Galatasaray-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Rektör
Fenerbahçe-Galatasaray maçlarının sonucu hep önceden bellidir zaten Galatasarayın sahaya bile çıkmasına gerek yok... Kendilerini boşuna yoruyorlar...Hep üzülüyorlar acıyorum doğrusu... Kadıköye sevinerek coşkuyla gelirler suratları asık bi şekilde dönerler kardeşim gelmeyin sonuç belli zaten 3 puanı FB nin puanhanesine yazıversinler tamam maça ne gerek varki sonuç belli zaten...Bu arada oyumu FENERBAHÇE ye verdim. Anketede gerek yok aslında SONUÇ BELLİ ABİİİ....

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Anket sonuçları çekişmeli gidiyor. Oy vermeye devam. Yorumları da görelim tabiki. :D

firat1337

Öğrenci
kimse bile bile lades demez findukfaresi :) Fenerbahçe alıcak bu maçı da.da 'yı ayrı yazdım ki anlamı artsın diye :))

hta1905

Profesör
Fenerbahçe-Galatasaray maçlarının sonucu hep önceden bellidir zaten Galatasarayın sahaya bile çıkmasına gerek yok... Kendilerini boşuna yoruyorlar...Hep üzülüyorlar acıyorum doğrusu... Kadıköye sevinerek coşkuyla gelirler suratları asık bi şekilde dönerler kardeşim gelmeyin sonuç belli zaten 3 puanı FB nin puanhanesine yazıversinler tamam maça ne gerek varki sonuç belli zaten...Bu arada oyumu FENERBAHÇE ye verdim. Anketede gerek yok aslında SONUÇ BELLİ ABİİİ....
Maç Ali Sami Yen'de,dünyadan haberin yok :D.Kadıköy'de adaletli bir hakem yönetimi olmuyor ki kazanalım.Hem senede bir kere olsun sevinmek sizin de hakkınız :mrgreen:

findukfaresi_

Profesör
bir fenerbahçeli olarak inşallah fenerbahçe kazanır diyorum iddia da işin şakası zaten. ama daha önce forumda iddiaya girmiştim ve almıştım gerçi o zaman maç kadıköydeydi...

benim tek isteğim var kim yenerse yensin (klasik laf ama mantıklı) dostluk kazansın...

kimse de kimseye hakaret etmesin (sadece forum değil her yerde) futbol eğlence olma amacını aşmasın

malatya

Profesör
iddaa oynayan arkadaşlar hiç düşünmeden Galatasaray desin bu maç gurur maçı olursa alırız bu maçı banko 1 diyorum ve ilkyarı 1 maç sonucu 1.:D

Mai Nai

Guru
Emektar
Trabzonlu Sivaslı ve Beşiktaşlılar çok geride kalmışlar :)
Ben hala demokratik bir sonuç umuyorum:innocent:

onursevim

Profesör
Emektar
Kadıköyde olsa fener derdimde . Ama Alisamiyende olduğu için Galatasaray IM diyorum. Bide okadar beklenti varken sadece lige döndük en azından bi fener galibiyeti bekliyo taraftar futbolcularda ona göre mücadele edeceklerdir. Bazı holigan arkadaşlar ortamı germeyin altı üstü bi maç ah pardon : ) sizin tek başarınızdı unuttum özür dilerim gerin gerin kendinizi gerersiniz :) sözüm meclisten dışarı:D

SDN Son Haberler

Son mesajlar