Galaxy J7 root gozukur mu?

Bu konuyu okuyanlar

basaknz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben gecenlerde bilmeden telefonuma root attim. Pismandim da. Telefonumdan rootu kaldirdim ama sonrasinda da garantinin bittigini ogrendim daha bi pisman oldum. benim buna root attigim stock rom atsamda cikar mi bir yerlerden kayitlardan falan (log)? Hani knox 1 ama telefona casus girdi falan desem kabul eder mi servis? Allah askina cok muskul durumdayim.

basaknz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Harbiden onemli ya bi baksaniz

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Ben atmadım kuzenim atmış de :) Garanti bittiyse ne önemi var ki...

basaknz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya ben samsung u aradim knox 1 diye. Bunun olmasinin bir kac sebebivar servise getirib bakalim dediler. Bende servise goturcem diycemki sistem de casus var.bunun knox unu sifirlayin diycem. Hani kabul etseler bile sonradan ortaya root attigimin cikmasi gibi bir durum var mi? Veya kabul edilebilecek bahaneler smartswitch le guncelleme yaparken oldu kies falan.

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Bilmeden root'ladiginiz gibi bilmeden knox sayacini da sifirlayabilseniz ne guzel olur degil mi :)

Reaksiyon puanı
3
Alakası yok. Cihazımı 2-3 kez rootlu şekilde Vatan Computer'e gönderdim. Kimse bir şey demedi. Zaten garanti deki arkadaşlar çok sorun çıkaran tipten insanlar değil. Kaldı ki kimse O Kodlara vs. bakmıyor. Hem d stock atmışsın tekrar roottan eser falan kalmaz..

basaknz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alakası yok. Cihazımı 2-3 kez rootlu şekilde Vatan Computer'e gönderdim. Kimse bir şey demedi. Zaten garanti deki arkadaşlar çok sorun çıkaran tipten insanlar değil. Kaldı ki kimse O Kodlara vs. bakmıyor. Hem d stock atmışsın tekrar roottan eser falan kalmaz..
Icimi rahatlattin abi ya. Ama knox sayacini sifirlatmamiz mumkun mu servise gonderip?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Samsunglarda knox önemli ama

Son mesajlar