Bu konuyu okuyanlar

Leblebi19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba dostlar , telefonum durduk yere böyle oldu sorunun çözümünü bilen var mı ? , Rom atmaya çalıştım ama odin moduna giriyorum rom yükleyemiyorum (program sürekli farklı hatalar veriyor ) , recovery moduna hiç girilmiyor.
Resim ekte.

Ekli dosyalar

• QSzzJVE.jpg
    QSzzJVE.jpg
    159.4 KB · Görüntüleme: 1,395

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Merhaba dostlar , telefonum durduk yere böyle oldu sorunun çözümünü bilen var mı ? , Rom atmaya çalıştım ama odin moduna giriyorum rom yükleyemiyorum (program sürekli farklı hatalar veriyor ) , recovery moduna hiç girilmiyor.
Resim ekte.
Cihaz ömrünü tamamlamış. Rom atmayı deneyip olmadıysa aklıma başka bişey gelmiyor.

Leblebi19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihaz ömrünü tamamlamış. Rom atmayı deneyip olmadıysa aklıma başka bişey gelmiyor.
Telefon taş gibiydi bir sorunu yoktu ekranında çizik bile yoktu ama ne olduysa birden böyle oldu , odin programıda çeşitli hatalar verdi rom atmaya çalışırken

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Telefon taş gibiydi bir sorunu yoktu ekranında çizik bile yoktu ama ne olduysa birden böyle oldu , odin programıda çeşitli hatalar verdi rom atmaya çalışırken
Bataryayı çıkar bekle ardından kabloyu tak sonra bataryayı takıp odin'i yönetici olarak çalıştır.

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeşim ekranı kaymış olabilir tamire ver yanlış room atmış olabilirsin farkına varmadan yanlış yere tıklamış olabirsin tamire ver.

Son mesajlar