Galatasaray-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

Galatasaray-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    79
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

adem54

Doçent
AliA böyle tansiyonu yüksek konular açıyorsun ama hayırlısı :D

Oyum:

Fenerbahçe

Goller: Alex (2), Semih (2), Güiza (2), Selçuk, Lugano, Deivid

Yani 9-0 biter diyorum..

adem54

Doçent
galatasaraylı taraftarların sahaya atacağı cisimler yüzünden maç iptal olur seçeneği neden yok?..

yenilgiyi hazmedemiyorlar bkz.: 2 sezon öncesi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Böyle konuşmayı bırakalım. Bak bizimkiler sizinkilere yemek verecek maç öncesi. Her şeyin dostça olması için. Gerginliğe gerek yok. ;)

Mai Nai

Guru
Emektar
Maçı hafta sonu arkadaşlarla izleyeceğiz.Umarım bol gollü bi beraberlik ile sonuçlanır:)

braveheart.fb

Profesör
En kötü Günlerimizde Bile gs'yi yenmişizdir. Bi Ara 6-0 yendikte bu zafer ekonomiye ilham kaynağı oldu. paradan 6 sıfır atıldıda ekonomiz düzeldi.:D
Bu Aralar malum ekonomik kriz var yandınız:D

hta1905

Profesör
Tabii ki Galatasaray'ımız kazanacak.

galatasaraylı taraftarların sahaya atacağı cisimler yüzünden maç iptal olur seçeneği neden yok?..

yenilgiyi hazmedemiyorlar bkz.: 2 sezon öncesi
O talihsiz olay,Galatasaray'ın UEFA Kupası'na tesadüf diyen zihniyetin,Galatasaray'ın Fenerbahçe'yi alkışlaması gerektiğini söylemesi yüzünden yaşanmıştı.

Ben yenligiyi hazmedememe konusunda kimsenin Fenerbahçe camiasıyla yarışabileceğini sanmıyorum.

2005 Türkiye Kupası Finali->Galatasaray:5-Fenerbahçe:1
2006 Türkiye Kupası Finali->Beşiktaş:3-Fenerbahçe:2

İki finalin tek ortak noktası Fenerbahçe'nin kaybetmesi değil,madalya törenine çıkmayıp,kalitesini(???) 2 finalde de göstermesi.

Ortamı germek isteyenlere kapak olsun.

haldun54

Asistan
Gönlümden Fenerbahçem geçiyor ama beraberlikte deplasmanda kötü sonuç deil galatasaraya yenilmekten iyiidir:):)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Mehmet Topal'ın yetişme ihtimali varmış. Hazır olmasa da topunu oynar o. İkinci yarıda girer.

Ama bu kadroyla da yenebiliriz Feneri. Sorun değil yani.

Frank

Öğrenci
Bir Galatasaray taraftarı olarak febe nin almasını istiyorum neden derseniz tek övündükleri şey bu da ondan :) ama bir yandan da öyle bir galibiyet tadamayacakları için sadece demiş oluyorum :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar