Galaxy Note 7 yeniden geri çağırılabilir!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Sony nin başına bu tür şey gelmesi olanaksız çünkü Sony Japon malı en ince detayına kadar kontrol edilir

Bu nedenle Sony Güncellemelerde diğer markalara nazaren geç çıkarıyor güncellemeler uzun kullanım testine giriyor çünkü
Büyük konuşma bence yarın Birgün yanlışlık yaparlar hatırlatırım o zaman

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Samsung bu sene belini doğrultsa yeter.Note 7 patlayan telefon diye kaldı akıllarda nasıl olsa.Değiştirilen cihazlardan patlayanlar olduğu söyleniyor.Bunca zarar.Apple piyasayı 7 ile silip süpürecek.

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony japon malıymış
SONY JAPON MALIYMIŞ DİYEREK ALAY EDİYORSUNUZ AMA IPHONE 7 DE SONY IMX SENSÖRLÜ LENS KULLANDIĞINI BİLMİYORSUNUZ GALİBA

SONY İLE İLGİLİ ARAŞTIRMADAN BİLGİ VERMEYİN

Sony ımx sensörlü lensi kullanan firmalar

Vestel
Samsung
Lg
İphone
Huawei
Meizu
Zte
Htc

Bunlar neden sony ımx sensörlü lens kullanıyor o zaman Sony düşük firma ise?

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
SONY JAPON MALIYMIŞ DİYEREK ALAY EDİYORSUNUZ AMA IPHONE 7 DE SONY IMX SENSÖRLÜ LENS KULLANDIĞINI BİLMİYORSUNUZ GALİBA

SONY İLE İLGİLİ ARAŞTIRMADAN BİLGİ VERMEYİN

Sony ımx sensörlü lensi kullanan firmalar

Vestel
Samsung
Lg
İphone
Huawei
Meizu
Zte
Htc

Bunlar neden sony ımx sensörlü lens kullanıyor o zaman Sony düşük firma ise?
İyiki bi lensiniz var .....m neden en iyi kameraya sahip telefon s7 serisi piyasada note 7 yi saymazsak tabi neden Sony değil

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Siz neyin davasını güdüyorsunuz? :smile:

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Sana kendimi ispatlayacak değilim ama bil diye söylüyorum 6 Plus kullanıyordum sabah 10 gibi şarjdan alıyordum saat 3 gibi %10 u görüyordum 6 plus senin için eskiyse sen çok zenginsin o zaman
Sana kendimi ispatlayacak değilim ama bil diye söylüyorum 6 Plus kullanıyordum sabah 10 gibi şarjdan alıyordum saat 3 gibi %10 u görüyordum 6 plus senin için eskiyse sen çok zenginsin o zaman

İphone 6s plus kullanıyorum batarya 2750 mAh iphone 6 plus ise 2915 mAh. Sürekli internette olan sosyal medya kullanan tapatalk bile kullanıcıyım süre bu ? Sizin cihazda sorun vardır çünkü iphone 6 plus iphone 6s plusdan pil olarak daya iyi. Siz bence bir araştırma yapmadan böyle net yorumlar yapmamalısınız.

Ekli dosyalar

• IMG_1224.PNG
    IMG_1224.PNG
    242.1 KB · Görüntüleme: 368

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone 6s plus kullanıyorum batarya 2750 mAh iphone 6 plus ise 2915 mAh. Sürekli internette olan sosyal medya kullanan tapatalk bile kullanıcıyım süre bu ? Sizin cihazda sorun vardır çünkü iphone 6 plus iphone 6s plusdan pil olarak daya iyi. Siz bence bir araştırma yapmadan böyle net yorumlar yapmamalısınız.
Araştırmama gerek yok kendim kullandım telefonu bizzat telefonumda sıkıntı yoktu telefonu elimden düşürmüyordum 6s plus kullanan abim var yanında aküyle geziyo 2 3 kez şarja takıyo günde

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyiki bi lensiniz var .....m neden en iyi kameraya sahip telefon s7 serisi piyasada note 7 yi saymazsak tabi neden Sony değil
Samsung Galaxy S7 kullandığı lens ; Sony IMX260

Sony Xperia Z5 premium kullandığı lens
2016 yılı ödüllü G lens tir...

Ve profesyonel fotoğrafçılar Sony kullanır

Arkadaş bizim lensimizi kullanıyorsunuz birde en iyi diyorsunuz

Sony Xperia XA nın fiyatı 1200 tl ile 1400 tl arası değişiyor ve galaxy s7 den aşağı telefon ama kullandığı lens Sony IMX285 lens kullanıyor

[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Düşük model telefonumuzun lensi bile samsungun " sözde " amiral gemisinin lensinden üstün

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
Araştırmama gerek yok kendim kullandım telefonu bizzat telefonumda sıkıntı yoktu telefonu elimden düşürmüyordum 6s plus kullanan abim var yanında aküyle geziyo 2 3 kez şarja takıyo günde

Bu yeterince açıklayıcı olacak galiba.

Ekli dosyalar

• IMG_1217.PNG
    IMG_1217.PNG
    259.2 KB · Görüntüleme: 490

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Kur'an'ı ayet seçerek yorumlayan ateistler gibisiniz.. :D Olayı dine çekmeyin, sadece bir örnek verdim.. Alıp yürümeyin.. :D

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Samsung Galaxy S7 kullandığı lens ; Sony IMX260

Sony Xperia Z5 premium kullandığı lens
2016 yılı ödüllü G lens tir...

Ve profesyonel fotoğrafçılar Sony kullanır

Arkadaş bizim lensimizi kullanıyorsunuz birde en iyi diyorsunuz

Sony Xperia XA nın fiyatı 1200 tl ile 1400 tl arası değişiyor ve galaxy s7 den aşağı telefon ama kullandığı lens Sony IMX285 lens kullanıyor

[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Düşük model telefonumuzun lensi bile samsungun " sözde " amiral gemisinin lensinden üstün
Hep aynı şeyleri söylüyon ne lens miş arkadaş samsung kendi lensini üretmeye başladı yakında kendi lensini kullanacak hadi bakam

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hep aynı şeyleri söylüyon ne lens miş arkadaş samsung kendi lensini üretmeye başladı yakında kendi lensini kullanacak hadi bakam
Galaxy A3 , A5 , A7 , A8 de kendi lensini kullanıyor zaten kalitesi ve fiyatı ortada

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note 4 de kendi lensi var kalite ortada

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Galaxy A3 , A5 , A7 , A8 de kendi lensini kullanıyor zaten kalitesi ve fiyatı ortada
Yazılımla ilgili senin dediğin herşey lens değil orta segment cihaz oldukları için yazılıma çok önem vermiyor

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılımla ilgili senin dediğin herşey lens değil orta segment cihaz oldukları için yazılıma çok önem vermiyor
Peki Samsung Kendi ürettiği lensi varken neden üst segment amiral gemilerinde Kendi lensini kullanıp yazılımı geliştirmiyorda neden Sony kullanıyor?

Dediğin şey Hyundai ile Honda yı bir tutmak gibi

cercur47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
C5 ultra Sony IMX265 ile çekilmiş foto

c8ac46e0e913b714bd66de4dd4c16c8d.jpg

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Peki Samsung Kendi ürettiği lensi varken neden üst segment amiral gemilerinde Kendi lensini kullanıp yazılımı geliştirmiyorda neden Sony kullanıyor?

Dediğin şey Hyundai ile Honda yı bir tutmak gibi
Geliştirme aşamasında kendi işlemcisini üretti gayet hızlı çalışıyor zaten s6 çıktığı zaman yılın en hızlı telefonu seçildi şimdi exynos 8895 için uğraşıyor ondan sonra lense yoğunlaşır;)

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Abi komplo teorileri üretmeye ne meraklısınız he apple kumpas yaptı samsunga.
Tebrik ediyorum ne kadarda küçük düşünüyorsunuz apple arkasında güç olmasa hiç birşey yapamaz applenin arkasında ciddi güçler bar ki ısırılmış elma bile kimlere hizmet ettiğini açıklıyor...

Ama bu batarya olayı apple ile bağlantılı deyil sın günlerde firma ekonomilerinin devlet ekonomilerini geçtiğini görüyoruz bunlar bie ekomomik savaş...

Bu arada appleye gelince (bana göre tam bi çöp ama) bu firmanın şuan işleyişi para kazanmanın biraz dışına çıkmış gibi kim inanır ki fbi nin iosu kıramadığına... ios tamamen 1 proje...

Reaksiyon puanı
10,327
Evet, neden bu patlamalar hep Amerikada?

Dünya nüfusu 8 milyar, bu nüfusun %20'si Çin'de yaşar, %18'i Hindistan'da yaşar, ses yok, patlama yok; Ama, dünya nüfusunun %4'ü Amerikada yaşar ve bütün olaylar, patlamalar, hırtlık her ne hikmetse hep orada çıkar. Lan bu Koreliler füze yapamadı da Amerikayı Note7 ile mi patlatmaya karar verdiler yoksa? :)

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Evet, neden bu patlamalar hep Amerikada?

Dünya nüfusu 8 milyar, bu nüfusun %20'si Çin'de yaşar, %18'i Hindistan'da yaşar, ses yok, patlama yok; Ama, dünya nüfusunun %4'ü Amerikada yaşar ve bütün olaylar, patlamalar, hırtlık her ne hikmetse hep orada çıkar. Lan bu Koreliler füze yapamadı da Amerikayı Note7 ile mi patlatmaya karar verdiler yoksa? :)
Abi bu apple gerçekten çok gizemli ve korkutucu bi şirket youtubda bilinmeyen gerçeklerin bi kısmını izledim Steve jobsdan soğudum appelın kasa için kullandığı malzeme çok zor şartlarda çıkarılan bi madenmiş sen git işçileri çalıştır para verme işçilerin bazıları hastalıktan ölsün sen bunun üstünü kapat daha neler neler var

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Lan bi gidin saçma saçma şeyler izleyip gelip burda edebiyat yapıyonuz. Samsung beceremedi işte daha neyin savunması bu?