Soru Fenerbahçe'de Vitor Pereira dönemi bitti. Sizce yeni teknik direktör kim olmalı?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
114
Fenerbahçe, teknik direktör Vitor Pereira ile yollarıni ayırdı. Asla hoca değiştirmeyeceğini söyleyen Ali Koç, neden kararından döndü? Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü kim olmalı?

Ali Koç ne diyorsa tersi oluyor zaten şasırmadım bu karara. Yeni teknik direktör ise yine ülke futbolunu bilmeyen bir Cocu hamlesi gibi bir hamle olacak gibi. Bakalım hayırlısı..

Cyberious34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Yeni hocasıyla maç izledi ya tribünden. Kendisi bırakıp gitmezse taraftar kovalayacak en sonunda. İnsanların sabırlarıyla oynamaya başladı

crna

Asistan
Reaksiyon puanı
192
Aga be aziz yıldırıma noldu pereyra ne ara futbolu bıraktı da teknik direktör oldu. Emre belozoglu yaşlandı demek. Ahhh zaman çok acımasızsın

PowerXitinia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben olsam marius sumidicayı getirirdim çünkü adam 5li defans oynatıyor saten biz çok gol yiyen takımız bize 5li defans anca yeter

ozciceky

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,745
Kocaman başlangıç diye gazetelerin manşet atacağı zatı muhterem gelir.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
En başında Emre Belözoğluyla devam edecekti adam adam başakşehiri dipten aldı yukarı taşıdı Fenerbahçe ile arasında 10 puanın üzerinde fark vardı şimdi başakşehir bizim üstümüzde..