Galatasaray'ın borcu açıklandı

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

upload_2017-3-8_15-59-43.png

Divan Kurulu Toplantısı'nda Galatasaray'ın borcunun 520 milyon Dolar olduğu belirtildi. Dursun Özbek de önemli açıklamalar yaptı

İşte Dursun Özbek'in açıklamalarından satırbaşları:

"Galatasaray malına mülküne değil, kılına zarar gelmesine müsade etmeyeceğim. Yapmak istediğim bir şey var. Galatasaray'ı bu zor günlerden çıkarmak.

Zoru görünce kaçmak gibi bir karakterim yok. 'Çamur at, izi kalsın' sevdasından vazgeçmek lazım. Güç birliği yapmalıyız. Kimse bilgi kirliliği yaratarak Galatasaray'a zarar vermeye kalkmasın.

Spor salonu projesi için sponsorluk görüşmeleri devam ediyor. Galatasaray'ın bir çatı problemi var. Bir taahhüt verilmiş eski yönetim tarafından. Bu borç GSGM nezdinde kayda geçmiş.

70-75 milyon TL seviyesinde bu borç. Bu parayı salona katkı payı olarak koyun dedik. Onlar da davadan vazgeçelim dediler. Otel inşaatı yürüyor, ancak biraz yavaş yürüyor.

Bunun finansal yapıyla hiçbir alakası yok. Denizbank'a gittim, bizim gayrimenkulümüz var. Sırf bunun tamamlanması için kredi istedim."

8b1edd7a87822137ac6c1535f87a8342_20170308_2_22275032_19638843_webjpg.jpeg

GALATASARAY'IN BORCU 520 MİLYON DOLAR

Galatasaray Kulübü’nün Mart ayı Olağan Divan Kurulu toplantısında sarı-kırmızılı kulübün borcu hakkında açıklamalar yapıldı.

Açıklamada Galatasaray’ın borcunun 520 milyon dolar (1 milyar 936 milyon TL) olduğu bildirildi. Ayrıca 2016 yılı itibarıyla gelir düzeyinin %3,8 arttığı ve giderin de %17 civarında azaldığı dile getirildi.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Galatasaray'ın borcu : 430 milyon lira

9 şubattaki bu haberde borcumuz 430 milyon TL idi.
8 marttaki borcumuz 1 milyar 936 milyon TL oldu.

Ben mi yanlış anladım herhalde diye tekrar tekrar okudum sonra şunun farkına vardım.
bizim kredi borcumuz 430 milyon TL imiş.

O zaman aradaki 1 milyar 506 milyon TL neyin borcu.

Arkadaşlar tutarı görünce nabzım yükseldi haberi sağlıklı okuyamıyorum kaçırdığım bir yer varsa söyleyin lütfen bu neyin nesidir.

MevlutOrhanTr

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Galatasaray'ın borcu : 430 milyon lira

9 şubattaki bu haberde borcumuz 430 milyon TL idi.
8 marttaki borcumuz 1 milyar 936 milyon TL oldu.

Ben mi yanlış anladım herhalde diye tekrar tekrar okudum sonra şunun farkına vardım.
bizim kredi borcumuz 430 milyon TL imiş.

O zaman aradaki 1 milyar 506 milyon TL neyin borcu.

Arkadaşlar tutarı görünce nabzım yükseldi haberi sağlıklı okuyamıyorum kaçırdığım bir yer varsa söyleyin lütfen bu neyin nesidir.

İşin içinde dursun özbek ve tayfası varsa rakamlar hep gizli tutuluyor.Riva projesinde bir şu kadar gelir gelecek diyorlar bi en az şukadar gelecek diyorlar...Aynı isyanlarda tüm taraftar ama hep kapalı üstü işler yapılıyor.En basit podoski yi en az 3 m diyip 2,6 m e satmalar veya hamit,cavanda,serdar gibi kronik sakaltlara para vermeler.Allah Galatasarayımızı sonunu hayır etsin