Beşiktaş 1-2 Galatasaray - Video, Maçın Özeti, Golleri | Maç Tatil Edildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
66 kişi gözaltına alınmış. Umarım gereken yapılır.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
ne tatili kardeşim ya 2 dakika için maçmı tatil edilirmiş saçmalığa bak
trabzonspor 1 dakika kala 1 - 0 önde olduğu Sivas maçında 3 ya da 4 tane taraftar yüzünden maçı tatil edilip arkasından da 5 maç seyircisiz oynama cezasına çarptırılmış ardından da hükmen mağlup sayılmıştı. bu kadar olaya bir sonraki haftanın maçı bile tatil edilmeliydi.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Herşey Beşiktaşın Basın ve Sosyal medyada şişirilmesiyle başladı,herkes sonuçtan o kadar emindi ki bunun bir derbi olduğu unutuldu, ve Galatasaray kazanınca patlayan balonun gürültüsü ile paniğe kapılan taraftar çareyi sahaya kaçmakta bulmuştur.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Herşey Beşiktaşın Basın ve Sosyal medyada şişirilmesiyle başladı,herkes sonuçtan o kadar emindi ki bunun bir derbi olduğu unutuldu, ve Galatasaray kazanınca patlayan balonun gürültüsü ile paniğe kapılan taraftar çareyi sahaya kaçmakta bulmuştur.

Olay bu kadar basit değil. Hangi "gerçek" taraftar daha maçın bitimine en az 2 dakika varken ve tehlikeli bir yerden serbest vuruş kullanacakken sahaya atlar? 2 dakikada şampiyonluk alınıp şampiyonluk verilir futbolda. Hem ne balonu ne gürültüsü, 12 puandasın yahu?

Maalesef birileri kirli oyunlarına Beşiktaş'ı ve Beşiktaş taraftarını kattı.

Sahada terini akıtan oyunculara yazık.

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
BUxvt8gCMAANqWo.jpg

Gecen seneki adam degilmi ? şu kırmızı formalı olan

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olayin 1453 taraftar grubu ile carsi arasinda ciktigi belirtiliyor. stadda degildim ama bu carsinin isi degil bence. Besiktas ilk defa yenilmiyor ama carsi ilk defa ortaya atildi boyle. taraftarlari da boldu ya mevcut zihniyet sonumuz hayrola.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

olayin 1453 taraftar grubu ile carsi arasinda ciktigi belirtiliyor. stadda degildim ama bu carsinin isi degil bence. Besiktas ilk defa yenilmiyor ama carsi ilk defa ortaya atildi boyle. taraftarlari da boldu ya mevcut zihniyet sonumuz hayrola.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
her şey daha da netleşecek çarşıya oyun dönüyor gibi.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
3-0, 100-150bin TL, 3-5 maç saha kapatma.
Daha kötüsü ne olabilirdi?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bu işlerin az çok böyle olacağını tahmin ederek şu mesajı yazmıştım

Şimdi ise soruyorum. Fırat Aydinus mutlumusun. TFF mutlumusun.F.T mutlumusun

Kardeşim sen neyin kafasını taşıyorsun ne iştin akşam akşam olayı başlatanlar belli bilmeden konuşuyorsun bu Olayları Başlatan ne Hakem nede bir futbolcu Hem Fatih TERİM niye ağzına alıyorsun sen FATİH TERİM mi Saha atlayın dedi bune perhiz bu ne lahana Turşusu Allahım ya Adama Bak Mutlumusun diyor Fatih TERİM cok komiksin ya kendini kandırma Ama Senin Acında Doğru FATİH TERİM olmasaydı belki yeneriz diye düşündüğün icin FATİH TERİMİ Sucluyorsun Büyüklük Bu olması Gerek.

Olay bu kadar basit değil. Hangi "gerçek" taraftar daha maçın bitimine en az 2 dakika varken ve tehlikeli bir yerden serbest vuruş kullanacakken sahaya atlar? 2 dakikada şampiyonluk alınıp şampiyonluk verilir futbolda. Hem ne balonu ne gürültüsü, 12 puandasın yahu?

Maalesef birileri kirli oyunlarına Beşiktaş'ı ve Beşiktaş taraftarını kattı.

Sahada terini akıtan oyunculara yazık.

Tamam arkadaşlar Sayın modumuz Gerkcek suclulları bulmuş.:)

(ve tehlikeli bir yerden serbest vuruş kullanacakken sahaya atlar) maca iki dakika kaldı Beşiktaş Kritik bir yerde yaklaşık 30M den serbest vuruş kulanacak Fernandes Topun Başında Fernandes Vurdu GOOOOOL oldu sayın seyirciler Fernandes Fernandes Müthiş Bir gol Mac Beraberliğe Geldi 2-2 Oldu.

Durun birdakika Olmadı Filme geriye alalım maca iki dakika kaldı Beşiktaş Kritik bir yerde yaklaşık 30M den serbest vuruş kulanacak Fernandes Topun Başında Gol olma İhtimali var Oda Ne sayın seyirciler Saha ya Sarı Kırmızı VE Sarı Lacivertli Formalı Taraftarlar Saha Girdi Mac İptal edildi Fernandes Gol atamadı Durun Durun FATİH TERİM ve Hasan ŞAŞ da Saha Girdi Fernandesi Dövöyorlar Gol atamasın sen diye bağırıyorlar ODA ne Ersun Yanal Ve Volkan Demirel Sandalyelerle POLİSLERE saldırıyorlar inanılmaz sayın Seyirciler.

Arkadaşlar bırakın onubunu Suclamalar yok MELO imiş Yok Hakem MİŞ YOK FATİH TERİM mutlu oldunmu yapanlar belli bu ülke de cahil insanlar ve pislik insanlar olduğu sürece ancak ülkemizi böyle kötü reklam yaparız yazık gercekden ÜLKEMEME TÜRKİYEME TÜRK FUTBOLLUNA YAZIK BJK YAZIK o klübe gercekde Gönül verenler sevenlere yazık cok yazık cok.

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kısa süre önce kurulan çarşı karşıtı 1453 grubu 70. dakikadan itibaren tribünleri karıştırdı. Organize bir olaya benziyor yoksa yenilsede sıkıntı yaşamayacak bir beşiktaşın taraftarı sırf melo forma gösterdi diye sahaya atlamaz kaldı ki melo daha forma falan göstermeden karşı tribünden sahaya atlıyordu millet.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Meloyu suçlayıp sahaya atlayanlara, Pascal Nouma Mayıs 2003 de Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde elini şortunun bilmem neresine soktuğunda bir tek taraftar sesini çıkarmamışsa , Melonun yaptığı (Noumanın yaptığının yanında lafı bile olmayacak bir harekettir) niye taraftara dokunmuştur anlaması güçtür.
Bence BJK tafartarının hazım sorunu vardır.Ligin başındasın kardeşim bu neyin kafası , nasıl destek diye sorarlar adama.

Birileri dış güçler taraftarı organize edip sahaya sokmuş diye yazmış.( Sözüm ona AZİZİ ve Eski Başkanları olan Federasyon Başkanını kastediyorlar). Kim inanır, Elbette Kadir İNANIR.

Daha düne kadar Beşiktaş bu başlangıç ve tempo ve bu taraftarla alır götürür dedim, ama bu taraftarla biraz zor götürür.

XAFER37

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Üzülmeyin galatasaray her zaman yapıyor bunu, daha öncede malum takım sinirlenmişti böyle, sıradaki gelsin.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
taraftar birbirini suçlamaya başladı kimileri de komple Galatasaray'ı nasıl bir kaos bu anlamadım gitti tamamen saçmalık bir avuç kendini bilmez ortalığı ne hale getirdi

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Bir Fenerbahçe'li olarak çıkan son derece gereksiz ve gülünç olaylar beni ilgilendirmiyor. Maç ile ilgili bir kaç küçük yorum yapacak olursam;

- Beşiktaş, böyle kötü durumdaki bir Galatasaray'ı kendi sahanda yenemiyorsan, bir daha ne zaman yeneceksin?

- Bir kaç arkadaşa katılıyorum. Beşiktaş çok şişirildi, çok büyütüldü. Güçsüz takımlara karşı aldığı galibiyetler herkesi kandırdı. Oysa ki sezon öncesi BJK'ın hazırlık maçları sonuçlarını hatırlayın..

- BJK'yı severim ama yıllar geçtikçe şampiyonluk ile uzaktan yakından alakalarının kalmadığını görüyorum. Güzel BJK taraftarı da alıştı artık bu duruma. Hep söylüyorum BJK azıcık iyi gitse kendi kendini duran, kendi topuğuna sıkan bir takım. Ligi sürklase edecek bir takım olamıyorlar.

- Tek üzüntüm zaten kalitesiz olan ligimizin gündemini uzun süre bu saçma maç ve olayları işgal edecek..

tachyon

Doçent
Reaksiyon puanı
59
Hakem raporunda melo sucluymuş aydınus öyele demiş komik ya cok komik gercekden.:D

http://skorer.milliyet.com.tr/iste-...esiktas-galatasaray/detay/1767225/default.htm

Bu arada 69 kişi serbest MELO suclu gelde gülme :D

İster istemez Nasreddin hoca fıkrası aklıma geldi... :biggrin:

Bir gün Nasreddin Hoca'nın eşeği çalınmış. Can sıkıntısı içinde durumu komşularına anlatınca her kafadan bir ses çıkmaya başlamış. Birisi :
- Hocam demiş niye ahırın kapısına iyi bir kilit takmadın sanki ?
Bir başkası :
- Evine hırsız giriyor da senin nasıl haberin olmuyor ? diye konuşmuş.
Bir diğeri de :
- Hocam demiş, kusura bakma ama eşeğin çalınmasına en büyük sebep yine sensin. Çünkü doğru dürüst bir ahırın bile yok. Nerden baksan dökülüyor. Hoca kızmış :
- Yahu demiş, iyi, güzel de kabahatin hepsi benim mi ? Hırsızın hiç mi suçu yok ?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bir futbol müsabakasını bu hale getirenlerin tez zamanda cezalarını bulmasını diliyorum.

Konuya gelirsek, bu konu artık bir "futbol maçı" konusu olmaktan çıktı. Karşılıklı hakaret diyebileceğim mesajlarla siyasi içerikli diyebileceğim mesajlar atılmaya başlandı. (ki silinen mesajlar da ortada)

Yeni gelişmeler olduğu zaman yeni konu olarak açılacaktır.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Sahaya inen taraftarlardan 67'si, emniyet güçleri tarafından gözaltına alınarak Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne getirildi. Gözaltına alınanların 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun'a muhalefet ettikleri gerekçesiyle ifadeleri alındı.

İfadeleri alınan toplam 67 taraftarın tamamı serbest bırakıldı.

Gözaltına alınan 67 kişiye 1 yıl maçlardan men cezası verildi.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Maçı canlı olarak batı trübününde izledim.

Kısaca maçı maçlıktan çıkaran olaylar ve kısa özeti budur. Kimse komik duruma düşmesin diye anlatıyorum. Televizyondan izlemekle nara atmak pek olmuyor.

- Fırat Aydınus denilen şahıs maçı ince ince katletti. Böyle rezil bir yönetimi Gs maçında bekliyorduk zaten. Daha 2. yarının başında taraftarın tahammül sınırlarını zorlamaya başlamıştı. Kime hizmet ediyor bunu çok merak ediyorum. Birileri tarafından satın alınmış olabileceği kuvvetle muhtemel.

- 2. gol pasında emek hırsızı lakabını gururla taşıyan Burak Yılmaz yine topu eliyle aldı. Biz koca stat bunu gördük ama hakem göremedi...

- Sinirler daha da gerildi tabi ki, en son kendini köpek olarak tanımlayan (Pitt Bull) Felipe Melo isimli GS'li futbolcu çok sert bir müdahalede bulunup direkt kırmızı kart yedi.. Daha sonrasında bir de atarlı tavırlar sergileyince film koptu.

- Sahaya girenler asla Çarşı Grubundan değildir. Bunu çok iyi anlayın. Zaten video çektim. Çarşının sahaya girenlerle hiçbir alakası yoktur. Ayrıca büyük ihtimalle sahaya girenler Beşiktaşlı değildir. Sahaya giren bölüm belli çünkü. Foroğrafını paylaşacağım.

İşin özü, hiç şeffaf olmayan, büyük planların olduğu, 2 takımında dengede oynadığı bir maçtı. Tatil oldu ama sonuç belli. Hükmen verirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...