Sd kartımı kullanamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

hamza0669

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar sayın ShifDelete.net kullanıcıları
Samsung Galaxy S7 edge olan telefonumun hafızası bitiyordu ve bende sene 2020 oldu hala tek kameralı telefonumu kullanıyorsun diyenlere inat kullanmaya devam ettim . Hafızası bitince 128 GB lık Sandisk hafıza kartı aldım telefonuna taktığımda hiç bir işlem yapamadığımı farkettim içinde 2 tane android klasörü vardı silmeye çalışıyorum silemiyorum birşey taşımaya çalışıyorum taşıyamıyorum. Neyse internetten araştırdım kilitli dediler pc ye taktim ordan çok rahat kullanabildim içine müzik yükledim oh dedim düzeldi tekrar telefonuma taktım ki biçimlendirme hatası geldi biçimlendirdim yine aynı terane ne silebiliyorum bir şeyi nede yükleyebiliyorum. Ablamın telefonuna taktim ordada çalışıyor ama kendi telefonuma takınca çalışmıyor .
Buna bi çözüm bulabilecek biri si yokmu 128 gb elimde patlasın istemiyorum .

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Galaxy S7 (SM-G930F) & Galaxy S7 edge (SM-G935F) 200GB’a kadar microSD kart desteği bulunmaktadır.

Not :

*Hafıza kartı tipi ve üreticisine bağlı olarak bazı hafıza kartları cihazınızla uyumlu olmayabilir.

*Cihaz hafıza kartları için FAT ve exFAT dosya sistemlerini destekler. Farklı türde bir dosya sistemiyle biçimlenmiş bir kart takarken cihaz hafıza kartını yeniden biçimlendirmenizi ister.

hamza0669

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
128 Gb hafıza kartı desteklemesi lazım 32 gb telefonun kendi hafızası zaten hafıza kartını exfat olarak formatladım acaba bu tür telefonlar da sadece samsunun kendi hafıza kartımı çalışıyor anlamadım.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Dosya formatı ExFat ise Fat'a geçin, tam tersi ise tam tersini yapın.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
128 Gb hafıza kartı desteklemesi lazım 32 gb telefonun kendi hafızası zaten hafıza kartını exfat olarak formatladım acaba bu tür telefonlar da sadece samsunun kendi hafıza kartımı çalışıyor anlamadım.
Bence servisle irtibata geçip durumu izah edin (=

hamza0669

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bence servisle irtibata geçip durumu izah edin (=
Durumu izah ettim sizi sonra arayıp uzaktan bağlanacağız dediler aramadılar olmazsa arkadaşın dediği gibi pcden dosya biçiminide değiştireyim inşallah hallederim ya böyle kronik sorunlar hep beni buluyor zaten.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Sıkma canını düzelecektir umarım servis yoğun olabilir yarın bir daha ara en son bıkıp bağlanırlar zaten ((=