Galaxy S3 Aldım ilk 3 Saat Şarj ettim Batarya Verimsiz

muh.ik.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S3 Aldım ilk 3 Saat Şarj ettim
şarj dayanmıyor resmen. ilk 8 saat şarj etmek falan lazım mıydı. çözüm ve önerileriniz nedir ?

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kullandıkca şarj ettikce performans artacaktır foruma bir bak istersen

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
O ekrana dayanmaması normal o eski bataryalar için geçerli 12 yada 16 saat şarj yeni bataryalara dolduğunda fişten çekmen yeterli :)

mehmetfurkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hiç öyle şu kadar saat sarjda kalsın durumları eskide kaldı. Bu pilin az gitmesinin sebebi başkadır

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben 2 gün sürekli kullanıyorum çok rahat çıkartıyor.Ama sürekli wifi 3g senkronizasyon açık değil ilk geldiğinde felan 3 saat prizdede tutmadım dolduğunda çektim kullanmaya başladım 2-3 gün çabuk şarjı bitiyordu.Daha sonra batarya tam performansına ulaştı sıkıntı yapmayın yani.

Genero

Profesör
Reaksiyon puanı
1
arkadaş alacaktınız note 2 akü var 3100mah =) keyfinize bakacaktınız şaka bir yana o eskiden di ya tee 3310 zamanlarıydı o ilk sarj 16 saat filan hocam dikkat etmen gereken iki nokta var 1.şarjı bitmeden tak mesela %30dan aşagı olduğu zamanlarda 2.şarjda iken pek oynama tam dolana kadar birde açık uygulamaları kapat ki şarj yemesin mesela wifi olsun kullanmıyorsan gps gibi ve arka planda çalışan uygulamalar

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
tamamen kullanmayla ilgili telefonu nekadar kullanırsan okadar pil yiyor ben denedim telefonu standart kullandım sadece görüşme ve mesajlaşma olarak kullandım rahat 1,5 gün gitti güç tasarrufunda aynı şekilde kullandım 2 günü geçti. Birde görüşme mesajlaşma oyun internet resim video herşeyi kullanarak dedim 1 günü zor çıkarttım oyüzden telefonun piline kızma pilin nekadar gideceği tamamen senin elinde

muh.ik.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamamen kullanmayla ilgili telefonu nekadar kullanırsan okadar pil yiyor ben denedim telefonu standart kullandım sadece görüşme ve mesajlaşma olarak kullandım rahat 1,5 gün gitti güç tasarrufunda aynı şekilde kullandım 2 günü geçti. Birde görüşme mesajlaşma oyun internet resim video herşeyi kullanarak dedim 1 günü zor çıkarttım oyüzden telefonun piline kızma pilin nekadar gideceği tamamen senin elinde
umarım ben de bir gün 1 günü zor çıkarttım diyebilirm elime aldığımda çabuk bitiyor gerçekten . alalı 3 gün oldu gerçi

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Çift batarya kullan 2.100 mah yetmıyosa sana diyecek lafım yok en kötü ihtimal sabah aldıysan akşama kadar yetmesi lazım yetmıyorsa Çift batarya kullan note 2 gibi 4 200 mah olr :D :D hatta geçer

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
umarım ben de bir gün 1 günü zor çıkarttım diyebilirm elime aldığımda çabuk bitiyor gerçekten . alalı 3 gün oldu gerçi
mesela ekran ayarlarını falan yap ekran parlaklığını otomatiğe al,dışardayken şarjım bitmesin diyorsan güç tasarrufunda kullan,açık uygulama bırakma uygulamadan çıktıktan sonra telefonu cebine koyacağın zaman ram'i temizli ve açık kalan uygulamaları tümünü kapat vb. bir sürü yöntem var bunlar benim kullandıklarım

muh.ik.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mesela ekran ayarlarını falan yap ekran parlaklığını otomatiğe al,dışardayken şarjım bitmesin diyorsan güç tasarrufunda kullan,açık uygulama bırakma uygulamadan çıktıktan sonra telefonu cebine koyacağın zaman ram'i temizli ve açık kalan uygulamaları tümünü kapat vb. bir sürü yöntem var bunlar benim kullandıklarım
cok yontem var aslında bunların hepsını bılıyordum ama kullandıkca performans acılır meselesını bılmiyordum . sağolun hepinize sanırım note 2 tercihim olacak

muh.ik.ka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilginçtir bugün performansı çok daha iyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sağol ama ben aldığımda batarya yeni dolmuştu ve babam şok şarjı olması gerektiğini söledi 12 saattir jarda çıkartayım mı ??

Son mesajlar