Galaxy Note 7 yeniden geri çağırılabilir!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evet, neden bu patlamalar hep Amerikada?

Dünya nüfusu 8 milyar, bu nüfusun %20'si Çin'de yaşar, %18'i Hindistan'da yaşar, ses yok, patlama yok; Ama, dünya nüfusunun %4'ü Amerikada yaşar ve bütün olaylar, patlamalar, hırtlık her ne hikmetse hep orada çıkar. Lan bu Koreliler füze yapamadı da Amerikayı Note7 ile mi patlatmaya karar verdiler yoksa? :)
Bence abd sırf apple satsın diye böyle bir oyun yapıyor olabilir.

Reaksiyon puanı
10,325
Bence abd sırf apple satsın diye böyle bir oyun yapıyor olabilir.

Amerika üç kuruşluk menfaati uğruna bütün dünyayı ateşe verebilecek kadar adi ve aşağılık bir ülke. Dünyanın her yerinde nerede bir terör örgütü varsa, nerede kan dökülüyorsa orada onun eli vardır. Ve bu dünya yüzünde öldürülen milyonlarca mazlum'un ahı konusunda ondan daha çok pay sahibi olan başka bir ülke yoktur. Hayatta en büyük ve içten duam bu garabet heyulanın yıkılışını görmeden benim canımı alma şeklindeki duamdır.

1905att

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Note 7 çıkışıyla ses getirdi ıphone 7 den çok tutulacağı belliydi. Ben de arkadaşlara katılıyorum neden amerikada patladı? Geri toplandıktan sonra sorunu çözmeden dağıtırlar mı dağıtmazlar

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
O kadar da değil.Youtube'da izlenen her şeye inanırsan yarın bir gün volvo Arabaların Çarpışma testlerinde başarısız olduğunu söyleyen de bulursun.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Lan bi gidin saçma saçma şeyler izleyip gelip burda edebiyat yapıyonuz. Samsung beceremedi işte daha neyin savunması bu?
Samsungu savunmuyoruz burda appleın yaptığı pislikleri söylüyoruz sizde bunları kabullenin artık

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 7 çıkışıyla ses getirdi ıphone 7 den çok tutulacağı belliydi. Ben de arkadaşlara katılıyorum neden amerikada patladı? Geri toplandıktan sonra sorunu çözmeden dağıtırlar mı dağıtmazlar
İşte bunu anlatamıyoruz

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
O kadar da değil.Youtube'da izlenen her şeye inanırsan yarın bir gün volvo Arabaların Çarpışma testlerinde başarısız olduğunu söyleyen de bulursun.
Apple ın sitesinden izlemediK heralde benim güvendiğim bi site volvo zaten kendini biliyo akıllı olan insan volvonun dayanıksız olduğunu aklına bile getirmez Apple ında ne mal olduğu belli Amerika neyse apple da o kabullenin yada kabullenmeyin

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,194
Oo buralar karışmış. Samsung benim için bitti bu arada.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Olay sizi bizliye dönmüş. Gören de ceo'lar tartışıyor sanacak :D

Samsung bi b.k yedi sırf İphone'dan önce telefonu piyasaya sürmek adına kontrolsüz seri üretime geçti. Sonra da bum :D

Ancak ben yenilenen samsung'larin patladığını dusunmuyorum. Ya da bir şekilde kasitli yapılıyor. Biliyorsunuz yurtdışında abidik gubidik şeyler yapıp firmalardan tazminat koparmaya çalışan çok insan var. Bunlar da bir şekilde note 7leri patlatıyor diye dusunuyorum. Bunca zaman sonra hala olayın duzelmemesinin başka açıklaması olamaz.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Screenshot_20161008-203923.png

Reaksiyon puanı
10,325

Koreli bir kadın kendi ülkesine ihanet eder mi, etmez... Ama, araya made in USA cinleri girince oluyor işte, herşey oluyor. bütün haberler kendi ülkesinden geliyor ya, biraz daha inandırıcı olsun diye bu defa tam merkezine gidiyorlar, satın aldıkları bir kadınla operasyonlarını taçlandırıyorlar. Satın alma deyince bu cinler bu konuda öyle mahirler ki 15 Temmuz'da da ülkemizde görülmüşlerdi malum! :)

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Bir kere büyük bir hata yaptılar. Okadar kontrolden sonra böyle birşey olacağını sanmıyorum şahsen. Samsung'la mutluyum ben. Yeni model yükselttim zaten birdaha model yükseltene kadar düzeltirler illaki :D iPhone'a mecbur bırakmaz benim Samsung'um :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İnsanlar bu telefona güveniyor abi baksanıza satışlar tekrar başladı gayet güzel gidiyor apple boşuna uğraştı

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Uğraşmadı bence. Sadece işlemci için okadar para verecek varsa kolay gelsin.
Kastettiğim samsunga yaptığı komploydu bence Apple bu işin başında yanma olayının yani evet haklısın işlemcisi için alacak varsa 3500 tlan versin alsın ama gereksiz para note 7 gerçekten mükemmel bir cihaz iphone 7 tırnağı bile olamaz