Galaxy J4+ Android sürümünü nasıl düşürürüm?

Bu konuyu okuyanlar

Yusuf Badem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar forumun cahiliyim bir hata yaptıysam affola.
Arkadaşlar lütfen şu işi bir halledin kaç aydır uğraşıyorum bir türlü çözemedim.
Samsung galaxy j415f cihaza sahibim.
Bu cihaz ilk aldığımda android 8.1di.Çok da iyiydi.Sonra android 9 güncellemesi geldi cihaz cok hantallaştı en ufak bir şey de bile kasıyor sonra diğer güncellemeleri de hep yükledim şimdiye kadar ve şu an cihaz android 9.0 u6 ben bunu nasıl android 8.1 yaparım? Şöyle bir şey olabilir mi? Önce android 9 u2 yapsam daha sonra android 8.1 u2 yapsam böyle bir şey olabilir mi? Bir de şu site android 8.1 in u6 sının oldugunu iddia ediyor ancak dosya boyutu 1gb güvenemedim bir sıkıntı çıkar mı?

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Telefona format artınca ilk aldığın android sürümünü yüklemesi lazım başka yol bilmiyorum ben

Bot 1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
sıfırla otomatik güncellemeyi iptal et ama belki bazı uygulamalar androidin son sürümünü isterse işine yaramayabilir (yararlıysa beğenirsen sevinirim

Yusuf Badem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sıfırla otomatik güncellemeyi iptal et ama belki bazı uygulamalar androidin son sürümünü isterse işine yaramayabilir (yararlıysa beğenirsen sevinirim
Nasıl yani arkadaşlar iki kişi sıfırlamam gerektiğini yazdı bildiğimiz cihazı sıfırlamaktan bahsediyorsunuz değil mi yoksa benim bilmediğim bir sıfırlama türü mü var cihazı ilk android sürümüe çeviren

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Bilinmedik yerlerden rom indirilmez
Mesaj otomatik birleştirildi:

Odin yöntemi ile sammobile den indirdiğiniz romu telefona yükleyebilirsiniz

Android yükseltmeleri telefonu yavaşlatmaz

Reaksiyon puanı
1,056
Bilinmedik yerlerden rom indirilmez

Odin yöntemi ile sammobile den indirdiğiniz romu telefona yükleyebilirsiniz

Android yükseltmeleri telefonu yavaşlatmaz
evet yavaşlatmaz doğru aksine hızlandırır çünkü güncellemeler boşuna gelmez her telefona bir sürüm geleceğinde o telefon testen geçer

Son mesajlar