Galatasaray, Beşiktaş'ın Dany teklifini kabul etti

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Galatasaray, Beşiktaş'ın Dany teklifini kabul etti

Beşiktaş, Galatasaray'da forma şansı bulamayan ve Kardemir Karabükspor'a gitmeyen Dany'i kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Galatasaray'da yabancı kontenjanı nedeniyle takımdan ayrılması beklenen Dany, Beşiktaş yolunda.
Galatasaray yönetiminden, Dany'nin Beşiktaş'a transferine vize çıktı. Siyah Beyazlılar'ın sürpriz şekilde Kamerunlu oyuncuya talip olmasından sonra Sarı Kırmızılılar Dany'nin de düşüncesini sorarak bu öneriyi kabul etti.
Galatasaray 6 aylığına Dany'yi kiralamak isteyen Beşiktaş'tan 200 bin euro isterken transferin bugün ya da yarın sonuçlanması bekleniyor. Diğer taraftan yurt içinde bir takıma gitmeyi kabul etmeyen Amrabat da yurt dışında bir kaç takımla gürüştü. Ve bu teklifleri değerlendireceği belirtildi.

Kaynak:http://skorer.milliyet.com.tr/besiktas-dany-nin-pesinde-/besiktas-galatasaray/detay/1820071/default.htm

gs_kadir

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Adamlar uyanmadan hemen bitirmek lazım transferi :D

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Helal olsun Beşiktaş:clap: Bu davranışın karşısında, Galatasarayın üstüne bir de stadında maç oynamanıza izin vermesi gerekir :laugh:

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
bir Galatasaraylı olarak İnşallah doğrudur bu transfer.:)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Sabaha Beşiktaş tesislerinin önüne bırakılsın Danny. Ne me lazım vazgeçer Beşiktaş Kulübü :mrgreen:

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Dany bencede çok iyi değil ancak büyük maç tecrübeleri yaşamış bir futbolcu. Chelsea karşısında takımımda görmek istemesemde Beşiktaşa faydası olabileceğini düşünüyorum.

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Dany zannedildiği kadar kötü bir oyuncu değil. Tamam Galatasaray için yeterli gelmeyebilir ancak bulunduğu bölgede hucum gücüne yardımcı olacak Beşiktaşlı biri varsa Beşiktaşın defansı için oldukça yardımı dokunabilir. Ofansif yönünün çok zayıf olması en büyük zaafı. Bir de geriden topla çıkma da zaman zaman kritik hatalar yapıyor. Ancak birebirde rakibi kim olursa olsun inatla takip edip topu kazanma gibi bir özelliği var.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Beşiktaş'tan Dany açıklaması

Galatasaraylı defans oyuncusu Dany Nounkeu ile ilgilenip ilgilenmedikleri sorulan Fikret Orman, böyle bir girişimlerinin olmadığını söyledi.

Fikret Orman, "Dany ile bir ilgimiz olduğunu düşünmüyorum" diyerek bu iddiaları yalanladı. Orman, Tarık Çamdal transferinden vazgeçtiklerini de açıkladı. (sporx)

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
yok artık ...

Hangi salak alacak onu Beşiktaşa çok merak ediyorum ....

umarım dogru degıldır ...

Munitionis

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Beşiktaş'tan Dany açıklaması

Galatasaraylı defans oyuncusu Dany Nounkeu ile ilgilenip ilgilenmedikleri sorulan Fikret Orman, böyle bir girişimlerinin olmadığını söyledi.

Fikret Orman, "Dany ile bir ilgimiz olduğunu düşünmüyorum" diyerek bu iddiaları yalanladı. Orman, Tarık Çamdal transferinden vazgeçtiklerini de açıkladı. (sporx)

Abi ifade yardı beni ilgimiz olduğunu düşünmüyorum nedir abi ? Hani biz ilgi göstermiyoruzda diğerlerini bilmem gibi :D Bir Galatasaraylı olarakta acilen yabancı göndermemiz gerek :hammer: