Galaxy S4 Söylentisi! (Resimli)

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çıkacağı güne dek kesinlikle ama kesinlikle hiçbir şekilde S4 e ait gerçek bir fotoğraf veya kesin bir donanım bilgisi elde edilemeyecek.Bunu S3'te çok iyi gördük.Devlet sırrı gibi sakladılar S3'ü ve sadece Samsung'un duyurmuş olduğu tarihte görebildik.S4 içinde aynı durum geçerli.Mayıs'ta Avicii konserine gitmiştim.Bakalım S4 için bu sefer nasıl bir etkinlik düzenleyecek Samsung.

Samsung artık aştı.Çok büyük oynuyolar, çok büyük tanıtım ve reklam kampanyaları düzenliyolar.S4'ün tanıtım etkinliklerini dört gözle bekliyorum.

büyük ihtimalle yine öyle olur heralde

fake konu milletin aklını karıstırmayın. grafikerlerin cok telefon çizimi var buda basit sıradan bir insanın telefon çizimi. resmi olarak ne özellik belli ne tasarım..
bu samsung iphone mu kendini reklam etsin patenti göstersin daha cıkmadan ? :)

arkadaşım bizde söylenti dedik zaten

Bu söylentilerin bir kaynağı var mı yoksa bu söylentiler sağdan soldan duyduğun söylentiler mi?
Bu arada o koyduğun resimdeki tasarımı 1 veya 2 ay öncesine kadar google görsellerde görmüştüm.Bu tasarımın ne kadar gerçekçi olduğu tartışılır.Samsung Galaxy S3'ü yanlış hatırlamıyorsam iyi bir şekilde gizlemişti.Bu S4'ün görsellerinin telefonun çıkmasından yaklaşık 9-10 ay öncesinde ortaya çıkmasının mümkün olmayacağını düşünüyorum

tartışılabilir :)

Felix Dzerjinski

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Sızıntı olmasın diye S3 tasarlanırken bile 3 farklı prototip yapılıp farklı tasarımlar üzerinden gidildiği ve her biri için tek tek ürün geliştirildiği söyleniyor.

Yani tahminden öteye gidemez. :)

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yine en güzel tasarımları yayınlayacaklar, sonrasında kötü bi tasarım ve yüksek özelliklerle piyasaya çıkacak.

kosasker

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Bu tasarımda bir alet çıkarmasınlar bence. Samsung düşmanları ortadan ikiye ayrılır, ona üzülürüm arkadaş :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
iPhone, LG , Sony kırması bu nasıl bir tasarım olmuş böyle :D:D

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Resim, sadece konsept tasarımlardan birine ait.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
resmen lg telefonla bu. lg logosuna samsung konmuş.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
açıkcası hızlı ve şuursuz tüketim toplumu düşmanıyım.kimse darılmasın , üstüne alınmasın.Samsung S2 kullanıcısıyım.büyük konuşmamakla birlikte sarj olayı çözülmedikçe ve telefonuma bir şey olmadıkça kullanmaya devam edeceğim.3 ü 4 ü 5i derken , allayıp pullayıp süsleyip , devasa değişiklik yapmadan , senede 1 telefon çıkararak insanları teknolojiyi takip etmeye zorluyor ve tabiri caizse gıdım gıdım özellikleri artırıyorlar.kimsenin düşüncesine saygısızlık etmek istemem ama kronikleşiyoruz.

Shıftdelete

Asistan
Reaksiyon puanı
0
açıkcası hızlı ve şuursuz tüketim toplumu düşmanıyım.kimse darılmasın , üstüne alınmasın.Samsung S2 kullanıcısıyım.büyük konuşmamakla birlikte sarj olayı çözülmedikçe ve telefonuma bir şey olmadıkça kullanmaya devam edeceğim.3 ü 4 ü 5i derken , allayıp pullayıp süsleyip , devasa değişiklik yapmadan , senede 1 telefon çıkararak insanları teknolojiyi takip etmeye zorluyor ve tabiri caizse gıdım gıdım özellikleri artırıyorlar.kimsenin düşüncesine saygısızlık etmek istemem ama kronikleşiyoruz.

Katılıyorum bi telefon aldıysan 2-3 sene kullanacaksın. teknolojiye yetişmek mümkün değil.

cholonya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Katılıyorum bi telefon aldıysan 2-3 sene kullanacaksın. teknolojiye yetişmek mümkün değil.

telefonda samsungcuyum.ister inanın ister inanmayın bundan önceki telefonum samsung d500 dü.2000 yılında en iyi telefon dediler,aldım tam 11 yıl kullandım.sonra s2 aldım devam ediyorum.pintilik hayatımda hiç yok hatta güzel bi bayan varsa dışarı çıkıp bi su ısmarlayabilirgillerdenim dermişim :D