Galatasarayın Yeni Hocası Kim Olmalı ?

Galatasaray'ın Yeni Hocası Kim Olmalı ?

• Skibbe İle Devam ..

Kullanılan: 11 55.0%
  • Lucescu ..

Kullanılan: 3 15.0%
  • Fatih Terim ..

Kullanılan: 2 10.0%
  • Roberto Mancini ..

Kullanılan: 0 0.0%
  • Frank Rijkaard ..

Kullanılan: 4 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

doesluck

Profesör
11 Haziran 2008
1,196
1
218
Galatasaray kötü gidişe teknik direktör değiştirerek son vermeyi planlıyor..

Gündemde Birçok İsim Var Sizce Yeni Hoca Kim Olmalı ?

JardeL

Asistan
30 Ocak 2007
146
0
0
Fatih Terim'in olmasini isterim ama milli takimida birakmayacaksa.
Bugun Lucescu'nun G.Saray'a gelecegi yaziyor sitelerde.

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Fatih Terim'in olmasini isterim ama milli takimida birakmayacaksa.
Bugun Lucescu'nun G.Saray'a gelecegi yaziyor sitelerde.

Hangi sitde yazıyor merak ettim ? Adnan Polat bugün açıklama yaptı Skibbe ile devam edeceğiz diye , bence devre arasından önce hoca değişmez Galatasaray.

Jerusalem

Profesör
21 Haziran 2007
2,192
5
0
Değişmemeli. Her ne kadar geçen sezon, teknik direktörsüz şampiyon olduysakda, istatistikler devre arasında teknik direktör değiştiripde şampiyonluk elde etmiş bi' takımın olmadığını söylüyor. Hiç kimse bir hafta sonrasını garanti edemezken, bizim yönetimimiz saat veriyor(Adnan Polat, 18:45), tarih veriyor(Haldun Üstünel, UEFA'da kuralar çekildikten sonra). Bu özgüvenin açık bi' işaretidir. Tek ihtiyacımız biraz daha zaman. Zamanla herşeyin çok daha iyi olacağını düşünüyorum.

doesluck

Profesör
11 Haziran 2008
1,196
1
218
fenerbahçede carlosu bir gün önce yalanlamıştı ama carlos geldi..bunlar medyayı oynatmacada olabilir yada cidden lucescu haberleri uydurmadır belli olmaz.

.ama bence % 80 değiicek hoca..gelen de inş rijkaar olur..

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Lucescun'nun sözleşmesi Aralık ayında bitiyor kulübüyle , Riijkard zaten boşta , Fatih Terim imkansız bence zaten kendisi ve TFF başkanı açıkladı sözleşme yenileyeceklerini ;)

doesluck

Profesör
11 Haziran 2008
1,196
1
218
bende fatih hocanın geleceğini sanmıyorum ama değişeceğinden eminim..

Juggernaut

Profesör
2 Mayıs 2007
3,323
41
0
Lucescun'nun sözleşmesi Aralık ayında bitiyor kulübüyle , Riijkard zaten boşta , Fatih Terim imkansız bence zaten kendisi ve TFF başkanı açıkladı sözleşme yenileyeceklerini ;)

Gelirse iksin den biri gelmelidir . İkisi arasında gelme olasılığı en çok olan Lucescun bence.Kan değişikliği her zaman iyi değildir.ßakalım ne olacak

Be5tE

Dekan
22 Nisan 2008
7,341
5
0
Fatih Terim . dedim.

Çünkü çok seviyorum ben o adamı ... Onun dışında bilgim yok. Hayırlısı ne olacaksa o olsun :)