Galaxy S4'ün Yazılımları 8 GB Yer Kaplıyor!

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bilgisayarımın ram'8 gb valla bilgisayardan sağlam :cursing:

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Güzel bilgi teşekkürler :)

-8 Gb çok fazla ancak daha anlamış değilim okadar nasıl oluyor

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Sistemde ne kadar yer kapladıklarından ziyade çalışırken ram'in ne kadarını kullanıyorlar bu daha önemli. 2 gb ram'den geriye 200mb boş yer kalırsa aldığım gün rootlarım ben o cihazı

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
micro sd kart alın müzik resim vs micro sd de kullanın programlarıda kendi dahili hafızasında kullanın , bu şekilde rahatca kullanabilirsiniz .

eğer micro sd kart takma şansımız olmasaydı evet büyük bir sorundu bu

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Olacağı belliydi zaten :) Htc explorer cihazım var, telefonda dahili hafıza yok :D 16 gb sd kartı komple dahili olarak kullanıyor, telefonda apk yükleme yeri sadece 150 mb :D ben bunu sd karttan 1.1 gb olarak ayarladım şimdi hafıza sorunu ortadan kalktı, yeni telefonlarda bu sorun gitgide büyümeye başladı, dünyanın parasını veriyoruz ama hafıza yerlerde, 2000 tl para ver 8 gb yer kalsın sana, oldu görürsem söylerim. Bi yerde 1200 tl e ikinci el 32 gb s3 buldum param olsaydı hemen alırdım ama alamadık malesef, htc explorer aldım buda yeter bana, eğer oyun oynayan biri iseniz, s4 16 gb (8 gb diyelim) asla yetmeyecek, heleki oyunların boyutları gitgide büyüyor, oyun oynamıyorum ben hava atmak istiyorum diyorsanız, ooo hayli hayli yeter :D 1 yıla yakın havası söneceği için değiştireceksiniz, benim gibi iseniz paranız var ise, tam ömürlük cihazdır, bir sefer alırsın, senelerce kullanılır, kamera, oyun, ne ararsan var telefonda, tabi insanoğlu bu, neyse bu kadar :D

Regionella

Profesör
Reaksiyon puanı
7
o sensörler aşırı şarj yiyor ve oldukça gereksiz. hafıza zaten cort. kasa zaten plastik. iç donanım dışında albenisi yok.

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Hafıza kartı zaten kullanılmamalı, hem telefon açısından hem özel dosyalar açısından, akıcı kullanımın önünde bir engeldir hafıza kartı.
Gömülü hafıza daima daha iyidir.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Java!

Gömülü sistem yazıyorsan tek çıkar yolun C/C++ dır arkadaş. Bunu hala öğrenemediler.

Android' den iyice soğumaya başladım.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
o sensörler aşırı şarj yiyor ve oldukça gereksiz. hafıza zaten cort. kasa zaten plastik. iç donanım dışında albenisi yok.
+1

Yazık ki, çok daha iyi cihazlar ortaya çıkarabilecekken böyle şeyler yapıyorlar. 8 GB iç yazılım neymiş? 4 GB'dan fazla yer ayrılırsa telefonun iç yazılımına büyük hata. 8 abartı geldi bana, bakıyorum o kadar yer kaplayacak uygulama da yok. Biraz da tedbir amaçlı sanırım ya da uygulama yükleme hafızasıyla toplam 8 GB, 4'er 4'er.

boxer39585

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence bu uygulamaların içinde hiç işime yaramayan uygulamalarda var (Kişisel olarak). Bence Samsung' un bu uygulamalardan kaldırılabilir olanları yapması daha yararlı olur.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
en iyisi 64gb 32 de yetmez bana 32 nokıa lumıa yetmıyor dogrusu

conquistador

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cihazla yüklü gelen Jelly Bean ve Samsung yazılımlarının bu kadar yer kapladığını düşünmüyorum ki zaten S3'le aradaki farkı karşılaştırarak bunu görebilirsiniz. Samsung'un bu 8 gb'lik alanı ayırma sebebi Android 5.0 Key Lime Pie'ye yükseltme sırasında ortaya çıkabilecek yer problemini ortadan kaldırmak. Hatırlanırsa donanımı iyi olduğu halde ICS/JB yükseltmesi verilmeyen cihazlar oldu hafıza problemlerinden dolayı. Bence yerinde bir tedbir.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
8 gb mi?!
4 gb daha ekleyip windows 7 kursalarmış.

eairmak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
S3 tede 11 gb boş vardı 3 daha yemişler :D