Galaxy s3 alacağım

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba bn Galaxy s3 alacağım ancakbir 16gblık olan cihazda 5gb kullanabilir alan kalıyor diye bir duyum aldım. Ne kadar doğru bilmiyorum. Neyse asıl soruma geleyim 32gblık s3 Vodafone dışında diğer firmalara ne zaman gelir? Tabi siyah modeliyle birlikte. Şimdiden teşekkürler.
Ben kvkdan alıcım bu arada

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
16 Gb alanın 5 gb qweqweqweqweqwe,inanmayın sakın :D Öyle birşey yok.

Valla biz ne bilelim ne zaman gelir,amma 16 gb'lik için 5 gb alan kullanılabiliyor olayı tamamen yalan dolan üçkağıt boşboğazlık vs vs.

Péder

Asistan
Reaksiyon puanı
7
11 gb civarında kullanılabilir alan kalıyor kullanıcıya

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
12 gb a yakın yer kullanılabilir alan 32 gb versiyonunu vodafone bayilerinden temin edebilirsiniz :)

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
asus padphone 2 ye bir bak sonra bir daha düşün

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim. bna 5gb denmesinin sebebi telefonla gelen gereksiz programlardan dolayı 5gb dendi ne kadar doğrudur bilmiyorum bir şey daha soracağım bn alırsam hafıza kartı da alıcam o hafıza kartına oyun kurabiliriz dimi

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hamza5806 dediğine baktım kötü telefone de​ğil ama arkası kapalı açılmayan tip ben öyle istemiyorum istesem one xi alırdım zaten ama gerçekten güzelmiş

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
bende vodafone dışında bir yerde bulunamayacağını yinelemişim :D

tumblr_lnhuqbnCrE1qzw5jpo1_500.gif

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Hayırlısı be gülüm =)

O dediğin 5 GB kullanılabilir alan hikaye.Sen al rahat et derim.

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
alıcam ztnde hafıza kartıda alıcam sdce bu hafıza kartına oyun uygulamavb kurabiliyormuyuz onu merak ediyorum

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
5 GB kalmıyor yanlış duymuşsun aldanma sakın.16 GB hafızadan yaklaşık 5 GB'sini sistem kendi için kullanıyor ve 11 GB gibi güzel bir rakamda bize kalıyor. Ek olarak 32 GB bir SD Card fazlasıyla yeterli olacaktır.Hafıza konusunda sıkıntın olmasın.İnsan çok fazla araştırınca kafasında çok fazla soru işareti kalıyor. :) Bende de olmuştu yaklaşık 25 gün kadar önce aldım bende S3'ü sorunsuz harika bir alet benim gözümde.Kanımca S3'ü gözün kapalı alabilirsin.Yalnızca alırken garantisine dikkat etmeni tavsiye edebilirim, bazen 200-300 lira daha ucuza bulunan S3'lerde ithalatçı firma kendi adıyla garanti belgesi veriyor, iileride sorun çıkar gibi pek fazla yardım etmezler gibi ne bileyim yada ben biraz önyargılıyım bilemıyorum, ama kafanın rahat etmesını istiyorsan 150-200 lira fazla ver bir Samsung Garantili S3 al kafanı yastığa rahat koy. :)

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
garanti konusunda problem yok sdce sdcarda oyun uygulama kurabiliyormuyuz onu bilmek istiyorum. cevabın için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben lumia 920 yi bekle derim. çok daha farklı bi tecrübe için gerçekten denemeye değer olduğunu düşünüyorum. ayrıca ne kadar doğrudur tam kestiremiyorum ama sanırım windows rt sürümündeki bütün uygulamaları çalıştırabileceğini okudum bi kaç yerde. tabii safsatadan ibarette olabilir. tam doğruluğundan emin değilim. şahsen ben 4s ten sonra kesinlikle bu telefonu almayı düşünüyorum.

SENATÖR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
garanti konusunda problem yok sdce sdcarda oyun uygulama kurabiliyormuyuz onu bilmek istiyorum. cevabın için teşekkürler

Güzel kardeşim,Hafıza Kartına oyun,videolar full hd videolar,uygulamalar ve + rehber olarak kullnanabilirsin hiç bir sorun olmaz :D

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bazı yerlerde rootlamak gerektiği filan yazıyordu o yüzden sordum

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Açıkcası şuan SD Cardsız kullanıyorum ben, ama 2-3 hafta kadar önce okuduğum bazı makalelerde telefonun hafızasından SD Card'a uygulama vs. taşımak için bir programdan bahsediyorlardı fakat bu programı kullanabilmek için telefonun ROOT'lu olması gerektiğinide not olarak koymuşlardı.

Okuduğum başka bir makalede ise Araçlar-Uygulama Yöneticisi sekmesini takip ederek SD Card'a uygulama taşınabileceği yazıyordu.Tabii denemediğim için pratikte ne kadar doğru bilemiyorum.

erayerinc

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Açıkcası şuan SD Cardsız kullanıyorum ben, ama 2-3 hafta kadar önce okuduğum bazı makalelerde telefonun hafızasından SD Card'a uygulama vs. taşımak için bir programdan bahsediyorlardı fakat bu programı kullanabilmek için telefonun ROOT'lu olması gerektiğinide not olarak koymuşlardı.

Okuduğum başka bir makalede ise Araçlar-Uygulama Yöneticisi sekmesini takip ederek SD Card'a uygulama taşınabileceği yazıyordu.Tabii denemediğim için pratikte ne kadar doğru bilemiyorum.
cevabın için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrblar 2 ay önce s3 aldım kamera problemi yaşıyorum. ilk zamanlardaki gibi net çekim yapmıyor. bikaçtane foto programı indirdim acaba onunla ilgisi varmıdır. format atsam düzelirmi bilgisi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim