Galaxy S5 Android 5.0 ile Görüntülendi!

  • Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Kurt Cobain

Profesör
Vallahi android böyle devam ederse İOS stabillik denilen şeyi yok eder.. Android 4.4 den sonra acayıp stabil olmaya başladı beni çok şaşırtıyor. Lg optimus G kullanıcısıyım. Arkadaşımda iphone 5C var . Hız testi yapıyoruz , tarayıcı testi falan olsun , her konuda Android 4.4 daha stabil. Yada arkadaşın İos 8.1 den sonra stabilliği gitti sanırım.
 

mmrtylmz

Doçent
Android kendisini her geçen gün geliştiriyor. Firmaların da buna ayak uydurması durumunda çok daha stabil ve hızlı androidler olacaktır. Fakat google'nin yaptırımları firmalara biraz özgürlük kısıtlaması gibi geldiği için biraz anlaşmazlık var gibi. Yaşayıp göreceğiz ama 5.0 Lollipop güzel olacak gibi. S5 ve Note 4 aynı anda alır gibime geliyor.
 

pinterest

Profesör
ios ile wp geriliyor android ilerliyor.Ilerlemeyi gosteremeyen firma Samsung.Ama touchwiz malı ölünce herkes şok olacak.Hele Lg nin optimus arayuzu bile(G3 unki cok hizli onu saymiyorum G ve G2'de olan)daha hizliysa touchwiz android icin ugursuzluk demek.

Wp8.1 ile IOS 8.1'i goruyoruz.Bir de kitkat ve lollipop'u goruyoruz.
 

turancen

Profesör
Rehber boş tabi hızlı olur :) şaka bir yana ama tam sürüm çıkmadan ve uzunca kullanılmadan, hiçbir yorum yapmayacağım :D
 
Üst