımda G4 var ama herkes telefon sorunlu geliyor AA oyununda ve dokunmatikte sıkıntı var diyorlar ve kuzey ıraktan geleceği için servise felanda gönderemem maalesef biraz o korkum var acaba note 5in çıkmasına az kaldı çıkınca s6 edge fiyatı düşerse onu beklemelimiyim aklımda ki G4,iphone6,s6 edge olabilir kafam çok karışıyo bu durumlarda yardımlarınızı bekliyorum

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Benimde aklımda G4 var ama herkes telefon sorunlu geliyor AA oyununda ve dokunmatikte sıkıntı var diyorlar ve kuzey ıraktan geleceği için servise felanda gönderemem maalesef biraz o korkum var acaba note 5in çıkmasına az kaldı çıkınca s6 edge fiyatı düşerse onu beklemelimiyim aklımda ki G4,iphone6,s6 edge olabilir kafam çok karışıyo bu durumlarda yardımlarınızı bekliyorum
Kardeş samsungdan uzak dur. Niye mi? Her fırsatta ha bire cihaz çıkarıyor ve önceki cihazları unutuyor. Bizde galaxy note 4 var kaç aydır sadece lollipop guncellemesi aldı ama şımarık çocuğu s6 lollipopdan sonra bir güncelleme daha aldı.
Lg G4 ya da İphone 6 alın derim, imkanımız varsa eylülü bekletip 6S alın. Duyrulduktan bir iki hafta içinde Türkiye'de satışa çıkar. [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] arkadaşımızda 5S ve G4 var. Bahsettiğin aa oyunundaki sorundan dolayı birkaç kez servis yolunu tuttu. Ona danışabilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ha bir de samsungdaki touchwiz denen arayüz çok hantal

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung biraz testlerde daha hızlı gibiydi dediğim gibi tek sorun g4 teki hatalar olmadı ıphone 6 düşünürüm yinede cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

Starbowl

Müdavim
Reaksiyon puanı
266
iPhone 6 alsanız malzemesi çok hassas. Telefona müchever gibi bakmak zor. S6'yı build prop dan düzelten vardı youtubeda.

erdignss

Doçent
Reaksiyon puanı
84
Kardeş samsungdan uzak dur. Niye mi? Her fırsatta ha bire cihaz çıkarıyor ve önceki cihazları unutuyor. Bizde galaxy note 4 var kaç aydır sadece lollipop guncellemesi aldı ama şımarık çocuğu s6 lollipopdan sonra bir güncelleme daha aldı.
Lg G4 ya da İphone 6 alın derim, imkanımız varsa eylülü bekletip 6S alın. Duyrulduktan bir iki hafta içinde Türkiye'de satışa çıkar. [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] arkadaşımızda 5S ve G4 var. Bahsettiğin aa oyunundaki sorundan dolayı birkaç kez servis yolunu tuttu. Ona danışabilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ha bir de samsungdaki touchwiz denen arayüz çok hantal
Sen s6 kullandın mı da burda hikaye anlatıyorsun hantal mantal ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Ya videosu bile var youtube da s6 edge vs g2 bile varken s6 yi savunmayn. (G2 bile yanls anlasilmsn 2013 cihazi diye yazdm hani samsungda gelecegin cihazi ya )

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ya videosu bile var youtube da s6 edge vs g2 bile varken s6 yi savunmayn. (G2 bile yanls anlasilmsn 2013 cihazi diye yazdm hani samsungda gelecegin cihazi ya )

Iphone 4S bile gomer S6' yı, o kadar ahım şahım bir cihaz uretemiyor samsıng

wolf388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:D saolun arkadaşlar G4 almaya karar verdim teşekkürler

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
G4 ve S6 arasında seçim yap diğerlerini boşver :)