Dursun Özbek Resmi Siteden Açıklama Yaptı!

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
23
Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün resmi internet sitesinden bugün Olağanüstü Divan Kurulu'nda yaşananlarla ilgili bir yazı yayınladı.


manset-fotografi-115.jpg

İşte o açıklamalar…


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in resmi internet sitesinden yaptığı bu açıklamanın ardından Galatasaray eki yöneticisi Levent Nazifoğlu katıldığı canlı yayında Dursun Özbek’e cevap verdi.

İşte Levent Nazifoğlu’nun verdiği cevap…

‘Terbiyesiz birine bakmak istiyorsa hemen sol tarafına bakacak, orada terbiyesiz diyen adamları görecek. Böyle bir şey olur mu? Ben başkandan şunun cevabını isterdim. Benim orada çıkardığım tablolar için hayır öyle değil, böyle demesi lazım. Banka borçlarını kapatacağım diyordu. Bir kısmını kapattı ama sonra hemen kredi alınmış. Sen oradan kapattın, bir yerden kredi alıyorsun. Ne anladık bu işten? Dursun Özbek'in bana Galatasaraylılığı öğretecek bilgisi yok. Ne etiği ya? Galatasaray etiği nedir ya? İftira mı atılmış, yalan mı söylenmiş? Laf kalabalığı yapıyorlar, oradan yeniden yürümeye çalışıyorlar. Dursun Özbek Galatasaray tarihini falan bilmez. Bana Galatasaraylığı öğretemez.’Dursun Özbek resmi siteden açıklama yaptı!
 
Üst