Galaxy s3 hafıza kartı sorunu

galaxymania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yüklediğim çeşitli videolar ve mp3ler telefona sığmadığı için 32 gblık bir hafıza kartı aldım kingston 32 gb class 4 .fakat telefon hafıza kartını taktıktan sonra çok ağırlaştı.hafıza kartını takmadan önce pcde biçimlendirdim telefonuma takıncada telefondada biçimlendirdim.

galaxymania

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yokmu telefonum neden yavaşladı? class4 olduğundan diyor telefoncu class 10 la değişsek sistemin çok hızlanır diyor doğrumu?

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Class 4 olması sıkıntı yaratmıs olabilir. Class 10 hafıza kartları hem yazmada hemde okumada yaklasık 20 MB/sn hıza ulasıyorlar. Class 10 hafıza kartı takarak tekrar kontrol edin. Telefonunuz duzelirse (ki duzelecektir) olayın calss 4 ve class 10 farkı oldugu ortaya cıkacaktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam bende s3 kullanıyorum class 10 sandisk hafıza kartı aldım 32 gb hafıza kartına attığım resim müzik hiç biri tellefonda gözükmüyor bilgisayarda da biçimlendirdim telefonda da nafile :S bi yardım !!

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Class 10 syrox micro sd 16 gb kullaniyorum bedavaya geldi hicbir kasma yok class 10 oneririm buyuk bur ihtimalle o yuzdendir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy note 3'de aynı sorun kingstone class10 32GB hafıza kartıyla da oluşuyor. Telefon kitleniyor, uygulamalar çalışmıyor. Hafıza katını çıkarınca sorun kalmıyor. Sanırım, Kingstone hafıza kartları bir şekilde, Samsung Note 3 ile uyumsuz. Çözüm samsung hafıza kartlarında.