Galaxy S3 4.1.2 Güncellemesini Alan Var mı ?

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
teknosa S3 paralel ithalatdır yani genpa değil türkiye galaxy s3 bende var genpa cihazı her 30 dakika da bir bakıyorum güncellemeye ne kies de ne telefon üzerinde gelen bir güncelleme yok benim arkadaşım 10 gün önce teknosa da aldı alır almaz güncelleme yaptım ona 4.1.2 geldi teknosa da tanıdıklarım var orda satılan cihazlar paralel ithalatdır örnek verim

örnek: beyaz elektronik ltd gibi bir firma getirmiştir yurtdışında

dostum türkiye de teknoloji mağazalarında satılan her telefon türkiye romu ya da yazılımını destekliyor anlamı çıkmaz, bir çok rom içinde türkçe dil mevcuttur.. ve kullanıdğın csc kodu tur dur, yani bu seçenek telefonunu türkiye romu olduğunu taşımaz..

yahu halaa neden ısrar ediyorsununuz anlamış değilim.. ben hergün sammobile dan takip ediyorum, çıkınc apaylaşıcam ama çıkmadı.. çıksa zaten ben yüklüyecem :)

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Arkadaşlar hatam için affola Note 2 teknosadan almıştık abimle ben karıştırdım S3 Gold Bilgisayardan alınma 1999 TL ye aldık Genpa yazıyor yahu

hasanztr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben geçen hafta Doğubank tan garantili olandan aldım ve evde 4.1.2 güncellemesini yaptım fakat eşime Dubai den getirdiğim S3 ü güncelleyemedim böyle de bi durum var.

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Ben geçen hafta Doğubank tan garantili olandan aldım ve evde 4.1.2 güncellemesini yaptım fakat eşime Dubai den getirdiğim S3 ü güncelleyemedim böyle de bi durum var.

İMEI sırasına göre güncelleme muhabbeti vardı bi aralar, buda öyle olabilir. ben jelly bean alalı rahat 3 aydan fazla oldu

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
benımkıde halen 4.1.1

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
CSC değiştirerek bu durumdan kurtulabilirsiniz. Ancak CSC değiştireceklerin mutlaka mutlaka backup almalarını oneririm. Zira telefonunuzun CSC değişimiyle tamamen sıfırlanacağını unutmayın. CSC olarakta BTU tavsiye edebilirim. İngiltere'dir...

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
ne için arkadaş

http://www.samsung.com/tr/support/usefulsoftware/SWUP/JSP

burasi daha iyi değilmi

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Yok canlı destekte engin isimli bir arkadaş var hep aynı şeyleri yazıyor çok komik bot gibi :D

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
tavsiyen nedir:D ben hiç bişi bilmiyom :D

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
google playden CSC Select uygulamasını indirdim(csc yazınca en üstteki uygulama) , telefonu XSG(birleşik arap emirlikleri) koduyla tekrar aktivite ettim.Sonra telefon yeniden başladı united kingdom olarak kurulumu tamamladı google hesabıyla telefon türkçe oldu sonrada tadaaaa güncelleme geldi 4.1.2 oldu cihaz ... Ne diyelim samsung utansın ...

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
ya şu 4.1.1 YASAL ama 4.1.2 şu anda yasal mı ? Root olarak değil merak ettim De çünkü şarj Sorunu oluyor çogu kımsede Ona göre S3 alcamda :) eya dağıtılmaya başlandımı 4.1.1. den farkı ne onada bakcam şimdi ahım şahım bi fark varmı acaba

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
4.1.2 sürümü dagıtılmaya başlandı. sammobile sitesinden indirilip odin ile cihazınıza kurabilirsiniz. Tamamen yasal bi yol. Root olmaya da gerek yok. Şarj sorununu ben yaşamadım açıkcası Ancak türkiye için dağıtım henüz başlamadı... Samsung un gözünde 3. dünya ülkesi olduğumuz için!!

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
arkadaşlar, cihazı alanlardan ricam olacak. Aslında bir soru : Rehber sorunu düzeldi mi ??

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
arkadaşlar, cihazı alanlardan ricam olacak. Aslında bir soru : Rehber sorunu düzeldi mi ??
Benım bildigim 4.1.0 Da o sorun vardı 4.1.1 de düzeltildi menüler arası geçiş hızı rehberin 1-2 saniye geç açılması Nacizane fikrim arkadaştan biliyorum. 4.1.2 yle alakası olmaması lazım tabi %100 emin değilim

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Banada geldi 4.1.2 versiyonu yurtdısı cihazı oldugu icin

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
çıldırtacak beni bu olay sonunda. koca samsung buna bir çözüm bulamadı :'(

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Sizce 4.1.2 den sonra 4.2 gelecekmi s3 e ?

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Samsung için bu bir sorun değil. Sorun olarak görseler çözmeleri çok zor değil. AOSP tabanlı romlarda boyle birsorunyok. Ayrıca exdialer gibi bir programla da bu durumu bertaraf edebiliyorsunuz.

kesinlikle
Galaxy s3 e orjinalinin dışında yedek batarya alsam Sorun çıkartırmı alınabiliniyoum orjinali 60 Dolarmış 100-120 arası 20-30 tl lik bi batarya Root gibi :D :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy s3 e orjinalinin dışında yedek batarya alsam Sorun çıkartırmı alınabiliniyoum orjinali 60 Dolarmış 100-120 arası 20-30 tl lik bi batarya Root gibi :D :D

ben ebaydan 2,5 dolara almiştim :D mükemmel hatta inanırmısın orjinal bataryasından daha fazla gidiyor :D

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24
Samsung için bu bir sorun değil. Sorun olarak görseler çözmeleri çok zor değil. AOSP tabanlı romlarda boyle birsorunyok. Ayrıca exdialer gibi bir programla da bu durumu bertaraf edebiliyorsunuz.

kesinlikle

sıkıntım dialer zaten benim. Telefonu genelde mail alıp vermek için kullanıyorum ve şu anda exchange sync destekleyen doğru düzgün dialer yok. Olsa zaten bir dakika bile durmam :)

edit : o kadar fazla "zaten" kullanmışım ki utandım birazını sildim :p

S

SDN Okuru

SDN Okuru
31.12.12 sabahı saat 7 buçukta güncelleme aldım telefonu da türkiyeden istanbulbilişimden aldım

MonsterMMORPG

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Türkiye romu daha çıkmadı. güncelleme alanlar başka ülke romu

zaten bunları indirip kurabilirsiniz odin ile :d

adi samsung TR ye hala çıkarmadı adamı hasta ediyorlar

o kadarda satılıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bi tane s3 aldım yurtdışından getirilmiş güncellemeyi indiriyor ama kurulumda hata veriyor

59enes591

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar sammobile da turkey yeşil yandı

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
değişen bir şey yok halen aynı güncelleme yok diyor.